Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21117) SPORT FORUM FIRMY (5247) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Konin. Stłuczka na ul. Spółdzielców. Zderzyły się trzy samochody

Dodano: 12.03.2018 12:54
Źródło: LM.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po kolizji, do której doszło przed południem na konińskim Chorzniu.

Jadąca ul. Spółdzielców kobieta, próbowała skręcić w ul. Hiacyntową. Kierująca oplem corsą zahamowała. To samo zrobiła kierująca volkswagenem golfem, która jechała tuż za oplem. Niestety nie zauważyła tego kobieta kierująca citroenem i uderzyła w volkswagena, a ten w opla.

Niegroźnie ranna została jedna osoba. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, do szpitala przewieziona została kierująca oplem.

Ruch na ul. Spółdzielców odbywa się wahadłowo.

  • Konin. Stłuczka na ul. Spółdzielców. Zderzyły się trzy samochody
  • Konin. Stłuczka na ul. Spółdzielców. Zderzyły się trzy samochody
  • Konin. Stłuczka na ul. Spółdzielców. Zderzyły się trzy samochody
  • Konin. Stłuczka na ul. Spółdzielców. Zderzyły się trzy samochody
  • Konin. Stłuczka na ul. Spółdzielców. Zderzyły się trzy samochody

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Odstępy dostosować do umiejętności, refleksu, hamulców oraz co najważniejsze innych użytkowników drogi. Miłym paniom zdrowia życzę.
Dodano: 12.03.2018 14:33    Przez: ~912
Ul. Spółdzielców jest przeciążona, liczne sklepy, hurtownie, zaopatrzenie sklepów istny horror. Przejść przez ulicę to prawdziwy wyczyn, do tego kilka przystanków bez zatoczek, gdzie autobusy tamują ruch i sygnalizacja świetlna co kilkaset metrów. A jak przyjdzie wieczór i ruch jest mniejszy to pojawiają się amatorzy szybkiej jazdy, to naprawdę wyczyn że tam jeszcze nie było ofiar.
Dodano: 12.03.2018 14:29    Przez: ~Mieszkaniec ul. Spółdzielc
Same baby 😂
Dodano: 12.03.2018 13:52    Przez: ~M.
Ta "gapa" z tyłu czym była zajęta, że uderzyła w te pojazdy przed nią.
Dodano: 12.03.2018 17:21    Przez: ~Telefonem ?
Tak.
Dodano: 12.03.2018 13:24    Przez: ~A co ?

KOMENTARZE

to teraz jak ktoś źle zapakuje wózek w markecie to tez lm będzie pisał?
Dodano: 12.03.2018 13:15    Przez: ~ser
Tak.
Dodano: 12.03.2018 13:24    Przez: ~A co ?
Dlaczego tyle jadu w Tobie? ja się cieszę, że napisali, bo wiem co się wydarzyło, a słyszałem sporo uprzywilejowanych na Chorzniu.
Dodano: 12.03.2018 13:27    Przez: ~Mieszkaniec
Tam wyjechać to jest wyzwanie
Dodano: 12.03.2018 15:59    Przez: ~A
W ogóle Chorzeń z tymi milionami uliczek połączonymi ze Spółdzielców to masakra. Przy buractwie Polaków drogowych, to czasem sobie poczekać można. Nie mówiąc już o ścieżkach rowerowych. Chorzeń omijam rowerem z daleka, jak tylko mogę.
Dodano: 12.03.2018 16:12    Przez: ~Alfred
Nawet napisza o klocku na trawniku
Dodano: 12.03.2018 17:07    Przez: ~Urlich von Jungingen
Urlich, wiesz ile klocków zostawiają kundle wszedzie? Zaś ich właściciele maja w powazaniu by sprzątać. To kest plaga i LM powinien to nagłaśniać.
Dodano: 12.03.2018 22:17    Przez: ~Pn
A z paszczy ci nie pociklo
Dodano: 13.03.2018 01:46    Przez: ~Urlich von Jungingen
W tym miejscu jest potrzebna sygnalizacja świetlna dla pieszych.W ubiegłym roku stała Pani stopka.Teraz strach dziecko,ba nawet nastolatka do szkoły puścić.Bardzo niebezpieczne przejście dla pieszych.Stłuczki samochodów bardzo często również się tutaj zdarzają
Dodano: 13.03.2018 08:42    Przez: ~Jola
Powiedz @Jola, ze żartujesz? Przestrzegaj zasad i norm to nie będziesz miala ani problemu z jezdzeniem po drogach ani z przejsciem przez nie. Swiatla ajurat w tym miejscu to DURNOTA.
Dodano: 13.03.2018 09:18    Przez: ~Pn
Czemu na zdjęciu kobieta ma karton na głowie, może dlatego nie widziała?
Dodano: 13.03.2018 14:43    Przez: ~QQQ
Same baby 😂
Dodano: 12.03.2018 13:52    Przez: ~M.
spieszyly sue na kongres kobiet? :D hehhe dosc dyktatury kobiet :P
Dodano: 12.03.2018 13:56    Przez: ~sdf
Do M baby to są w nosie jak już to KOBIETY
Dodano: 12.03.2018 13:58    Przez: ~kOBIETA
Baby to mają w nosie kOBIETY.
Dodano: 12.03.2018 14:37    Przez: ~L.
Kobieta słowo pochodzi od k(ku, koło) obieta (obiadu). Taka była rola kobiet, przygotowanie posiłku. Mężczyzna to twórca. Wszystkie dzieła cywilizacji to czyny mężczyzn. Mę(zmiany) czyzna (czyni). To mężczyzna tworzy, buduje, naprawia. Ale potrzebuje posiłku, paliwa od... kobiety (obiadu).
Dodano: 12.03.2018 20:06    Przez: ~Artysta
No juz sie nie zsikaj. Sama jestem babą (kobietą) troche dystansu ;)
Dodano: 12.03.2018 22:16    Przez: ~M.
Ul. Spółdzielców jest przeciążona, liczne sklepy, hurtownie, zaopatrzenie sklepów istny horror. Przejść przez ulicę to prawdziwy wyczyn, do tego kilka przystanków bez zatoczek, gdzie autobusy tamują ruch i sygnalizacja świetlna co kilkaset metrów. A jak przyjdzie wieczór i ruch jest mniejszy to pojawiają się amatorzy szybkiej jazdy, to naprawdę wyczyn że tam jeszcze nie było ofiar.
Dodano: 12.03.2018 14:29    Przez: ~Mieszkaniec ul. Spółdzielc
czas się nauczyć jeździć w ruchu miejskim staruchu
Dodano: 12.03.2018 14:44    Przez: ~szybkiispokojny
Podziekuj za ten stan rzeczy czerwonemu jozkowi. Ktoś dał zgodę żeby tam był taki wielki sklep jak lery merlin
Dodano: 12.03.2018 15:25    Przez: ~Pacze
Szybkispokojny. Buraku jeden jak ktoś jeździ z przepisami to raczej on jest gość, nie taki patafian w gólfiku albo druga skrajnośc lambo tatusia... przez takich buraków jak ty Spółdzielców jest tak męczącą drogą.
Dodano: 12.03.2018 16:18    Przez: ~Sw
były ofiary...
Dodano: 12.03.2018 17:40    Przez: ~tez mieszkaniec spółdzielc
do szybkiispokojny mylisz ruch (poruszanie się) ze staniem w korku. Ale rozumiem że chciałeś zaistnieć :-)
Dodano: 13.03.2018 10:16    Przez: ~Jeżon
Odstępy dostosować do umiejętności, refleksu, hamulców oraz co najważniejsze innych użytkowników drogi. Miłym paniom zdrowia życzę.
Dodano: 12.03.2018 14:33    Przez: ~912
To się nazywa spóźniony refleks,a zdarzyć się może każdemu,wystarczy się zagapic
Dodano: 12.03.2018 15:28    Przez: ~Ha
Kierujący powinni zachowywać większy odstęp między pojazdami, szczególne kobiety z mniejszym refleksem i telefonami w rękach, a u kobiet telefon to norma.
Dodano: 12.03.2018 17:19    Przez: ~Mężczyzna
Pisała SMS-a i hamulec "zamienił" miejsce ze sprzęgłem....taki żarcik
Dodano: 12.03.2018 18:41    Przez: ~Lipka
Ta "gapa" z tyłu czym była zajęta, że uderzyła w te pojazdy przed nią.
Dodano: 12.03.2018 17:21    Przez: ~Telefonem ?
a ja myslałem że to jakaś katastrofa, karambol,.... a to jedna łamaga wjechała w tył drugiego auta. Dwie straże pożarne dwa pogotowia .... ja się pytam kto za to zapłaci ????
Dodano: 12.03.2018 17:45    Przez: ~kierowca
Ile strażaków było zatrudnionych do odłączenia akumulatora?
Dodano: 12.03.2018 20:14    Przez: ~912
Ilu...
Dodano: 12.03.2018 20:21    Przez: ~912
Porazka jak widzę przy takiej p***rółce jak najechanie na tyl auta az 2 karetki...
Dodano: 12.03.2018 22:19    Przez: ~Pn
to ostatnio norma. tak jak blokowanie drogi po stłuczce i zakorkowane pół miasta
Dodano: 13.03.2018 11:54    Przez: ~KRK
Bo kierunkowskaz się daje wcześniej a nie w ostatniej chwili.
Dodano: 12.03.2018 23:05    Przez: ~bgbg
Zwykle najechanie a służb ratunkowych jak do jakiegoś karamboku na A2. Niepotrzebnie tylko skrzyżowanie zagracili...
Dodano: 13.03.2018 06:09    Przez: ~Pn
To babska paskudne, dać im samochody to skutki jak na obrazkach! MZK niech jeżdżą, nawet rowery strach im dać!
Dodano: 13.03.2018 06:17    Przez: ~Chłop
1 z 2
12>>