Dzisiaj jest piątek 22 czerwca 2018, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22731) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (86) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bezpieczne wakacje nad wodą w regionie konińskim. ... (5)WSCKZiU kontynuuje tradycje szkoły medycznej i jes ... (3)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonińskie Stowarzyszenie Abstynentów "Szansa" otwo ...

Konińskie Stowarzyszenie Abstynentów "Szansa" otworzyło klub

Dodano: 13.03.2018 10:16
Źródło: LM.pl

Konińskie Stowarzyszenie Abstynentów „Szansa” otworzyło w centrum miasta swój klub.

Spotkanie inauguracyjne Klubu Abstynenta miało miejsce kilka dni temu. Wzięli w nim udział przedstawiciele miasta, a także przewodniczący Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich i członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Konińskie Stowarzyszenie „Szansa” powstało 7 marca 1989 roku. Pierwsze spotkanie miało miejsce w ówczesnym hotelu „Fugo”. Teraz w tym samym miejscu działać będzie klub, którego celem jest wsparcie rodzin dotkniętych problemem uzależnień. Przy klubie działać też będzie punkt informacyjno-kontaktowy, a instruktor terapii będzie służył pomocą w wyborze kierunku wychodzenia z uzależnienia.

fot. KSA Szansa

  • Konińskie Stowarzyszenie Abstynentów "Szansa" otworzyło klub
  • Konińskie Stowarzyszenie Abstynentów "Szansa" otworzyło klub
  • Konińskie Stowarzyszenie Abstynentów "Szansa" otworzyło klub

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

tego jednego to kojarze. Patrz nie wiedziałęm , że lubi se pociągnać...
Dodano: 13.03.2018 12:46    Przez: ~luj
to jest choroba alkoholowa, taka która może dotknąć każdego, Jestem za tym by pomagać takim osobom. To piszę ja Alkoholiczka, nie pijąca, wychowująca samotnie dziecko. Dajcie nam szansę
Dodano: 13.03.2018 13:56    Przez: ~aaa
komentarze dodają osoby nie mające pojęcia o problemie
Dodano: 13.03.2018 12:03    Przez: ~aaa
Do ~Ha. Proszę uwierzyć, że w tej chorobie minimum 90 % umiera. To choroba śmiertelna. Jedynie co dziesiąty przeżyje. Statystyka nie kłamie. Mimo wszystko warto walczyć, by żyć
Dodano: 13.03.2018 14:58    Przez: ~Też aaa
Alkoholicy chwilowo nie pijący, o wdzięcznej nazwie "abstynenci", abstynent to taki, który nie pił, nie pije i pił nie będzie.
Dodano: 13.03.2018 11:20    Przez: ~K-n

KOMENTARZE

Alkoholicy chwilowo nie pijący, o wdzięcznej nazwie "abstynenci", abstynent to taki, który nie pił, nie pije i pił nie będzie.
Dodano: 13.03.2018 11:20    Przez: ~K-n
widzę że wyedukowany w temacie
Dodano: 13.03.2018 13:41    Przez: ~aaa
Jak ci smutno napij się, alkohol zapobiega wszelkim troskom i łagodzi obyczaje, rozlużnia kontakty damsko- męskie. Każda impreza bez alkoholu byłaby imprezą nieudaną, czy to imieniny, urodziny, chrzciny, wesele, a nawet stypa po pogrzebie, gdzie żałobnicy nieboszczykowi po wypiciu kilku głębszych zaczynają śpiewać "sto lat" !
Dodano: 13.03.2018 11:28    Przez: ~I jak tu się nie napić ?
Na stanowisko Specjalisty w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Koninie została wybrana Pani Liliana Lorenc zamieszkała w Koninie.
Dodano: 13.03.2018 11:50    Przez: ~Info
Ta Pani też należy do tego niewdzięcznego klubu, no nie przypuszczałem ?
Dodano: 13.03.2018 18:43    Przez: ~Dziwne
komentarze dodają osoby nie mające pojęcia o problemie
Dodano: 13.03.2018 12:03    Przez: ~aaa
Problemem jest to że ludzkość q własnej zgubie w ilościach przemysłowych produkuje alkohol mimo rozpoznania jego toksyczności i końca tej produkcji nie widać.
Dodano: 13.03.2018 12:21    Przez: ~miks
"miks", gdyby zaprzestano produkcji przemysłowej w kontrolowanych warunkach, "ludzkość" dalej raczyła by się alkoholem, czy to własnej produkcji, czy to produkowanym na masową skalę przez bimbrowników. Prohibicja w USA czegoś nauczyła, a i w krajach muzułmańskich gdzie oficjalnie alkohol jest zakazany nie ma problemu z dostępem do niego (przemyt i nielegalna produkcja miejscowa).
Dodano: 13.03.2018 13:45    Przez: ~arian
tego jednego to kojarze. Patrz nie wiedziałęm , że lubi se pociągnać...
Dodano: 13.03.2018 12:46    Przez: ~luj
w notatce czytamy /.../ będzie klub, którego celem jest wsparcie rodzin dotkniętych problemem uzależnień. Przy klubie działać też będzie punkt informacyjno-kontaktowy, a instruktor terapii będzie służył pomocą w wyborze kierunku wychodzenia z uzależnienia. /.../ ok, ale po co dodano zdjęcia osób i ich twarzy? I mamy efekt w postaci dziwnych komentarzy. Nie lepiej było dać zdjęcie budynku i adres punktu pomocy? Nie każdy musi wiedzieć co to jest "ówczesny hotel Fugo".
Dodano: 13.03.2018 13:21    Przez: ~ala
to jest choroba alkoholowa, taka która może dotknąć każdego, Jestem za tym by pomagać takim osobom. To piszę ja Alkoholiczka, nie pijąca, wychowująca samotnie dziecko. Dajcie nam szansę
Dodano: 13.03.2018 13:56    Przez: ~aaa
Szansa jest zawsze tylko nie każdy z niej korzysta bo często wybiera mimo wszystko procenty,u nas tak jeden tak pił a tak się leczył że w końcu wypił płyn do spryskiwaczy bo już chyba nie miał co i umarł odrazu ,każdy kto pije ma wyniszczony organizm od wody i to zawsze się źle kończy.A ta aktorka św.p A.Kotulanka też miała z tym problem i nie żyje niestety .Silna Wola tylko nic więcej to trza miec
Dodano: 13.03.2018 14:28    Przez: ~Ha
Dla ~Ha choroba polega na tym, że wola jest upośledzona, nie działa jak u zdrowych ludzi. Proszę nie pisać bzdur.
Dodano: 13.03.2018 14:55    Przez: ~Też aaa
Do ~Ha. Proszę uwierzyć, że w tej chorobie minimum 90 % umiera. To choroba śmiertelna. Jedynie co dziesiąty przeżyje. Statystyka nie kłamie. Mimo wszystko warto walczyć, by żyć
Dodano: 13.03.2018 14:58    Przez: ~Też aaa
Też aaa ja bzdur nie pisze to o czym mowa weryfikuje samo życie.Nie ma upośledzonej woli.Umysl można mieć upośledzony a nie wolę,ktos kto nie umie zawalczyć o swoje będzie przegrany na tym polega silna wola i to od niej zależy czy siegniesz po następny kieliszek czy butelkę nikt nikomu na siłę nie wlewa alkocholu . Owszem to jest choroba ale też nie wyrocznia.
Dodano: 13.03.2018 15:24    Przez: ~Ha
najbardziej śmiertelną chorobę jest życie, umiera 100%.
Dodano: 13.03.2018 15:41    Przez: ~filo
Ha nie potrafi poprawnie sklecić zdania, czy to ta co ma śmierdzącego psa i do kościoła chodzi ?
Dodano: 13.03.2018 18:49    Przez: ~Zatorze
To może uratujecie mojego kuzyna Józefa M. z Kazimierza Bisk. facio ma przeszło 70 lat i jeszcze chleje na umór.
Dodano: 13.03.2018 20:22    Przez: ~zatroskany
Słuchaj Zatorze ,wal się,a ty umiesz cokolwiek dobrze sklecić,czy może masz problem ze zrozumieniem czytanego przez siebie tekstu.Ja do ciebie nie jestem tą.A zwierzę ma więcej rozumu niż ty a do kościoła jak chcesz to możesz iść na modły,kto ci nie każe.
Dodano: 13.03.2018 20:36    Przez: ~Ha
Co za duren umiescil zdjecia????
Dodano: 13.03.2018 22:17    Przez: ~Ktos
Pokazać te gęby alkoholików.
Dodano: 14.03.2018 11:33    Przez: ~Abstynent
Tym to pomagają,a takim jak mnie,opiekunowi dziecka niepełnosprawnego zabierają,i nie mam za co leczyć dziecka,a na pijaków mają..