Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21109) SPORT FORUM FIRMY (5247) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Koło. Pijany wandal zniszczył drzwi. Odpowie za to przed sądem

Dodano: 13.03.2018 10:41
Źródło: LM.pl

Za uszkodzenie drzwi przed sądem odpowie 38-letni mieszkaniec Koła. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani do awanturującego się mężczyzny. Kiedy mundurowi pojawili się na ul. Broniewskiego w Kole, zastali uszkodzone drzwi wejściowe do klatki schodowej. Jak się okazało, 38-latek kopiąc i uderzając rękoma, wyłamał dolną część drzwi i uszkodził tak zwany „samozamykacz”. Straty oszacowano na ok. 800 zł. Pijany sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia cudzego mienia. Przyznał się do wszystkiego. Jak wyjaśnił, niewiele z tego zdarzenia pamięta. Mimo to, będzie musiał za swój czyn odpowiedzieć przed sądem.

  • Koło. Pijany wandal zniszczył drzwi. Odpowie za to przed sądem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak zwykle patologiczne Koło, serialu ciąg dalszy, któryż to już odcinek ? Spora część kolskiego społeczeństwa to przestępcy, tzw margines społeczny.
Dodano: 13.03.2018 11:15    Przez: ~K-n
Koło to sama patologia!!!
Dodano: 13.03.2018 12:48    Przez: ~Onn
Jasne. Opiję się, spale pół miasta, a jak wytrzeźwieje to przeproszę i obiecam że posprzątam i tak do następnego razu. KARA MUSI BYĆ DLA WANDALI i to dotkliwa!!!
Dodano: 13.03.2018 12:11    Przez: ~Paweł

KOMENTARZE

W normalnym kraju majster by drzwi naprawił. Sprawca by wytrzeźwiał, zapłacił i zapomniał. A u nas dochodzenia, śledztwa, rozprawy, apelacje itd.
Dodano: 13.03.2018 11:10    Przez: ~Pn
Jasne. Opiję się, spale pół miasta, a jak wytrzeźwieje to przeproszę i obiecam że posprzątam i tak do następnego razu. KARA MUSI BYĆ DLA WANDALI i to dotkliwa!!!
Dodano: 13.03.2018 12:11    Przez: ~Paweł
To nie jest prawdziwy Pn. To ja jestem prawdziwym Pn
Dodano: 13.03.2018 13:39    Przez: ~Pn
Do gościa Pn@. TY chłopie nie zawracaj sobie głowy tym, że PiS cokolwiek naprawi. PiS to formacja destrukcyjna czego na co dzień doświadczamy, ot choćby stosunki międzynarodowe, sądownictwo, trybunały służba cywilna , KRS, szkolnictwo oraz praktycznie wszystko czego się załapie tzw. dobra zmiana. I nie ma dziwić się czemu skoro w tej formacji do dzieła biorą się rożne Kaczyńskie, Błaszczaki, Brudzińskie, Suskie, Misiewicze czy podobne im matolstwo i to nie takie zwyczajne matolstwo lecz cwane matolstwo, które ma zakodowane w podświadomości, że obecnie nadarzyła się jedyna okazja by złupić kraj napychając sobie kabzy.
Dodano: 13.03.2018 13:47    Przez: ~Zdzich@
Temida musi zarobić.
Dodano: 13.03.2018 14:50    Przez: ~mr.t
I tak dalej trzymaj chłopaku! Nie wierz w nic co Tobie wmawiają wrogie imperialistyczne ośrodki dezinformacyjne. Wierz jedynie w to co przekazują prawdziwie polskie patriotyczne media jak TVPiS, Republika czy Trwam. Jednakże po naładowaniu się wieściami z tychże nie wychodź na ulicę gdyż możesz doznać szoku poznawczego, a to grozi transcendencji w inny wymiar rzeczywistości.
Dodano: 13.03.2018 16:38    Przez: ~Zdzich@
Jak zwykle patologiczne Koło, serialu ciąg dalszy, któryż to już odcinek ? Spora część kolskiego społeczeństwa to przestępcy, tzw margines społeczny.
Dodano: 13.03.2018 11:15    Przez: ~K-n
twoj komentarz wybitnie pokazuje jak ktos z patologicznej dziury o nazwie konin probuje sie dowartosciowac i na sile szuka jeszcze gorszych miejsc. Z ta róznica ze w Kole policja jak widac jest bardzo skiteczna i non stop łapie menelstwo, a w koninie spotkac ich mozesz na poznanskiej kolo meblowego, albo koło orlenu na warszawskiej... jako mieszkaniec konina nie narzekam na policje bo sa widoczni, ale lm pisze o nich mniej. co nie znaczy ze sa gorsi, lub ze kolo to pato miasto.
Dodano: 13.03.2018 12:08    Przez: ~kaziu g
Bredzisz kaziu, jak mały Kaziu po dużym piwie, mieszkasz w Koninie, a bronisz patologii w Kole ?
Dodano: 13.03.2018 16:03    Przez: ~K-n
Koło to sama patologia!!!
Dodano: 13.03.2018 12:48    Przez: ~Onn
Redaktorku, tam u Was w Kuninie to się patologia nie dzieje wcale, czy tylko o niej nie piszecie i się kreujecie na takie spokojne miasto? A może strach coś opisać na swoim podwórku bo będzie łomot?
Dodano: 13.03.2018 14:49    Przez: ~mieszkaniec Koła
W Wielkopolsce na nizinie leży Konin co nie zginie ! Konin tańczy ! Konin śpiewa ! Konin głową sięga nieba !
Dodano: 13.03.2018 20:27    Przez: ~Koniniak
Konin to brzmi dumnie, żyją tu ludzie szlachetni i zacni, a przestępczości jak na lekarstwo, wzór do naśladowania.
Dodano: 14.03.2018 11:40    Przez: ~Mieszkaniec