Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18927) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Spokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi

Dodano: 17.03.2018 10:11
Źródło: LM.pl

„SpoKREWnieni służbą” to ogólnopolska akcja zbiórki krwi. Włączają się do niej również konińscy strażacy.

Celem akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym. Odbywa się ona pod patronatem ministra spraw wewętrznych i administracji. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi w najbliższą środę na placu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Przemysłowej.

- Do honorowego oddania krwi w ramach akcji „spoKREWnieni służbą” zachęcamy strażaków zawodowych, druhów OSP, służby mundurowe oraz lokalną społeczność – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie.

Akcja odbędzie się w godzinach 8:00 – 13:00.

  • Spokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi
  • Spokrewnieni służbą. Konińscy strażacy organizują zbiórkę krwi

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo!
Dodano: 17.03.2018 10:55    Przez: ~Pozdrawiam
krew to przelewali ci przeklęci bandyci , mordując niewinnych ludzi...
Dodano: 17.03.2018 12:40    Przez: ~zx
Nie osądzaj, bo sam będziesz osądzony. Chwała polskim bohaterom, którzy ginęli za Wolną Ojczyznę.
Dodano: 17.03.2018 13:02    Przez: ~Patriota
czyli żołnierzom Ludowego Wojska Polskiego razem z wojskami radzieckimi....
Dodano: 17.03.2018 13:19    Przez: ~zx
Sowieci to byli nasi okupanci.
Dodano: 17.03.2018 14:36    Przez: ~CCCP
o takiej akcji powinno się napisac wczesniej
Dodano: 17.03.2018 11:17    Przez: ~tttt
Czyli kiedy, dwa lata wcześniej ?
Dodano: 18.03.2018 12:20    Przez: ~W 2016
Sebastian mam nadzieję że w tym roku wreście oddasz troszke krwi w tym przedsięwzięciu o którym przedstawiasz mediom!!!!!
Dodano: 17.03.2018 11:22    Przez: ~ciupaga
A co to jest wreście ?
Dodano: 17.03.2018 11:56    Przez: ~siekiera
Apel !!!!!Krwiodawcy nie oddawajcie krwi - to nie jest szlachetny cel!!!!
Dodano: 17.03.2018 12:11    Przez: ~Mundek
moja krew była przeznaczana dla dzieci,ze względu na wysoki wskaźnik czegoś tam - to jaki to był cel ???
Dodano: 17.03.2018 12:35    Przez: ~zx
Ty masz bardzo czerwoną krew, chyba ruską.
Dodano: 17.03.2018 14:10    Przez: ~PZPR
też cię lubię
Dodano: 17.03.2018 15:39    Przez: ~zx
Sebastian Andrzejewski na prezydenta Konina..
Dodano: 17.03.2018 12:54    Przez: ~sam
Piękna akcja, krew darem życia, każdy krwiodawca daje cząstkę siebie potrzebującemu, czyli bliżniemu. Miłuj bliżniego jak siebie samego !
Dodano: 17.03.2018 12:59    Przez: ~Chrzescijanin
Do chrześcijanina - Miłowanie bliźniego w wykonaniu katolików to bluźnierstwo !!!! a ich jest około 90% społeczeństwa !!! Tak trzymać i nie popuszczać !!!nawet katolikom !!!
Dodano: 17.03.2018 13:33    Przez: ~Erwin
Czy to prawda, że erwin popuszcza w spodnie ?
Dodano: 17.03.2018 16:53    Przez: ~Oj nieładnie
do -Oj nie ładnie - popuszczanie w spodnie to super przyjemność - ekstaza!!!!! zapytaj plebana !!
Dodano: 17.03.2018 17:48    Przez: ~nie wiedziałeś?
Nie oddawać ,nie popuszczać .
Dodano: 17.03.2018 13:25    Przez: ~erwin
A Świadkowie Jehowy nikomu swojej krwi nie dadzą i od nikogo też nie wezmą, choćby mieli umrzeć, tak wygląda u nich miłość do bliżniego.
Dodano: 17.03.2018 16:47    Przez: ~Russell
Świadkowie Jehowy nie są chrześcijanami, oni głoszą błędne nauki niezgodne ze Słowem Bożym.
Dodano: 17.03.2018 19:21    Przez: ~Strażnica
W błędzie pozostajesz. Chrześcijanami są również polskokatolicy, mariawici, rzymskokatolicy, prawosławni, anglikanie, ewangilicy, protestanci, starokatolicy, adwentyści dnia siódmego, baptyści, zielonoświątkowcy i kilkadziesiąt innych.
Dodano: 17.03.2018 20:01    Przez: ~pleban
Śmieszny jesteś "pleban", dodaj jeszcze muzułmanów, buddystów, krisznowców.
Dodano: 18.03.2018 12:26    Przez: ~Przebudżcie się
a ci co tam siedza z pogotowia tez oddaja krew ? faceci ? czy IMITACJA ?do palenia papierosów...............
Dodano: 18.03.2018 02:47    Przez: ~barbasia
:-)
Dodano: 18.03.2018 10:00    Przez: ~miękka faja
dla bohaterów chętnie oddam, ale dla pospolitych zbrodniarzy nigdy. odsiejcie żarna od plew i wtedy zachęcajcie.
Dodano: 18.03.2018 12:31    Przez: ~Krewa
Krewe krew zalewa.
Dodano: 19.03.2018 13:01    Przez: ~Czerwona