Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19158) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Uderzył w konia i odjechał. Zwierzę leżało martwe na drodze

Dodano: 14.03.2018 17:25
Źródło: LM.pl

Słupeccy strażacy pomagali przy nietypowym zdarzeniu. Na drodze prowadzącej do autostrady A2 leżał martwy koń.

Zwierzę zostało potrącone przez samochód. Kiedy na miejscu pojawili się strażacy, auta biorącego udział w kolizji nie było. Patrol policji zabezpieczał drogę, na której leżał martwy koń.

- Na miejsce przybył weterynarz, który miał zająć się zwierzęciem – informuje Marcin Nachowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

Mundurowi po zabezpieczeniu miejsca akcji, zneutralizowali porozlewane z samochodu płyny.

fot. KP PSP Słupca

  • Uderzył w konia i odjechał. Zwierzę leżało martwe na drodze
  • Uderzył w konia i odjechał. Zwierzę leżało martwe na drodze
  • Uderzył w konia i odjechał. Zwierzę leżało martwe na drodze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda zwierzaka :(
Dodano: 14.03.2018 19:01    Przez: ~M.
Gość na 99% musiał być napruty, jechać bez prawka albo kradzionym autem - innego wytłumaczeni brak. Wątpię aby trafiło na kogoś, kto się przestraszył konsekwencji potrącenia samotnego konia na ruchliwej jezdni, który nie wiadomo skąd tam się w ogóle wziął. Fakt, że gdyby takie zwierzę wyskoczyło nagle z pobocza na jezdnię to musi być to sport szok, ale żeby spierniczyć bez zastanowienia? NIEEEE...
Dodano: 14.03.2018 18:11    Przez: ~r
Na drodze prowadzącej do autostrady ! Czytać nie umiesz ?
Dodano: 14.03.2018 18:52    Przez: ~Ala
skąd wiadomo ze to mężczyzna???skąd wziął sie tam koń???Ktoś był głubcem że odjechał???No chyba ze nawalony
Dodano: 14.03.2018 17:58    Przez: ~ciekawy
Szkoda konia... biedne zwierze...
Dodano: 14.03.2018 20:10    Przez: ~mMmM

KOMENTARZE

Toż to szok
Dodano: 14.03.2018 17:38    Przez: ~Pozdrawiam
szok ? skad na autostradzie koń ... wyskoczył z przyczepy ? hmmm ahhh te araby
Dodano: 14.03.2018 18:32    Przez: ~oj
Na drodze prowadzącej do autostrady ! Czytać nie umiesz ?
Dodano: 14.03.2018 18:52    Przez: ~Ala
Ala ale czy to przez te bmw ? na a2?
Dodano: 14.03.2018 20:45    Przez: ~oj
Szedl Szedl i zdechl
Dodano: 16.03.2018 00:02    Przez: ~Urlich von Jungingen
skąd wiadomo ze to mężczyzna???skąd wziął sie tam koń???Ktoś był głubcem że odjechał???No chyba ze nawalony
Dodano: 14.03.2018 17:58    Przez: ~ciekawy
co to jest głubiec?
Dodano: 14.03.2018 18:51    Przez: ~Rik
Komentują typowe "głąby", w Polsce istnieją jeszcze analfabeci ?
Dodano: 14.03.2018 18:55    Przez: ~Do szkoły- matoły
Jeśli był głubcem to raczej był mężczyzną. Rodzaj żeński od głubca to głubcowa.
Dodano: 14.03.2018 19:15    Przez: ~ciekawski
Gość na 99% musiał być napruty, jechać bez prawka albo kradzionym autem - innego wytłumaczeni brak. Wątpię aby trafiło na kogoś, kto się przestraszył konsekwencji potrącenia samotnego konia na ruchliwej jezdni, który nie wiadomo skąd tam się w ogóle wziął. Fakt, że gdyby takie zwierzę wyskoczyło nagle z pobocza na jezdnię to musi być to sport szok, ale żeby spierniczyć bez zastanowienia? NIEEEE...
Dodano: 14.03.2018 18:11    Przez: ~r
Jeszcze są inne możliwości. Trzeba wyjaśnić czyj to koń i skąd się tam wziął. Jeśli to droga ruchliwa to może są świadkowie. Może są jeszcze inni poszkodowani? Może pojechał(a) udzielić im pomocy olewając jakiegoś konia?
Dodano: 14.03.2018 19:10    Przez: ~Qń
"Gość na 99% musiał być napruty, jechać bez prawka albo kradzionym autem - innego wytłumaczeni brak." Jak to brak?! Przecież oprócz tego co napisałeś, to jeszcze gość był kradziony, przyczepa niezgodna z normami, światła symetryczne, brak rejestracji, a kradziony gość niedość, że wcześniej karany, to jeszcze ścigany za pobicia, handel narkotykami i działalność w zorganizowanej grupie przestępczej!
Dodano: 15.03.2018 16:11    Przez: ~rwx
Jestem ciekawa co na temat tego artykułu powiedziałaby kierująca, która uderzyła w tego biednego zwierzaka. Bo jakoś dziwnie w dwóch słupeckich gazetach zupełnie co innego napisali...
Dodano: 16.03.2018 15:14    Przez: ~nina
Szkoda zwierzaka :(
Dodano: 14.03.2018 19:01    Przez: ~M.
Jakim samochodem uderzył kierujący, osobowym czy ciężarowym ? Szkoda konia, a właściciel zwierzęcia powinien ponieść karę za niedopilnowanie bydlaka. Kierowca zaś miał coś do ukrycia, że uciekł.
Dodano: 14.03.2018 19:01    Przez: ~K-n
,,Uderzył w konia i odjechał''. Płeć kierowcy ustalona. Czyli są świadkowie. Przesłuchać autora.
Dodano: 14.03.2018 19:19    Przez: ~pleban
A kierowca to jaki rodzaj panie Miodek?
Dodano: 15.03.2018 08:33    Przez: ~Józef B.
Szkoda konia... biedne zwierze...
Dodano: 14.03.2018 20:10    Przez: ~mMmM
Chłop dokupił hektarów, biedaczysko nie wytrzymał psychicznie.
Dodano: 14.03.2018 20:19    Przez: ~Tyż kuń
Eh... I po Qniu.
Dodano: 14.03.2018 20:22    Przez: ~Patataj
Kierujący odjechał, ale chyba niedaleko! Strażacy zabezpieczyli jakieś płyny z pojazdu...