Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18772) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Słupeccy policjanci dostali walizkę pełną imitacji narkotyków

Dodano: 18.03.2018 09:25
Źródło: LM.pl

Walizka z substancjami przypominającymi narkotyki oraz przedmioty służące do ich zażywania trafiła do słupeckich policjantów.

Mundurowi otrzymali walizkę od Urzędu Gminy w Słupcy oraz Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jej przekazanie odbyło się podczas szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień, w której uczestniczyli nauczyciele.

- Przy pomocy walizki funkcjonariusze będą edukować rodziców i nauczycieli, którzy często nie zdają sobie sprawy, że posiadanie określonych przedmiotów może świadczyć o tym, że dziecko zażywa lub ma kontakt z narkotykami – informuje Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji.

W walizce znaleźć można imitację marihuany, amfetaminy, kokainy, a także szklane i metalowe fifki, młynki do rozdrabniania suszu oraz pojemniki, w których można schować narkotyki. Każdy przedmiot opatrzony jest szczegółowym opisem i ceną, a także nazwami używanymi w młodzieżowym slangu.

fot. KPP Słupca

  • Słupeccy policjanci dostali walizkę pełną imitacji narkotyków
  • Słupeccy policjanci dostali walizkę pełną imitacji narkotyków
  • Słupeccy policjanci dostali walizkę pełną imitacji narkotyków
  • Słupeccy policjanci dostali walizkę pełną imitacji narkotyków
  • Słupeccy policjanci dostali walizkę pełną imitacji narkotyków

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Papierosy i alkohol to też trucizna tyle tylko że na to jest nałożona akcyza państwo ma zyski i tej trucizny nie zwalcza się.
Dodano: 18.03.2018 11:57    Przez: ~Przeciwnik używek
I znowu pomijamy alkohol? Alkohol to niesamowicie groźny narkotyk przypomnę, że jest zaliczany do tzw. Twardych narkotyków. Myślę, że przy tej okazji nie powinniśmy go pomijać.
Dodano: 18.03.2018 14:10    Przez: ~Facet
Bardzo dobrze... W końcu będą wiedzieli co zazuwaja w trakcie służby. O nacpanych feta kryminalnych wspominać nie trzeba.
Dodano: 18.03.2018 13:56    Przez: ~A

KOMENTARZE

Pożyteczne gadżety aby skuteczniej walczyć z narkotykami, a narkotyki i dopalacze to trucizna, tym bardziej państwo powinno skuteczniej walczyć z tym świństwem.
Dodano: 18.03.2018 11:01    Przez: ~Monar
państwo, to uważasz że kto? pisuar, platfusy czy może partia razem. każdy truje się jak i kiedy chce i to nie ważne czym.
Dodano: 18.03.2018 11:56    Przez: ~rokita
Państwo tzn. instytucje państwowe powołane do prawidłowego funkcjonowania danym państwem.
Dodano: 18.03.2018 16:45    Przez: ~Kita
Papierosy i alkohol to też trucizna tyle tylko że na to jest nałożona akcyza państwo ma zyski i tej trucizny nie zwalcza się.
Dodano: 18.03.2018 11:57    Przez: ~Przeciwnik używek
uuuu słabo tylko przy paluszkach była rozmowa :-)
Dodano: 18.03.2018 12:19    Przez: ~crak end roll
Proszę się częstować, jak zabraknie to doniosę!!!!
Dodano: 19.03.2018 11:16    Przez: ~kaśka solska :)))
Galimatias.
Dodano: 19.03.2018 15:57    Przez: ~Dobra komedia
dla mnie spoko. ale rekwiruja tyle nielegalnej substancji to by mogli na prawdziwych sie uczyc jak to wyglada jaki ma zapach ....ehhh
Dodano: 18.03.2018 12:34    Przez: ~anty narkotykowy
Haha 😀 oni dopiero widzą narkotyki 😨 to jak mogli walczyć z tym do tej pory?
Dodano: 18.03.2018 13:08    Przez: ~Beka
Bardzo dobrze... W końcu będą wiedzieli co zazuwaja w trakcie służby. O nacpanych feta kryminalnych wspominać nie trzeba.
Dodano: 18.03.2018 13:56    Przez: ~A
I znowu pomijamy alkohol? Alkohol to niesamowicie groźny narkotyk przypomnę, że jest zaliczany do tzw. Twardych narkotyków. Myślę, że przy tej okazji nie powinniśmy go pomijać.
Dodano: 18.03.2018 14:10    Przez: ~Facet
Nie przesadzaj. Ogólnie wszystko uzależnia, jedzenie, cukier, masturbacja, fb, internet, smartfon. ale nie chodzi o to, żeby zakazać wszystkiego. Alkohol masz też we wszystkich lekach i co leków też zabronisz?
Dodano: 18.03.2018 15:04    Przez: ~Lekarz
Koledze nie chodziło tylko o efekt uzależniający, ale o problem alkoholowy, który jest: niszczy i zabija. Czy o tym wiesz?
Dodano: 18.03.2018 22:47    Przez: ~titi
Otyłość też zabija. Czy o tym wiesz? Zaszczute dzieciaki na portalach społecznościowych które popełniaja samobójstwa. Czy o tym wiesz? Alkohol sam w sobie jest dobry, nawet pożyteczny, ma właściwości lecznicze, a to ze ktoś leje go w siebie ponad zdrowy rozsądek to już co innego
Dodano: 19.03.2018 10:16    Przez: ~Tv
Czy w krajach muzułmańskich takich jak np. Arabia Saudyjska można legalnie pić alkohol, palić papierosy, czy faszerować się narkotykami ? Czy Koran na to pozwala ? Dlaczego w kraju katolickim można to czynić, co na to Biblia, Pismo Święte ? Co na to księża, którzy rzekomo są chrześcijanami ?
Dodano: 18.03.2018 16:53    Przez: ~Chrzescijanin
Deklu to jest Polska a nie Arabia, odstaw psychotropy
Dodano: 18.03.2018 17:14    Przez: ~Żenua
To co jak sobie raz spale cracka to umre albo się uzależnie?
Dodano: 18.03.2018 18:50    Przez: ~vfvf
1 z 2
12>>