Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18067) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Dodano: 22.03.2018 12:09
Źródło: LM.pl

Będą protestować przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji. Kobiety z całego kraju jutro zjadą się do Warszawy. Koninianki również zamierzają pokazać swój sprzeciw. Tutaj „Czarny Piątek” odbędzie się jednak w sobotę.

Sejmowe wydarzenia rozwścieczyły kobiety w całej Polsce. W mijającym tygodniu Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pozytywnie zaopiniowała projekt „Zatrzymaj aborcję”, który znosi możliwość przerywania ciąży z powodu ciężkich wad płodu.

- Sejmowy festiwal pogardy i nienawiści do kobiet trwa – piszą organizatorki protestu ze Strajku Kobiet. - Musimy się na maksa zmobilizować. Cokolwiek się stanie, nie pójdzie im z nami tak łatwo – dodają.

Główna manifestacja odbędzie się jutro, 23 marca o godz. 16:00 w Warszawie. Jej organizatorki zachęcają do przyjazdu do stolicy i pikietowania przed Sejmem oraz przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. Protesty będą odbywać się nie tylko w Warszawie. W Koninie „z przyczyn proceduralnych” pikietę zaplanowano na sobotę, 24 marca. O godz. 16:00 koninianki i koninianie spotkają się przed budynkiem „Raj”, gdzie mieści się siedziba PiS i biuro posła Witolda Czarneckiego.

  • Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A jeżeli kobieta zajdzie w ciąże pozamaciczną, co będzie wiązało się z jej śmiercią, to też ma umierać, bo zakaz aborcji. A jeżeli zostanie zgwałcona to ma rodzić i patrzeć przez całe życie na dziecko, które będzie jej przypominało traumę? Przeciwnicy aborcji ile dzieci niepełnosprawnych już adoptowaliście?
Dodano: 22.03.2018 13:00    Przez: ~Marta
A jeśli to planowana ciąża, ale dziecko ma poważną wadę np. bezmózgowie? Ma urodzić, zobaczyć takie dziecko, czekać na jego śmierć i mieć do końca życia przed oczami jego obraz? To humanitarne, ludzkie i po katolicku?
Dodano: 22.03.2018 12:35    Przez: ~Rybka
Gdybyś człeku dysponował elementarną wiedzą dot. faz rozwoju embrionalnego, a nie dyrdymałkami serwowanymi ludowi przez niedouczonych chłopców w sukienkach nie wypisywałby takich idiotyzmów. Ale cóż dobra zmiana kocha takich jak Ty zindoktrynowanych nieuków, gdyż człowiek posiadający szczyptę wiedzy nie odważyłby się takich głupstw wypisywać.
Dodano: 22.03.2018 13:05    Przez: ~Zdzich@
Brawo! Nie będą stare dziady decydować o tym co ich nie dotyczy! To indywidualna sprawa każdego człowieka, nie zgadzasz się z tym to tego nie rób ale nie zakazuj innym.
Dodano: 22.03.2018 13:10    Przez: ~Radosław
zrobić referendum kto jest za ?
Dodano: 22.03.2018 16:17    Przez: ~M............ś

KOMENTARZE

Garkotłuki, swoje mózgi poddajcie aborcji.
Dodano: 22.03.2018 16:38    Przez: ~Benek
Lewackie kobiety chcą legalnej aborcji, legalnego zabijania nienarodzonych dzieci. Wiem, że one nie wierzą w Boga i przykazania Boże ich nie dotyczą, tu mam na myśli przykazanie Boże- nie zabijaj, no ale jednak mają sumienie, które powinno ich oskarżać.
Dodano: 22.03.2018 16:47    Przez: ~Chrzescijanin
W islamie za zabicie nienarodzonego dziecka dostałaby taka k..a (inaczej nazwać takiej nie można) karę śmierci przez ukamienowanie. Powinnyście się wstydzić się takich zachowań, ale zapomniałem, że takie wartości jak; miłość i poświęcenie są wam obce
Dodano: 22.03.2018 16:51    Przez: ~gość
Muzułmanie by tu zaprowadzili porządek, u nich Koran jest wyrocznią.
Dodano: 22.03.2018 17:13    Przez: ~Arabia Saudyjska
Do Gość, ;w islamie jak się urodzi dziewczynka to mężczyzna ma prawo ja zabić,albo gwalcic jak skończy kilka lat a kamieniuja kobiety za byle co nawet jeśli kobieta jest rozwiedziona to nie ma prawa już seksu uprawiać .Ja niewiem co ty w ogóle tu porownujesz,to już obludna przesada,a mężczyźni no cóż chcą do nieba ,chcą być bohaterami to się wysadzaja w powietrze,oprocz tego walą kozy i wszystko co na drzewo nie ucieka,o pracy nie wspomnę , widać to jak pracują zapytaj PMerkel ile dostają kasy za nic nie robienie przecież oni są gośćmi zaprosiła ich to po co mają robić.
Dodano: 22.03.2018 22:17    Przez: ~Ha
@Chrzescijanin - czy wiesz ile prawackich (czyt prostackich) kobiet ma na koncie aborcje a dzis siedzi w kosciele w pierwszych lawkach?? Jezeli nie masz o tym bladego pojecia to nie pisz o "lewackich" kobietach bo nie kazda taka kobieta dopuscila sie aborcji...
Dodano: 23.03.2018 08:46    Przez: ~Pn
Durne baby, rodzić i nie dyskutować! Moja prababka urodziła mojego dziadka na polu w radlinie kartofli. Jak wróciła z pola z zawinietym dziadkiem w pieluchy to pradziadek wqrwiony był, że obiadu nie zrobiła. To były czasy a nie to co teraz, dyskusja głupia i nic więcej. Nie macie nic do gadania w tej kwestii jeśli już jesteście w ciąży! Dobrze się prowadzić radzę a nie puszczać się byle gdzie i byle z kim! Prostytutki lepiej się prowadzą niż feministki!
Dodano: 22.03.2018 16:51    Przez: ~Chłop jak dąb
Dać im pozwolenie na morderstwo, to niedługo będą rządać zapłodnienia p..ałów od d..y strony w imię tzw. "demokracji"
Dodano: 22.03.2018 17:11    Przez: ~gość
BRAWO TAK BYŁO
Dodano: 22.03.2018 17:12    Przez: ~men
Do -Chłop jak dąb - z pokolenia na pokolenie przechodzi głupota - prezentuje typowe poglądy otumanionego katolika !!! Nieuka i nie wiem jak takie indywiduum nazwać !!!! D.b.l doskonały !!! Tak trzymać i nie popuszczać !! nawet chłopkowi
Dodano: 23.03.2018 12:57    Przez: ~Erwin
Wstydu nie macie, nic więc dziwnego, że nikt nie chce nawet z wami rozmawiać
Dodano: 22.03.2018 17:07    Przez: ~gość
Ty wyzej... na razie pisiorki sie boja Kobiet, I dobrze.
Dodano: 22.03.2018 17:27    Przez: ~Pn
Co tam dla kobiety nie wierzącej w Boga zabić własne już poczęte dziecko, to tak jakby zabić muchę !
Dodano: 22.03.2018 17:17    Przez: ~Morderczynie i tyle
Wiesz ile kobiet chodzacychdo kosciolka i poperajacych PiS zabilo swoje poczete dziecko? A teraz siedza wkosciele w pierwszych lawkach...
Dodano: 22.03.2018 17:28    Przez: ~Pn
Pn skąd ty to wszystko wiesz? Jesteś szpiclem, donosicielem, kapusiem ? Skąd wiesz, że siedzą akurat w pierwszych ławkach ?
Dodano: 22.03.2018 18:15    Przez: ~???
Ty wyżej - skad wiem? Z... kątowni...
Dodano: 22.03.2018 19:34    Przez: ~Pn
Brawo Kobiety! Pokazcie piSSuarom srodkowy paluszek by odczepil sie od waszych macic, ktore naleza do was. Tak trzymać!
Dodano: 22.03.2018 17:23    Przez: ~Pn
Ciebie nikt nie słucha na tym forum, więc idź sobie stąd
Dodano: 22.03.2018 17:48    Przez: ~gość
Ty wyżej - nic na to nie poradze, ze prawda boki was piSSuarki.
Dodano: 22.03.2018 19:35    Przez: ~Pn
PN jesteś głupszy od mojej pralki. Jedziesz wkoło na tym samym programie.
Dodano: 22.03.2018 20:20    Przez: ~Cxz
@Cxz - ale zes blysnal pissuarski trolu i pseudokatoliku. Zal mi cie.
Dodano: 23.03.2018 08:48    Przez: ~Pn
PeOwiec ORMOwiec się odezwał
Dodano: 23.03.2018 21:39    Przez: ~Taki
"Eksperci ONZ wzywają polski Sejm ws. aborcji. "Odrzućcie ustawę"Ustawa "Zatrzymaj aborcję" może zagrozić zdrowiu i życiu Polek - alarmuje grupa robocza ONZ ds. Dyskryminacji Kobiet. Specjaliści uważają, że zapisy dokumentu naruszają międzynarodowe zobowiązania Polski co do praw człowieka."
Dodano: 22.03.2018 17:37    Przez: ~Pn
„Aborcja” jest złem dlatego, ze jest zabójstwem. Co to jest zabójstwo? Jest to gwałtowne przerwanie czyichś procesów życiowych, dokonane w sposób nieodwracalny. Wynika z tego, że do zabójstwa potrzebne są dwa elementy: istota żyjąca i zewnętrzna ingerencja w jej procesy życiowe, polegająca na ich nieodwracalnym przerwaniu. Z tego, co wiemy na temat ludzkiego życia, procesy życiowe, a więc podział komórek, rozpoczyna się bezpośrednio po poczęciu. Od momentu poczęcia rozpoczyna się i trwa życie. Zatem każda zewnętrzna ingerencja, skierowana na nieodwracalne przerwanie tego życia, spełnia wszelkie znamiona zabójstwa.
Dodano: 22.03.2018 17:56    Przez: ~kk
Wytłumaczone w sposób zrozumiały. Dziękuję. Zamykam temat
Dodano: 22.03.2018 18:08    Przez: ~gość
Ja otwieram.
Dodano: 22.03.2018 19:48    Przez: ~Pn
Zycie jest najwazniejsze. Hezeli wiec plod zagraza matce to piwinoen byc usunięty. W mysl piwuzszej zasady. I zaden szczerbaty kurdupel, ktory nawet raz sobie w zyciu nie por....ł nie piwinien gebyvotwierac w tym temacie.
Dodano: 23.03.2018 08:50    Przez: ~Pn
KK akce***je mordowanie !! przykładów mogę podać wiele !!np. kapelani wojskowi błogosławią zabójców !!
Dodano: 23.03.2018 13:01    Przez: ~Mundek
Nie zabijaj i nie popieraj zabijania lewacka kobieto, życie każdemu człowiekowi daje Bóg i on je w odpowiedniej chwili zabiera, a więc nie ingeruj w kompetencje Boże.
Dodano: 22.03.2018 18:20    Przez: ~Chrzescijanin
Co ty mozesz wiedziec o Bogu, o ktorym piszesz...?
Dodano: 22.03.2018 19:36    Przez: ~Pn
Nie Bóg daje życie chrześcijanie tylko facet się spuści babie i gotowe,ale co do tego to oboje powinni tego chcieć,i następny który mówi że lewackie kobiety,, zabijaja,,a te które chodzą do kościoła to dopiero diabła mają za skóra,nie każda ale...a jeśli chodzi o śmierć to każdy ma swój czas tu na ziemi po to by wypełnić swa misje.
Dodano: 22.03.2018 22:32    Przez: ~Ha
Jestem przeciwko aborcji. Chcę płacić alimenty.
Dodano: 22.03.2018 18:27    Przez: ~Pn
A Mateusz Kijowski z KOD-u płacił ?
Dodano: 22.03.2018 18:44    Przez: ~Nie !
Trolu piSSuarski lepiej skladaj kase ma dobrego psychiatre...