Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18902) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Wypadek w Jabłkowie. Chciał uniknąć zderzenia i dachował w rowie

Dodano: 29.03.2018 18:24
Źródło: LM.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w miejscowości Jabłków, gm. Kramsk.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na drodze zatrzymał się bus przewożący osoby niepełnosprawne. Kierująca oplem corsa 29-letnia mieszkanka gminy Kramsk ominęła busa, ale wyjechała wprost na jadące z przeciwnego kierunku auto marki Kia. Jego kierowca chcąc uniknąć zderzenia z oplem, zjechał na pobocze i wjechał do rowu, gdzie zatrzymał się na dachu. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Koninie, kierujący kia podróżował z 82-letnią teściową. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Droga jest przejezdna.

Dziękujemy internaucie za zdjęcie 

  • Wypadek w Jabłkowie. Chciał uniknąć zderzenia i dachował w rowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tak to jest jak sie omija auta w ostaniej chwili i nie widzi co sie dzieje z nad przeciwka!
Dodano: 29.03.2018 18:35    Przez: ~Kierowca
Wracałem akurat wtedy tą trasą, najgorsze są ciekawskie osoby, które zatrzymują się na poboczu tylko po to by podejść bliżej i pooglądać. Najbardziej zirytował mnie pan w Mercedesie, który aż na siłę wpychał się obok mnie na pobocze by móc zaparkować i wyjść obejrzec co tam „Ino się stało ciekawego”. Zaznaczam, że na miejscu było już wystarczająco dużo ekip ratowniczych, więc nikt nie musiał lecieć na pomoc, brak słów.
Dodano: 29.03.2018 20:15    Przez: ~Żałosne
Najważniejsze, że teściowa cała i zdrowa. To niezniszczalna materia
Dodano: 29.03.2018 19:32    Przez: ~Zięć
Odebrać tej kobiecie prawko i do paki. Przez taką ludzie prędzej czy później stracą życie. Dużo zdrowia dla poszkodowanych ładnie was urządziła.
Dodano: 29.03.2018 21:34    Przez: ~Reko
Zatrzymałem się bo droga była zablokowana? Trochę myślenia nie boli. Po chwili po prostu zawróciłem, aby nie oglądać ludzi Twojego pokroju ;)
Dodano: 29.03.2018 22:10    Przez: ~Żałosne

KOMENTARZE

Tak to jest jak sie omija auta w ostaniej chwili i nie widzi co sie dzieje z nad przeciwka!
Dodano: 29.03.2018 18:35    Przez: ~Kierowca
Geniusz!
Dodano: 29.03.2018 18:46    Przez: ~ha
Wyjątkowy geniusz,szczególnie "z nad".
Dodano: 29.03.2018 18:53    Przez: ~upsss
Kiedyś to uczyli jeździć, zwracano uwagę na ekonomię jazdy, zachowanie w różnych sytuacjach. Nie wiem czego teraz uczą.
Dodano: 30.03.2018 06:05    Przez: ~Ts
Patrzył pewnie co na Tłiterze napisali jego "znajomi" - a na drodze mają na niego uważać inni. On robił ważną cybernetyczną rzecz. Poz tym w kompie na grze miał tych sytuacji wiele i zawsze uniknął zderzenia - poza tym pił w czasie gry kawę i miał smartfona w dłoni - i nigdy nic złego się nie stało.
Dodano: 30.03.2018 07:34    Przez: ~Pani Szmit
tesciowej 100 lat
Dodano: 29.03.2018 18:46    Przez: ~ala
Odebrać tej kobiecie prawko i do paki. Przez taką ludzie prędzej czy później stracą życie. Dużo zdrowia dla poszkodowanych ładnie was urządziła.
Dodano: 29.03.2018 21:34    Przez: ~Reko
A co z ta 29letnia baba z Corsy? Dorwaka ja policja?
Dodano: 29.03.2018 19:28    Przez: ~Pn
P.s. jrst na zdjęciu. Ok.
Dodano: 29.03.2018 19:29    Przez: ~Pn
Najważniejsze że ty byłeś na miejscu.
Dodano: 29.03.2018 22:19    Przez: ~Pn2
Najważniejsze, że teściowa cała i zdrowa. To niezniszczalna materia
Dodano: 29.03.2018 19:32    Przez: ~Zięć
... do czasu. Wszystko jest do pewnego czasu...
Dodano: 29.03.2018 19:35    Przez: ~Pm
Wracałem akurat wtedy tą trasą, najgorsze są ciekawskie osoby, które zatrzymują się na poboczu tylko po to by podejść bliżej i pooglądać. Najbardziej zirytował mnie pan w Mercedesie, który aż na siłę wpychał się obok mnie na pobocze by móc zaparkować i wyjść obejrzec co tam „Ino się stało ciekawego”. Zaznaczam, że na miejscu było już wystarczająco dużo ekip ratowniczych, więc nikt nie musiał lecieć na pomoc, brak słów.
Dodano: 29.03.2018 20:15    Przez: ~Żałosne
czyli też sie zatrzymałeś żeby pogapić się ? hahhaha co za hipokryta
Dodano: 29.03.2018 20:58    Przez: ~oj
Zatrzymałem się bo droga była zablokowana? Trochę myślenia nie boli. Po chwili po prostu zawróciłem, aby nie oglądać ludzi Twojego pokroju ;)
Dodano: 29.03.2018 22:10    Przez: ~Żałosne
i nagle zawróciłeś. Jasne....
Dodano: 29.03.2018 22:29    Przez: ~oj
Chwała Bugu, że teściowa żyje. Życzę zdrowia.
Dodano: 29.03.2018 21:40    Przez: ~Pn
Ty komuś zdrowia życzysz.Ty tylko jadem umiesz puszczać
Dodano: 29.03.2018 22:21    Przez: ~Pn2
Trol piSSuarski musial wpierw zdrowia zyczyc aby bastepnie samm swoj wpis skrytykowac. Choru na umysle piSSuar...
Dodano: 30.03.2018 10:49    Przez: ~Pn
oj, kmioty , jaki byl spokoj, jak jezdziliscie furmankami i chodziliscie za plugiem, troche techniki i odbija w przepitym lbie , co widac po tych wpisach na forum..
Dodano: 30.03.2018 07:03    Przez: ~soltys
Dać ludziom rakiety gdy jest kłopot z jazda autem... Coś mi się zdaje za auta autonomiczne pokocha wielu kierowców. Bo w nich nie trzeba będzie dużo myśleć.
Dodano: 31.03.2018 15:22    Przez: ~Ala
Pewnie dziewczyna popełniła błąd..., na szczęście nie był to wypadek smiertelny. A który kierowca nie popełnił choćby jednej pomyłki ... Tylko na jego szczęście nikt nie nadjechal. Jestem pewna że nie zrobiła tego celowo... Co innego gdy jedzie 150km/godz, to już robi świadomie.
Dodano: 31.03.2018 19:53    Przez: ~Kierowca