Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19185) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Wypadek w Lisewie. Nissanem micrą uderzył w dwie ciężarówki

Dodano: 12.03.2018 17:33
Źródło: LM.pl

Groźny wypadek w Lisewie, gm. Skulsk. Samochód osobowy zderzył się z dwiema ciężarówkami. Droga krajowa nr 25 jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 15:00 na drodze prowadzącej ze Skulska do Konina. Kierujący nissanem micra 68-letni mieszkaniec powiatu tureckiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu u uderzył w dwa samochody ciężarowe. Samochód osobowy odbił się od jednego i uderzył w drugi marki MAN, który służył do nauki jazdy.

- Kierowca nissana z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Kierowcy samochodów ciężarowych nie odnieśli żadnych obrażeń. Na miejscu jest sześć zastępów straży pożarnej i specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego. Droga DK25 jest zablokowana. Policjanci kierują samochody na objazd przez Przyłubie. Utrudnienia potrwają do około godz. 18:00.

fot. KM PSP Konin

  • 1520872750-0adn8r-received_1703579082997956.jpeg
  • 1520872750-zzwypv-received_1703578882997976.jpeg

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

micrą dwa TIRy? szacun
Dodano: 12.03.2018 18:31    Przez: ~x

KOMENTARZE

paliwem śmierdzi tam na kilometr a na poduszcze jest krew
Dodano: 12.03.2018 17:41    Przez: ~konrad cichos
Na twojej ? Czyli wczesniej spales z nim ?
Dodano: 12.03.2018 18:43    Przez: ~Jutek
Grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego? Dziadek był skażony czy co ?
Dodano: 12.03.2018 20:57    Przez: ~QQQ
Telaz kolega kupil audi a tszy takim uzym glosnikem
Dodano: 12.03.2018 22:07    Przez: ~byn
na zdjęciach widac rejestrację- P.........K,,,,,,,,N.....
Dodano: 12.03.2018 18:22    Przez: ~PoNiedziałek
micrą dwa TIRy? szacun
Dodano: 12.03.2018 18:31    Przez: ~x
Ciezarowka jadąca objazdem przez Przylubie wpadla do rowu. Polecam objazd przez Czartowo .
Dodano: 12.03.2018 18:37    Przez: ~Aleksandra
68 lat! Kolejny wypadek wiekowego
Dodano: 12.03.2018 18:52    Przez: ~Pn
Ale JA nim jestem.
Dodano: 13.03.2018 05:41    Przez: ~Pn
O ile posiadasz prawo jazdy. Pomysł sobie ze w jego wieku będziesz chciał prowadzić auto a pod wpływem społeczeństwa i głosów właśnie takich jak ty będziesz miał zakaz
Dodano: 13.03.2018 09:19    Przez: ~A
Do @A - czyli lepiej niech powoduja dziadki wypadki? Nie mam nic do starszych ludzi ale wielu z nich, bardzo wielu, jezdzi beznadziejnie (blokada lewego pasa z prędkością maks 40 km/h, ewidentne wymuszenia, gdzie trzeba ostro hamować, zawalidrodztwo etc). Sa autobusy, zawsze tez mozna poprosić kogos z rodziny by gdzies zawiozl etc.
Dodano: 13.03.2018 09:32    Przez: ~Pn
kolejny wypadek koło cmentarza w Skulsku a w Czartowie korek jak na Zakopiance
Dodano: 12.03.2018 19:56    Przez: ~Obserwatorka
cmentarz to jest w skulskiej wsi, z tego co widze to cmentarz jest daleko za tablicą skylsk
Dodano: 12.03.2018 22:24    Przez: ~minia
Nie bądżmy drobiazgowi, rzeczywiście cmentarz parafialny położony jest w miejscowości Skulskawieś.
Dodano: 13.03.2018 11:49    Przez: ~Mieszkaniec tejże
68 ciekawe czy mu prawko zabiora bo pewnie jakby mial ok30 to odrazu
Dodano: 12.03.2018 20:07    Przez: ~Qq
Ruch na tej drodze jak na autostradzie, a droga kiepska i przepustowość ma małą. W planach była obwodnica Skulska, która by usprawniła ruch. Wójt Skulska powinien tym tematem się zająć i poruszyć sprawę wyżej.
Dodano: 12.03.2018 20:11    Przez: ~Skulskawieś
Jak jeździcie jak wariaci to wam ciasno. Jak się jedzie odpowiednio tak jak ja to robię to można jeździć bezpiecznie.
Dodano: 12.03.2018 20:48    Przez: ~Pn
obwodnice to sie robi dla miast, a nie wiosek gdzie są dwie drogi na krzyż, kościół i remiza a psy szczekaja dupami
Dodano: 12.03.2018 22:23    Przez: ~smarti
Dwóch mądrali powyżej, a tyle wiedzą ile zjedzą, poziom niektórych "matołków" z miasta jest żenujący. A skąd wasi rodzice pochodzą, jeszcze słomę w butach mają.
Dodano: 13.03.2018 11:57    Przez: ~Skulskawieś
Nissan robi dobre auta takie zniszczenia i przeżył
Dodano: 12.03.2018 21:44    Przez: ~tgt
obwodnice to sie robi dla miast, a nie wiosek gdzie są dwie drogi na krzyż, kościół i remiza a psy szczekaja dupami
Dodano: 12.03.2018 22:20    Przez: ~smarti
Poza tym gdzie tam obwodnice zrobić? Na jeziorach i bagnach?
Dodano: 13.03.2018 08:35    Przez: ~Akinorew
Czyli?