Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18048) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Dodano: 22.03.2018 12:09
Źródło: LM.pl

Będą protestować przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji. Kobiety z całego kraju jutro zjadą się do Warszawy. Koninianki również zamierzają pokazać swój sprzeciw. Tutaj „Czarny Piątek” odbędzie się jednak w sobotę.

Sejmowe wydarzenia rozwścieczyły kobiety w całej Polsce. W mijającym tygodniu Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pozytywnie zaopiniowała projekt „Zatrzymaj aborcję”, który znosi możliwość przerywania ciąży z powodu ciężkich wad płodu.

- Sejmowy festiwal pogardy i nienawiści do kobiet trwa – piszą organizatorki protestu ze Strajku Kobiet. - Musimy się na maksa zmobilizować. Cokolwiek się stanie, nie pójdzie im z nami tak łatwo – dodają.

Główna manifestacja odbędzie się jutro, 23 marca o godz. 16:00 w Warszawie. Jej organizatorki zachęcają do przyjazdu do stolicy i pikietowania przed Sejmem oraz przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. Protesty będą odbywać się nie tylko w Warszawie. W Koninie „z przyczyn proceduralnych” pikietę zaplanowano na sobotę, 24 marca. O godz. 16:00 koninianki i koninianie spotkają się przed budynkiem „Raj”, gdzie mieści się siedziba PiS i biuro posła Witolda Czarneckiego.

  • Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A jeżeli kobieta zajdzie w ciąże pozamaciczną, co będzie wiązało się z jej śmiercią, to też ma umierać, bo zakaz aborcji. A jeżeli zostanie zgwałcona to ma rodzić i patrzeć przez całe życie na dziecko, które będzie jej przypominało traumę? Przeciwnicy aborcji ile dzieci niepełnosprawnych już adoptowaliście?
Dodano: 22.03.2018 13:00    Przez: ~Marta
A jeśli to planowana ciąża, ale dziecko ma poważną wadę np. bezmózgowie? Ma urodzić, zobaczyć takie dziecko, czekać na jego śmierć i mieć do końca życia przed oczami jego obraz? To humanitarne, ludzkie i po katolicku?
Dodano: 22.03.2018 12:35    Przez: ~Rybka
Gdybyś człeku dysponował elementarną wiedzą dot. faz rozwoju embrionalnego, a nie dyrdymałkami serwowanymi ludowi przez niedouczonych chłopców w sukienkach nie wypisywałby takich idiotyzmów. Ale cóż dobra zmiana kocha takich jak Ty zindoktrynowanych nieuków, gdyż człowiek posiadający szczyptę wiedzy nie odważyłby się takich głupstw wypisywać.
Dodano: 22.03.2018 13:05    Przez: ~Zdzich@
Brawo! Nie będą stare dziady decydować o tym co ich nie dotyczy! To indywidualna sprawa każdego człowieka, nie zgadzasz się z tym to tego nie rób ale nie zakazuj innym.
Dodano: 22.03.2018 13:10    Przez: ~Radosław
zrobić referendum kto jest za ?
Dodano: 22.03.2018 16:17    Przez: ~M............ś

KOMENTARZE

Jutro córki szatana wyjdą na ulice, aby domagać się od państwa pozwolenia na legalne zabijanie nienarodzonych bezbronnych dzieci, Pan Bóg wam za wszystko odpłaci, a to, że w Niego nie wierzycie, tym gorzej dla was. Ostrzegam !
Dodano: 23.03.2018 16:42    Przez: ~Nie zabijaj !
Już ci mózg wyprali watykanczycy, oni takie prostactwo uwielbiają.
Dodano: 23.03.2018 16:55    Przez: ~Q
To idź razem z nimi i wysłuchaj się w ich problem by wiedzieć dlaczego mają inne zdanie na ten temat,a nie nadawać,najpierw to trzeba umieć sobie wypracować wspólny kompromis.
Dodano: 23.03.2018 18:08    Przez: ~Ha
Ich jedynym problemem jest ich głupi mózg. a właściwie jego brak
Dodano: 23.03.2018 21:41    Przez: ~Brak
Potrzemy drugi Kościuszko.
Dodano: 23.03.2018 17:05    Przez: ~latarnia
Zalegalizować aborcję, tabletkę "po", prostytucję i marihuanę. Dlaczego nie mogę legalnie zapłacić kobiecie za seks? Przez takie ograniczenia mamy oto plagi samotnych matek, bo biologii się nie oszuka a popędu nie zatrzymasz ( no chyba że kastracją co jest absurdem). Władza i kosciół robi z nas debili, bo niby oni wiedzą jak żyć.
Dodano: 23.03.2018 17:27    Przez: ~MEN
Jak musisz płacić za seks świadczy tylko o tobie, że żadna normalna kobieta cię nie chce
Dodano: 23.03.2018 18:20    Przez: ~gość
Ciekawa sprawa, że takie "kobiety" walczą o prawo do zabijania, chociaż same żyją... I jak to zrozumieć te dzieciobójczynie ?
Dodano: 23.03.2018 20:01    Przez: ~Aneta
QQWidzisz biedaczko, więcej się ucz to zrozumiesz co one mówią, nie wystarczy bezmyślnie słuchać proboszcza trzeba jeszcze używać swojego mózgu.
Dodano: 23.03.2018 21:47    Przez: ~Q
,,JEŻELI ZNAJĄC NIEMIECKI MOŻNA STWIERDZIĆ : POPEŁNIĘ SAMOBÓJSTWO JAK ? URODZĘ I ,LEKARZ PRZED AKCJĄ PORODOWĄ PODA DOSERCOWO PŁODOWI ,,ŚMIERĆ'' TO ,WYJECHAĆ MOGĄ DO NIEMIEC I ,TAM TEŻ POWIEDZIEĆ ,BY ,,POZBYĆ SIĘ ''. SĄ ZIOŁA PORONNE . ...