Dzisiaj jest niedziela 22 kwietnia 2018, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25849) SPORT FORUM FIRMY (5168) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 11oC
Jutropogoda
19 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To jest zespół godny utrzymania! Zmarnował karnego ... (12)Konin. Bal Marzeń na rzecz niepełnosprawnych po wy ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSpokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują ...

Spokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi

Dodano: 17.03.2018 10:11
Źródło: LM.pl

„SpoKREWnieni służbą” to ogólnopolska akcja zbiórki krwi. Włączają się do niej również konińscy strażacy.

Celem akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym. Odbywa się ona pod patronatem ministra spraw wewętrznych i administracji. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi w najbliższą środę na placu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Przemysłowej.

- Do honorowego oddania krwi w ramach akcji „spoKREWnieni służbą” zachęcamy strażaków zawodowych, druhów OSP, służby mundurowe oraz lokalną społeczność – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie.

Akcja odbędzie się w godzinach 8:00 – 13:00.

  • Spokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi
  • Spokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Brawo!
Dodano: 17.03.2018 10:55    Przez: ~Pozdrawiam
krew to przelewali ci przeklęci bandyci , mordując niewinnych ludzi...
Dodano: 17.03.2018 12:40    Przez: ~zx
Nie osądzaj, bo sam będziesz osądzony. Chwała polskim bohaterom, którzy ginęli za Wolną Ojczyznę.
Dodano: 17.03.2018 13:02    Przez: ~Patriota
czyli żołnierzom Ludowego Wojska Polskiego razem z wojskami radzieckimi....
Dodano: 17.03.2018 13:19    Przez: ~zx
Sowieci to byli nasi okupanci.
Dodano: 17.03.2018 14:36    Przez: ~CCCP
o takiej akcji powinno się napisac wczesniej
Dodano: 17.03.2018 11:17    Przez: ~tttt
Czyli kiedy, dwa lata wcześniej ?
Dodano: 18.03.2018 12:20    Przez: ~W 2016
Sebastian mam nadzieję że w tym roku wreście oddasz troszke krwi w tym przedsięwzięciu o którym przedstawiasz mediom!!!!!
Dodano: 17.03.2018 11:22    Przez: ~ciupaga
A co to jest wreście ?
Dodano: 17.03.2018 11:56    Przez: ~siekiera
Apel !!!!!Krwiodawcy nie oddawajcie krwi - to nie jest szlachetny cel!!!!
Dodano: 17.03.2018 12:11    Przez: ~Mundek
moja krew była przeznaczana dla dzieci,ze względu na wysoki wskaźnik czegoś tam - to jaki to był cel ???
Dodano: 17.03.2018 12:35    Przez: ~zx
Ty masz bardzo czerwoną krew, chyba ruską.
Dodano: 17.03.2018 14:10    Przez: ~PZPR
też cię lubię
Dodano: 17.03.2018 15:39    Przez: ~zx
Sebastian Andrzejewski na prezydenta Konina..
Dodano: 17.03.2018 12:54    Przez: ~sam
Piękna akcja, krew darem życia, każdy krwiodawca daje cząstkę siebie potrzebującemu, czyli bliżniemu. Miłuj bliżniego jak siebie samego !
Dodano: 17.03.2018 12:59    Przez: ~Chrzescijanin
Do chrześcijanina - Miłowanie bliźniego w wykonaniu katolików to bluźnierstwo !!!! a ich jest około 90% społeczeństwa !!! Tak trzymać i nie popuszczać !!!nawet katolikom !!!
Dodano: 17.03.2018 13:33    Przez: ~Erwin
Czy to prawda, że erwin popuszcza w spodnie ?
Dodano: 17.03.2018 16:53    Przez: ~Oj nieładnie
do -Oj nie ładnie - popuszczanie w spodnie to super przyjemność - ekstaza!!!!! zapytaj plebana !!
Dodano: 17.03.2018 17:48    Przez: ~nie wiedziałeś?
Nie oddawać ,nie popuszczać .
Dodano: 17.03.2018 13:25    Przez: ~erwin
A Świadkowie Jehowy nikomu swojej krwi nie dadzą i od nikogo też nie wezmą, choćby mieli umrzeć, tak wygląda u nich miłość do bliżniego.
Dodano: 17.03.2018 16:47    Przez: ~Russell
Świadkowie Jehowy nie są chrześcijanami, oni głoszą błędne nauki niezgodne ze Słowem Bożym.
Dodano: 17.03.2018 19:21    Przez: ~Strażnica
W błędzie pozostajesz. Chrześcijanami są również polskokatolicy, mariawici, rzymskokatolicy, prawosławni, anglikanie, ewangilicy, protestanci, starokatolicy, adwentyści dnia siódmego, baptyści, zielonoświątkowcy i kilkadziesiąt innych.
Dodano: 17.03.2018 20:01    Przez: ~pleban
Śmieszny jesteś "pleban", dodaj jeszcze muzułmanów, buddystów, krisznowców.
Dodano: 18.03.2018 12:26    Przez: ~Przebudżcie się
a ci co tam siedza z pogotowia tez oddaja krew ? faceci ? czy IMITACJA ?do palenia papierosów...............
Dodano: 18.03.2018 02:47    Przez: ~barbasia
:-)
Dodano: 18.03.2018 10:00    Przez: ~miękka faja
dla bohaterów chętnie oddam, ale dla pospolitych zbrodniarzy nigdy. odsiejcie żarna od plew i wtedy zachęcajcie.
Dodano: 18.03.2018 12:31    Przez: ~Krewa
Krewe krew zalewa.
Dodano: 19.03.2018 13:01    Przez: ~Czerwona