Dzisiaj jest niedziela 16 grudnia 2018, imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21602) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niespodzianki nie było, Start zakończył pierwszą r ... (3)Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (15)

Konin. Rejestracja samochodów w starostwie o godzinę dłużej

Dodano: 19.03.2018 16:09
Źródło: LM.pl

Od jutra wydział komunikacji konińskiego starostwa będzie działał dłużej niż do tej pory. Wszystko przez Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców.

O kolejkach do wydziału komunikacji w Starostwie Powiatowym w Koninie pisaliśmy już w styczniu. Wydłużenie czasu obsługi mieszkańców, którzy chcą zarejestrować samochód wynika z obsługi nowego systemy, który funkcjonuje od połowy listopada. CEPIK 2.0 zwiększa możliwość pozyskania informacji o danym pojeździe i zweryfikowanie jego stanu technicznego.

- Nowa wersja aplikacji CEPiK 2.0. wymusza na pracownikach większą ilość operacji, wydłużył się więc znacznie czas obsługi klientów, a w konsekwencji i czas oczekiwania na podejście do okienka - mówi Marcin Wietrzykowski naczelnik wydziału komunikacji – Mam nadzieję, że ta dodatkowa godzina pozwoli ograniczyć naszym klientom oczekiwanie na załatwienie spraw w urzędzie – dodaje naczelnik.

Petenci będą przyjmowani od wtorku do piątku do godz. 15:00, a w poniedziałki bez zmian, czyli od 7:45 do 15:30.

  • Konin. Rejestracja samochodów w starostwie otwarta godzinę dłużej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

To jest nic... W Kole to dopiero tragedia jest... Bałagan, starsze Panie za kompem ktore nie umieja obsługiwać drukarki i jedna baba strasznie niemiła w czarnych włosach dla ktorej wazniejsza jest kawa! W porownaniu z Kołem , Panie z Konina to niebo- przynajmniej sa miłe... Nie pozdrawiam Pani w czarnych włosach- ona powinna na straganie pracowac a nie w Urzędzie...
Dodano: 19.03.2018 19:52    Przez: ~Kolo to tragedia
Najgorszy urząd w Polsce z własną w skali kraju interpretacją przepisów. W Poznaniu bez problemu zarejestrujesz auto, bo Poznań jest w Unii Europejskiej, a Konin chyba nie... Kobiety wymyślają i utrudniają bezprawnie rejestrację np.: pojazd kupiony od sprowadzającego auta musi mieć w KRS wpis auta osobowe, a w całym kraju mogą być inne pojazdy samochodowe, beznadzieja jak u Barei
Dodano: 19.03.2018 20:10    Przez: ~Interesant
Najlepiej to jakby była rejestracja aut przez internet. Wszystko idzie do przodu, ale nie Polska to czasy komuny, że trzeba stać ileś godzin w kolejkach żeby załatwić jedną sprawę. Rozliczać można się przez internet, rejestrować w urzędzie pracy ,składać wnioski o dopłaty w przypadku rolników i wiele innych. A żeby samochód zarejestrować, czy zrobić zmianę w dowodzie bierz urlop z pracy i stój cały dzień.
Dodano: 19.03.2018 23:59    Przez: ~Rejestracja przez internet
taaaa.....niech te paniusie nauczą się sprawnej obsługi komputera i będzie ok.
Dodano: 19.03.2018 17:04    Przez: ~kkk
My Polacy jesteśmy przyzwyczajeni do kolejek, były kolejki w czasach okupacji niemieckiej i sowieckiej, kolejki za komuny, a nawet kartki na żywność, papierosy, alkohol. Dziś są kolejki do lekarzy i to coraz dłuższe, a więc jesteśmy zahartowani w staniu i czekaniu.
Dodano: 19.03.2018 17:20    Przez: ~K-n

KOMENTARZE

I tak jak będzie chciało się coś załatwić to będzie trzeba poczekać nie długo tylko pare godzin :-)
Dodano: 19.03.2018 16:29    Przez: ~Edziu
Jaki Pan taki kram!!! Myślę ,że wiecie kto tym starostwem "zarządza" ?
Dodano: 19.03.2018 18:11    Przez: ~leć orzeł leć i nie wraca
Dlatego nie rozumiem, co to za akt dobrodziejstwa niesłychanego, że mając regulaminowy czas pary do 15:30, pracownicy będą w tym czasie pracować i klientów przyjmować do 15:00 ?
Dodano: 19.03.2018 22:31    Przez: ~jag
DOJNA zmiana w pełnej krasie. Suweren i "mordy zdradzieckie" poczekają nawet i 5 godzin...
Dodano: 19.03.2018 16:34    Przez: ~Pn
Za to POpaprańcy i cały gorszy sort załatwiani są bez kolejki, bo im spieszno do Brukseli, aby donieść na Polskę i wymusić ewentualne sankcje wobec własnego pastwa ?
Dodano: 19.03.2018 16:52    Przez: ~Czy tak ?
@Czy tak ? - dojsztalc sie bo masz braki. Donosili dużo wcześniej Legutki, Dudy, Ziobry, Czarneckie itd pisiorki...
Dodano: 19.03.2018 17:28    Przez: ~Pn
"Dojna" robiła laskę biznesmenowi z Torunia w PE.
Dodano: 19.03.2018 18:11    Przez: ~Prokurator PRL
Nie ma się co kłócić Adrianowi kończy się sezon narciarski więc teraz może do kolejnej zimy zrobić sobie urlop. Oj! Zapomniałem musi podpisać dokumenty o wypłacie premii swoim towarzyszom niedoli.
Dodano: 19.03.2018 18:15    Przez: ~Tadzio Ryzyko
POchalscie ..zmien IP :D heheh :D
Dodano: 20.03.2018 09:15    Przez: ~asd
taaaa.....niech te paniusie nauczą się sprawnej obsługi komputera i będzie ok.
Dodano: 19.03.2018 17:04    Przez: ~kkk
Masz samochód masz problemy, wprowadzanie różnych nowinek w instytucjach wiąże zawsze za sobą pewne utrudnienia i tak jest i w tym przypadku, instalacja aplikacji, a wszystko to, dla usprawnienia obsługi klientów.
Dodano: 19.03.2018 17:10    Przez: ~K-n
My Polacy jesteśmy przyzwyczajeni do kolejek, były kolejki w czasach okupacji niemieckiej i sowieckiej, kolejki za komuny, a nawet kartki na żywność, papierosy, alkohol. Dziś są kolejki do lekarzy i to coraz dłuższe, a więc jesteśmy zahartowani w staniu i czekaniu.
Dodano: 19.03.2018 17:20    Przez: ~K-n
A wciskają kit,vze niby wstalismy z kolan...
Dodano: 19.03.2018 17:30    Przez: ~Pn
Może w turku też by godziny wydluzyli i trochę szybciej zaczęli się ruszać urzedujacy . Cholery już można tam dostać . Może od klienta zaczęli by im płacić to od razu kolejki by znikły. A Tak to laza jak te Święte krowy .
Dodano: 19.03.2018 19:20    Przez: ~Ala
To jest nic... W Kole to dopiero tragedia jest... Bałagan, starsze Panie za kompem ktore nie umieja obsługiwać drukarki i jedna baba strasznie niemiła w czarnych włosach dla ktorej wazniejsza jest kawa! W porownaniu z Kołem , Panie z Konina to niebo- przynajmniej sa miłe... Nie pozdrawiam Pani w czarnych włosach- ona powinna na straganie pracowac a nie w Urzędzie...
Dodano: 19.03.2018 19:52    Przez: ~Kolo to tragedia
Należy postawić pytanie -Czy urząd do petentów, czy petenci do urzędu?? ? według mnie zweryfikować zadania wszystkich urzędników i utworzyć dodatkowe punkty obsługi suwerena !!!
Dodano: 19.03.2018 19:29    Przez: ~Mundek
Jestem za !!!!!Mundek masz rację !!!Ciekawe czy Cię posłuchają ??
Dodano: 19.03.2018 19:30    Przez: ~Petent
@Mundek dobrze prawi - suweren musi byc szybko i sprawnie obsluzony. Najlepuej gdyby urzedniczka przyjechala do miego do domu i go na miejscu obsluzyla. Z kiolei zdradzieckie mordy powinny stac w kolejce. Nie oo to suweren oddak dwoj głos na jedynie skuszna partyje i jej wodza by teraz miak stać godzinami w kolejce.
Dodano: 19.03.2018 20:11    Przez: ~Pn
pamietaj urzadnik to wyborca... a w tym czerwonym miesice ....jest tulu "wyborcow" , ze czerwoni maja dozywotnio zapewnione rzady. Wywalic 75% urzedasow, to wtedy zaczna pracować.
Dodano: 20.03.2018 09:16    Przez: ~asd
Najgorszy urząd w Polsce z własną w skali kraju interpretacją przepisów. W Poznaniu bez problemu zarejestrujesz auto, bo Poznań jest w Unii Europejskiej, a Konin chyba nie... Kobiety wymyślają i utrudniają bezprawnie rejestrację np.: pojazd kupiony od sprowadzającego auta musi mieć w KRS wpis auta osobowe, a w całym kraju mogą być inne pojazdy samochodowe, beznadzieja jak u Barei
Dodano: 19.03.2018 20:10    Przez: ~Interesant
Nierzady pissu to jesen wielki Bareia..
Dodano: 19.03.2018 20:12    Przez: ~Pn
Pn ...zabrali ci sbcka emeryturke, oj jak boli :D DOBRZE - MA BOLEC
Dodano: 20.03.2018 09:17    Przez: ~wer
Ty wyzej - za mlody jestem na emeryture. To po 1. A pi 2. czy zabrali emeryture komicjowi Piotrowiczowi z PiS, ktory oskarżal opozycjonistów?
Dodano: 20.03.2018 10:54    Przez: ~Pn
Pn coraz bardziej narzeka na głowę.
Dodano: 20.03.2018 16:46    Przez: ~Np
Biedne ***y
Dodano: 19.03.2018 22:19    Przez: ~Janusz TDi
Najlepiej to jakby była rejestracja aut przez internet. Wszystko idzie do przodu, ale nie Polska to czasy komuny, że trzeba stać ileś godzin w kolejkach żeby załatwić jedną sprawę. Rozliczać można się przez internet, rejestrować w urzędzie pracy ,składać wnioski o dopłaty w przypadku rolników i wiele innych. A żeby samochód zarejestrować, czy zrobić zmianę w dowodzie bierz urlop z pracy i stój cały dzień.
Dodano: 19.03.2018 23:59    Przez: ~Rejestracja przez internet
Rejestracja przez internet miała być już parę lat temu ale wciąż nie wprowadzili.
Dodano: 20.03.2018 04:35    Przez: ~Karol
Wszystko ok ale co wtedy z urzedniczkami? Gdyby byl system informatyczny to wielu urzędników mogloby pojsc na bruk. A przeciez wuadomo nie od dzis, ze tam siedza nie tylko cale rodziny waznych urzedasow ale takze ich pociotki, znajomki itd. Po co udogadniac obcym szybsza czy latwiejsza rejestracje pohazfow kpsztem rodzin i piciotkow? Stad dotąd nie ma systemu infirnatycznego...
Dodano: 20.03.2018 06:00    Przez: ~Pn
Człowieku, zapłaciłem przez internet, wydrukowałem potwierdzenie i poszedłem zarejestrować auto. To się mnie czepiały, a czemu tak, czemu nie w kasie, a bo ona nie zna konta (mają je na BIP). W końcu na 4 urzędniczki jedna znała konto. Podałem wniosek (wypełniłem w domu). Oddaje mi go z tekstem, że musi być podpisany. Patrzę - przecież jest podpisany! "Ale Pan musi go podpisać przy mnie, żebym widziała że to Pan go podpisuje, a nie kto inny!" Jakoś biurwa nie pomyślała, że 5 minut później i tak będę musiał podpisać wydruk, który ona zrobi w systemie, to sobie może porównać podpisy. Dalej: w dowodzie mam inny adres, niż podałem zamieszkania - co jest legalne i normalne. Znowu kilka minut stękania, że ona nie wie gdzie jestem zameldowany, że powinienem mieć zaświadczenie o zameldowaniu - tylko że nigdzie nie ma informacji, że taki dokument jest wymagany! Musiałem napisać oświadczenie gdzie mieszkam, choć ten sam adres podałem we wniosku! ...
Dodano: 21.03.2018 08:01    Przez: ~co_ten_Konin_to_ja_nie_wiem!
1 z 2
12>>