Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21038) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Tragedia na placu budowy przy kolskim szpitalu. Nie żyje Gruzin

Dodano: 26.03.2018 19:45
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło na terenie budowy przy szpitalu w Kole. Nie żyje 43-letni obywatel Gruzji.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce dziś około godz. 17:20 na placu budowy powstającego segmentu kolskiej lecznicy. Póki co szczegóły wypadku nie są znane. Wiadomo jednak, że doszło do niego w trakcie wykonywania prac budowlanych. Obywatel Gruzji miał obsługiwać pompogruszkę, która służy do wylewania betonu.

- Co do przyczyn i szczegółów tego zdarzenia jest zbyt wcześnie, żeby o nich mówić – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Mężczyzna był reanimowany, ale nie udało się go uratować. Na miejscu jest policja i prokurator.

  • Tragedia na placu budowy przy kolskim szpitalu. Nie żyje Gruzin

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przykre, przyjechał człowiek zarobić a zginąłŚwieć Panie nad jego duszą
Dodano: 26.03.2018 22:01    Przez: ~Kolakk
Informacji tyle że szok.. Widać że artykuł Pani Braciszewskiej
Dodano: 26.03.2018 20:37    Przez: ~Typowylm
Szkoda młodego człowieka
Dodano: 26.03.2018 21:25    Przez: ~gość
Zgadłeś,ale ona nie jest wyjątkiem.
Dodano: 26.03.2018 20:48    Przez: ~ajak
10 lat temu -2007r.- był szczyt fali wyjazdów z Polski. Dziś do Polski zjechali w ilości ponad 1 mln obywatele ze wschodu. 10 lat a ile zmian. Dlatego wszystkim powtarzam: pokój i wolność nie jest nam dana na zawsze i się z prawicowym myśleniem w kategorii bezpieczeństwa, energetyki i wojska pogódźcie. Szykować się zawsze trzeba do konfrontacji o Nord Stream z zachodem czy sąsiadów ze wschodem. I m gorzej 500Plus życzycie tym większe szanse na starość na pielęgniarkę z Mongolii lub Indii macie bo na Polska was stać nie będzie, dzieci nie pomogą a Ukraińcy za 30 lat mogą być niezainteresowani. Przy nich Gruzin to jak sąsiad a nie obcy.
Dodano: 26.03.2018 20:58    Przez: ~się porobiło

KOMENTARZE

R.I.P.
Dodano: 26.03.2018 20:09    Przez: ~Polacy
Że co??????
Dodano: 27.03.2018 15:28    Przez: ~nie kumam
Informacji tyle że szok.. Widać że artykuł Pani Braciszewskiej
Dodano: 26.03.2018 20:37    Przez: ~Typowylm
Zgadłeś,ale ona nie jest wyjątkiem.
Dodano: 26.03.2018 20:48    Przez: ~ajak
Ważne, że canzura idzie im dużo lepiej. usuwanie komentarzy nieprzychylnych PeOwcom i nie dodawanie zielonych łapek jak ktoś popiera ten rząd
Dodano: 26.03.2018 22:06    Przez: ~Obywatel
Z taką twarzą to ona co najwyżej powinna być w reklamie pasztetu z przeceny w polo
Dodano: 26.03.2018 22:16    Przez: ~Hehe
do Obywatel - a tak wyli z zablokowanej mównicy "wolna prasa"
Dodano: 26.03.2018 22:25    Przez: ~logika
Ciesz sie ze foci z komórki nie zamieściła.
Dodano: 26.03.2018 22:28    Przez: ~Sds
ciekawe czy legalnie pracowal
Dodano: 26.03.2018 20:50    Przez: ~?
10 lat temu -2007r.- był szczyt fali wyjazdów z Polski. Dziś do Polski zjechali w ilości ponad 1 mln obywatele ze wschodu. 10 lat a ile zmian. Dlatego wszystkim powtarzam: pokój i wolność nie jest nam dana na zawsze i się z prawicowym myśleniem w kategorii bezpieczeństwa, energetyki i wojska pogódźcie. Szykować się zawsze trzeba do konfrontacji o Nord Stream z zachodem czy sąsiadów ze wschodem. I m gorzej 500Plus życzycie tym większe szanse na starość na pielęgniarkę z Mongolii lub Indii macie bo na Polska was stać nie będzie, dzieci nie pomogą a Ukraińcy za 30 lat mogą być niezainteresowani. Przy nich Gruzin to jak sąsiad a nie obcy.
Dodano: 26.03.2018 20:58    Przez: ~się porobiło
Ci, którzy pamiętają będą z rozrzewnieniem wspominać lata komuny gdy Polska była niemal jednolitym narodowo krajem. Choć tak nie było do końca, bo Żydzi też byli. Tylko w państwach o jednolitym etnicznie składzie jest możliwy pokój,bezpieczeństwo, dobrobyt. Tam gdzie jest wielokulturowość, odmienność tam zawsze dochodzi do nieporozumień, zawiści, zazdrości, waśni. Jeszcze większe zmiany spotkały Europę i Polskę po 1945 r. Zaczęły wtedy przybywać na biały kontynent ludy z czarnego lądu i z innych stron. Z ich przedstawicielami spotkały się Polki głównie po 1989 i 2004 r. To co nie zdarzało się przez kilka tysięcy lat (mieszanie ras) teraz występuje na masową skalę. To się dopiero porobiło, szkoda.
Dodano: 27.03.2018 15:14    Przez: ~Artysta
Szkoda młodego człowieka
Dodano: 26.03.2018 21:25    Przez: ~gość
Przykre, przyjechał człowiek zarobić a zginąłŚwieć Panie nad jego duszą
Dodano: 26.03.2018 22:01    Przez: ~Kolakk
Latarką ?
Dodano: 27.03.2018 16:12    Przez: ~Ala
Pompogruszke?Co za firma tam wozi beton?
Dodano: 26.03.2018 22:58    Przez: ~Kolo
w polskim pogotowiu ratowniczym zwanym pracuje się po DWIE ZMIANY 12 H WSPOLNA SZATNIA spanie parami ! itam jest ISO ???
Dodano: 27.03.2018 01:29    Przez: ~NIE ŁAJDACZE SIE ..........
W pogotowiu nie jestesmy caly czas na pelnym gazie, w bioprotenie pracujesz 17h za kolkiem przyjezdzasz do domu na 3-4h snu i znowu to samo i czasami to trwa od 3-5 dni pod rzad. Auta jezdza przeciazone z ladunkiem 7 ton, gdzie to jest juz waga ciezarowa, samochody hamuja minimum 100-300m dalej, wrecz nie hamuja, caly czas musisz byc skupiony, beda wypadki, a firma sie wybroni, bo nikt ich nawet nie informuje ze lamia przepisy, bo gdy przyjezdzaja mowia im, ze beda jezdzic na zwyklych busach typu Transporter. Gdy dzwonimy zglosic, ze auto jest uszkodzone, Logistyk naciska zrob jeszcze te pare punktow, hehe, mialem bardzo powazne uszkodzenie. W serwisie przecierali oczy ze zdumienia. Peknieta OS, Tarcza, piasta zakleszczony zacisk. To daje do myslenia, auto roczne, serwisowane na biezaco!!!!. Przez takie firmy ida w nastepstwie szpitale, bo wiadomo, ze ja wyszedlem, ktos inny moze nie wyjdzie z niebezpieczenstwa i inne tego typu afery. Od korzeni problemy powinny byc likwidowane.
Dodano: 27.03.2018 12:12    Przez: kkoollssiirr
I na miejscu szpital koło
Dodano: 27.03.2018 07:56    Przez: ~ttt
Niech się wezmą za sprzęt budowlany.Chodza słuchy że pompogruszka bez dozoru operator bez uprawnień. Konkurencja z Sienkiewicza ich sprawdzić tam wszystkie sprzęty bez złomu i pewnie dozoru.
Dodano: 27.03.2018 08:19    Przez: ~Miasto kolo
U konkurencji napisali, że się urwało ramię co beton podaje. No to musiał być niezły złom. A z drugiej strony przetargi w budowlane, żeby wziąć robotę trzeba schodzić z ceną, nie na czym zejść, to się robi złomem i ludźmi z przypadku.
Dodano: 27.03.2018 11:38    Przez: ~spoza
1 z 2
12>>