Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21107) SPORT FORUM FIRMY (5247) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Wypadek w Lisewie. Nissanem micrą uderzył w dwie ciężarówki

Dodano: 12.03.2018 17:33
Źródło: LM.pl

Groźny wypadek w Lisewie, gm. Skulsk. Samochód osobowy zderzył się z dwiema ciężarówkami. Droga krajowa nr 25 jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 15:00 na drodze prowadzącej ze Skulska do Konina. Kierujący nissanem micra 68-letni mieszkaniec powiatu tureckiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu u uderzył w dwa samochody ciężarowe. Samochód osobowy odbił się od jednego i uderzył w drugi marki MAN, który służył do nauki jazdy.

- Kierowca nissana z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Kierowcy samochodów ciężarowych nie odnieśli żadnych obrażeń. Na miejscu jest sześć zastępów straży pożarnej i specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego. Droga DK25 jest zablokowana. Policjanci kierują samochody na objazd przez Przyłubie. Utrudnienia potrwają do około godz. 18:00.

fot. KM PSP Konin

  • 1520872750-0adn8r-received_1703579082997956.jpeg
  • 1520872750-zzwypv-received_1703578882997976.jpeg

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

micrą dwa TIRy? szacun
Dodano: 12.03.2018 18:31    Przez: ~x

KOMENTARZE

paliwem śmierdzi tam na kilometr a na poduszcze jest krew
Dodano: 12.03.2018 17:41    Przez: ~konrad cichos
Na twojej ? Czyli wczesniej spales z nim ?
Dodano: 12.03.2018 18:43    Przez: ~Jutek
Grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego? Dziadek był skażony czy co ?
Dodano: 12.03.2018 20:57    Przez: ~QQQ
Telaz kolega kupil audi a tszy takim uzym glosnikem
Dodano: 12.03.2018 22:07    Przez: ~byn
na zdjęciach widac rejestrację- P.........K,,,,,,,,N.....
Dodano: 12.03.2018 18:22    Przez: ~PoNiedziałek
micrą dwa TIRy? szacun
Dodano: 12.03.2018 18:31    Przez: ~x
Ciezarowka jadąca objazdem przez Przylubie wpadla do rowu. Polecam objazd przez Czartowo .
Dodano: 12.03.2018 18:37    Przez: ~Aleksandra
68 lat! Kolejny wypadek wiekowego
Dodano: 12.03.2018 18:52    Przez: ~Pn
Ale JA nim jestem.
Dodano: 13.03.2018 05:41    Przez: ~Pn
O ile posiadasz prawo jazdy. Pomysł sobie ze w jego wieku będziesz chciał prowadzić auto a pod wpływem społeczeństwa i głosów właśnie takich jak ty będziesz miał zakaz
Dodano: 13.03.2018 09:19    Przez: ~A
Do @A - czyli lepiej niech powoduja dziadki wypadki? Nie mam nic do starszych ludzi ale wielu z nich, bardzo wielu, jezdzi beznadziejnie (blokada lewego pasa z prędkością maks 40 km/h, ewidentne wymuszenia, gdzie trzeba ostro hamować, zawalidrodztwo etc). Sa autobusy, zawsze tez mozna poprosić kogos z rodziny by gdzies zawiozl etc.
Dodano: 13.03.2018 09:32    Przez: ~Pn
kolejny wypadek koło cmentarza w Skulsku a w Czartowie korek jak na Zakopiance
Dodano: 12.03.2018 19:56    Przez: ~Obserwatorka
cmentarz to jest w skulskiej wsi, z tego co widze to cmentarz jest daleko za tablicą skylsk
Dodano: 12.03.2018 22:24    Przez: ~minia
Nie bądżmy drobiazgowi, rzeczywiście cmentarz parafialny położony jest w miejscowości Skulskawieś.
Dodano: 13.03.2018 11:49    Przez: ~Mieszkaniec tejże
68 ciekawe czy mu prawko zabiora bo pewnie jakby mial ok30 to odrazu
Dodano: 12.03.2018 20:07    Przez: ~Qq
Ruch na tej drodze jak na autostradzie, a droga kiepska i przepustowość ma małą. W planach była obwodnica Skulska, która by usprawniła ruch. Wójt Skulska powinien tym tematem się zająć i poruszyć sprawę wyżej.
Dodano: 12.03.2018 20:11    Przez: ~Skulskawieś
Jak jeździcie jak wariaci to wam ciasno. Jak się jedzie odpowiednio tak jak ja to robię to można jeździć bezpiecznie.
Dodano: 12.03.2018 20:48    Przez: ~Pn
obwodnice to sie robi dla miast, a nie wiosek gdzie są dwie drogi na krzyż, kościół i remiza a psy szczekaja dupami
Dodano: 12.03.2018 22:23    Przez: ~smarti
Dwóch mądrali powyżej, a tyle wiedzą ile zjedzą, poziom niektórych "matołków" z miasta jest żenujący. A skąd wasi rodzice pochodzą, jeszcze słomę w butach mają.
Dodano: 13.03.2018 11:57    Przez: ~Skulskawieś
Nissan robi dobre auta takie zniszczenia i przeżył
Dodano: 12.03.2018 21:44    Przez: ~tgt
obwodnice to sie robi dla miast, a nie wiosek gdzie są dwie drogi na krzyż, kościół i remiza a psy szczekaja dupami
Dodano: 12.03.2018 22:20    Przez: ~smarti
Poza tym gdzie tam obwodnice zrobić? Na jeziorach i bagnach?
Dodano: 13.03.2018 08:35    Przez: ~Akinorew
Czyli?