Dzisiaj jest środa 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20111) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 20oC
Jutropogoda
28 / 19oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (12)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (9)

Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Dodano: 22.03.2018 12:09
Źródło: LM.pl

Będą protestować przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji. Kobiety z całego kraju jutro zjadą się do Warszawy. Koninianki również zamierzają pokazać swój sprzeciw. Tutaj „Czarny Piątek” odbędzie się jednak w sobotę.

Sejmowe wydarzenia rozwścieczyły kobiety w całej Polsce. W mijającym tygodniu Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pozytywnie zaopiniowała projekt „Zatrzymaj aborcję”, który znosi możliwość przerywania ciąży z powodu ciężkich wad płodu.

- Sejmowy festiwal pogardy i nienawiści do kobiet trwa – piszą organizatorki protestu ze Strajku Kobiet. - Musimy się na maksa zmobilizować. Cokolwiek się stanie, nie pójdzie im z nami tak łatwo – dodają.

Główna manifestacja odbędzie się jutro, 23 marca o godz. 16:00 w Warszawie. Jej organizatorki zachęcają do przyjazdu do stolicy i pikietowania przed Sejmem oraz przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. Protesty będą odbywać się nie tylko w Warszawie. W Koninie „z przyczyn proceduralnych” pikietę zaplanowano na sobotę, 24 marca. O godz. 16:00 koninianki i koninianie spotkają się przed budynkiem „Raj”, gdzie mieści się siedziba PiS i biuro posła Witolda Czarneckiego.

  • Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A jeżeli kobieta zajdzie w ciąże pozamaciczną, co będzie wiązało się z jej śmiercią, to też ma umierać, bo zakaz aborcji. A jeżeli zostanie zgwałcona to ma rodzić i patrzeć przez całe życie na dziecko, które będzie jej przypominało traumę? Przeciwnicy aborcji ile dzieci niepełnosprawnych już adoptowaliście?
Dodano: 22.03.2018 13:00    Przez: ~Marta
A jeśli to planowana ciąża, ale dziecko ma poważną wadę np. bezmózgowie? Ma urodzić, zobaczyć takie dziecko, czekać na jego śmierć i mieć do końca życia przed oczami jego obraz? To humanitarne, ludzkie i po katolicku?
Dodano: 22.03.2018 12:35    Przez: ~Rybka
Gdybyś człeku dysponował elementarną wiedzą dot. faz rozwoju embrionalnego, a nie dyrdymałkami serwowanymi ludowi przez niedouczonych chłopców w sukienkach nie wypisywałby takich idiotyzmów. Ale cóż dobra zmiana kocha takich jak Ty zindoktrynowanych nieuków, gdyż człowiek posiadający szczyptę wiedzy nie odważyłby się takich głupstw wypisywać.
Dodano: 22.03.2018 13:05    Przez: ~Zdzich@
Brawo! Nie będą stare dziady decydować o tym co ich nie dotyczy! To indywidualna sprawa każdego człowieka, nie zgadzasz się z tym to tego nie rób ale nie zakazuj innym.
Dodano: 22.03.2018 13:10    Przez: ~Radosław
zrobić referendum kto jest za ?
Dodano: 22.03.2018 16:17    Przez: ~M............ś

KOMENTARZE

Jutro córki szatana wyjdą na ulice, aby domagać się od państwa pozwolenia na legalne zabijanie nienarodzonych bezbronnych dzieci, Pan Bóg wam za wszystko odpłaci, a to, że w Niego nie wierzycie, tym gorzej dla was. Ostrzegam !
Dodano: 23.03.2018 16:42    Przez: ~Nie zabijaj !
Już ci mózg wyprali watykanczycy, oni takie prostactwo uwielbiają.
Dodano: 23.03.2018 16:55    Przez: ~Q
To idź razem z nimi i wysłuchaj się w ich problem by wiedzieć dlaczego mają inne zdanie na ten temat,a nie nadawać,najpierw to trzeba umieć sobie wypracować wspólny kompromis.
Dodano: 23.03.2018 18:08    Przez: ~Ha
Ich jedynym problemem jest ich głupi mózg. a właściwie jego brak
Dodano: 23.03.2018 21:41    Przez: ~Brak
Potrzemy drugi Kościuszko.
Dodano: 23.03.2018 17:05    Przez: ~latarnia
Zalegalizować aborcję, tabletkę "po", prostytucję i marihuanę. Dlaczego nie mogę legalnie zapłacić kobiecie za seks? Przez takie ograniczenia mamy oto plagi samotnych matek, bo biologii się nie oszuka a popędu nie zatrzymasz ( no chyba że kastracją co jest absurdem). Władza i kosciół robi z nas debili, bo niby oni wiedzą jak żyć.
Dodano: 23.03.2018 17:27    Przez: ~MEN
Jak musisz płacić za seks świadczy tylko o tobie, że żadna normalna kobieta cię nie chce
Dodano: 23.03.2018 18:20    Przez: ~gość
Ciekawa sprawa, że takie "kobiety" walczą o prawo do zabijania, chociaż same żyją... I jak to zrozumieć te dzieciobójczynie ?
Dodano: 23.03.2018 20:01    Przez: ~Aneta
QQWidzisz biedaczko, więcej się ucz to zrozumiesz co one mówią, nie wystarczy bezmyślnie słuchać proboszcza trzeba jeszcze używać swojego mózgu.
Dodano: 23.03.2018 21:47    Przez: ~Q
,,JEŻELI ZNAJĄC NIEMIECKI MOŻNA STWIERDZIĆ : POPEŁNIĘ SAMOBÓJSTWO JAK ? URODZĘ I ,LEKARZ PRZED AKCJĄ PORODOWĄ PODA DOSERCOWO PŁODOWI ,,ŚMIERĆ'' TO ,WYJECHAĆ MOGĄ DO NIEMIEC I ,TAM TEŻ POWIEDZIEĆ ,BY ,,POZBYĆ SIĘ ''. SĄ ZIOŁA PORONNE . ...