Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18060) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami

Dodano: 14.03.2018 15:43
Źródło: LM.pl

Wojna z dopalaczami trwa. Konińscy policjanci siłą weszli do sklepu na Zatorzu. W tym czasie sprzedawca próbował zniszczyć towar.

Sklepy z dopalaczami ciągle mają się nieźle. Nakładane kary dają niewielki skutek. Mundurowi w ciągu ostatnich dni nasilili kontrole i legitymowania przy sklepie na ul. Chopina w Koninie. W końcu postanowili sprawdzić sam punkt. W akcji wzięli udział policjanci wydziału kryminalnego i grupa realizacyjna. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, funkcjonariusze wiedzieli, że dostać się do środka nie będzie łatwo.

- Sprzedawca przy pomocy systemu monitoringu weryfikował potencjalnych kupujących i tylko tacy mogli przejść przez pierwsze drzwi, a przez okienko w drugich mogli kupować dopalacze – informuje Marcin Jankowski. - Kiedy sprzedawca zobaczył, że pod drzwiami stanęli policjanci i usłyszał, że ma otworzyć drzwi, ani myślał wpuścić mundurowych, a sprzedawane dopalacze natychmiast trafiły do niewielkiego pieca, który był w środku – dodaje.

Policjanci wyważyli zarówno jedne jak i drugie drzwi. Po ich sforsowaniu natychmiast ugasili ogień. Te środki, które nie zdążyły się spalić trafią teraz do badań. Poza dopalaczami mundurowi zabezpieczyli ponad 4 tys. zł.

fot. KMP Konin

  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Takiego bydlaka, który truje ludzi, zazwyczaj młodych, powinno się eliminować ze społeczeństwa.
Dodano: 14.03.2018 16:12    Przez: ~I tyle
Nieżle trzeba mieć zryty beret by łykać domestosy i palić kostki wc lub inne butapreny :/ Patole najniższych lotów.
Dodano: 14.03.2018 16:18    Przez: ~WonZKonopiamiISDopalaczami
Pochodzę z mega biednej rodziny. Wychowywałem się w latach osiemdziesiątych.Nie pleć o rozrywkach bo to gówniarzu co teraz mają nawet ludzie z totalnego marginesu przerasta kilkukrotnie nasze największe marzenia z tamtych lat. Jak masz tak zryty łeb że nawet nie umiesz sobie zajęcia wymyślić byleby się jakimś świństwem nie nabomblować to polecam zoo. Tak Zoo.. do klatki z szympansami. Za moich czasów też były takie goryle jak ty... siedzieli i wąchali butapren... bo idiota to jednak pojęcie ponadczasowe.
Dodano: 14.03.2018 16:26    Przez: ~Ziutek
Wolność dla konopii, zero tolerancji dla dopalaczy
Dodano: 14.03.2018 16:03    Przez: ~Ale rupieciarnia
W końcu sie wzięli za dopalacze a nie łapią chłopaków z mała ilościa trawy
Dodano: 14.03.2018 16:06    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Wolność dla konopii, zero tolerancji dla dopalaczy
Dodano: 14.03.2018 16:03    Przez: ~Ale rupieciarnia
Jak kary wynoszą 500 złotych to nie ma się co dziwić że sklepy istnieją. Gdyby dostał 20000 by pomoglo
Dodano: 14.03.2018 16:55    Przez: ~A
Jakoś nic nie napisano jakoby dilera aresztowano, za jedną doniczkę trawki idzie się od razu na dołek.
Dodano: 14.03.2018 17:05    Przez: ~Andzia
hahahah pedRuch w Koninie! hahahaha xddd
Dodano: 15.03.2018 07:22    Przez: ~X
Ale ten LM spózniony.Kiedy byl ten nalot:P)juz dawno a sklep nadal funkcjonuje i ma sie dobrzewampirki ciagle tam wedruja
Dodano: 15.03.2018 07:36    Przez: ~anty-dop
W końcu sie wzięli za dopalacze a nie łapią chłopaków z mała ilościa trawy
Dodano: 14.03.2018 16:06    Przez: ~Ja
Takiego bydlaka, który truje ludzi, zazwyczaj młodych, powinno się eliminować ze społeczeństwa.
Dodano: 14.03.2018 16:12    Przez: ~I tyle
Ale to właśnie ludzie chcą to świństwo brać. Gdyby nie brali by tego nie było na rynku.
Dodano: 14.03.2018 23:24    Przez: ~Forrest
Prezydent Duterte na Filipinach za każdego zabitego handlarza narkotyków daje 100 dolarów...szacun za pomysł
Dodano: 15.03.2018 23:51    Przez: ~Mariusz
dajcie młodym możliwość innej rozrywki w tym smutnym jak p mieście to zapomną o dopalaczach
Dodano: 14.03.2018 16:17    Przez: ~mlody
Pochodzę z mega biednej rodziny. Wychowywałem się w latach osiemdziesiątych.Nie pleć o rozrywkach bo to gówniarzu co teraz mają nawet ludzie z totalnego marginesu przerasta kilkukrotnie nasze największe marzenia z tamtych lat. Jak masz tak zryty łeb że nawet nie umiesz sobie zajęcia wymyślić byleby się jakimś świństwem nie nabomblować to polecam zoo. Tak Zoo.. do klatki z szympansami. Za moich czasów też były takie goryle jak ty... siedzieli i wąchali butapren... bo idiota to jednak pojęcie ponadczasowe.
Dodano: 14.03.2018 16:26    Przez: ~Ziutek
Rusz czaszką i sam znajdziesz sobie lepsze zajęcie niż dopalacze...brałeś coś jak pisałeś ten komentarz?
Dodano: 14.03.2018 16:29    Przez: ~Stary
Nieżle trzeba mieć zryty beret by łykać domestosy i palić kostki wc lub inne butapreny :/ Patole najniższych lotów.
Dodano: 14.03.2018 16:18    Przez: ~WonZKonopiamiISDopalaczami
W składzie dopalaczy była także trutka na szczury, czy młodzi amatorzy trucizny o tym nie wiedzą ?
Dodano: 14.03.2018 16:26    Przez: ~Trutka
Przecież to poblokowane ziomy jakieś Sebixy czy inne Karyny... najpierw by musiało umieć przeczytać słowo "Trutka". Potem jeszcze wykombinować co to znaczy. ...
Dodano: 14.03.2018 16:30    Przez: ~Sw
poczytaj o uzależnieniach to będziesz wiedział dlaczego
Dodano: 15.03.2018 07:39    Przez: ~mmm
Znam takiego który dzięki putaprenowi został marszałkiem sejmu.Więc może warto !!!!
Dodano: 15.03.2018 12:44    Przez: ~Zatorzanin
W końcu,to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.
Dodano: 14.03.2018 16:34    Przez: ~xxx
Brawo,tak trzymać.
Dodano: 14.03.2018 16:35    Przez: ~xxx
I co z tego ze tam wpadli jak sklepik juz dzis znowu funkcjonuje. I czym sie policja chwali. Nic nie potrafia z tym zrobic
Dodano: 14.03.2018 16:47    Przez: ~Xxxxxxxx
To że sklep znów działa to nie jest wina policji tylko upośledzonego prawa
Dodano: 14.03.2018 17:07    Przez: ~X
Policja zatrzymuje a prokuratura wypuszcza. Takie mamy prawo- jakby policjanci nie chcieli nic z tym robić to by powiedzieli że nie da się wejść a nie ryli młotami
Dodano: 14.03.2018 17:26    Przez: ~Dzik w sosny
Serio sklep otwarty ? Wlatuje tam jutro 😂😂
Dodano: 15.03.2018 01:13    Przez: ~CherryKoKolino
Za to rze schodzi na psy
Dodano: 14.03.2018 16:44    Przez: ~Alatojlah
to zawsze było siedlisko najgorszej patologii
Dodano: 14.03.2018 20:01    Przez: ~***
W którym miejscu na zatorzu był sklep z tym gównem?
Dodano: 14.03.2018 16:46    Przez: ~tret
Myślę, e Chopina od strony torów.
Dodano: 14.03.2018 19:23    Przez: ~Obok Zieleniaka
to wygląda raczej jak ćpuńska melina a nie sklep