Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17996) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Stare Miasto. Przeterminowany rozkład jazdy MZK od 6 lat

Dodano: 3.04.2018 19:16
Źródło: LM.pl

Pan Jacek postanowił w święta wielkanocne wrócić autobusem MZK ze Starego Miasta do Konina. Niestety, na przystanku autobusowym wisi nieaktualny rozkład jazdy od 2012 roku.

- Piszę do Państwa z przykrym doświadczeniem. Ostatnio zapłaciłem ponad 60 zł za taksówkę z Konina do Starego Miasta. Stwierdziłem, że tym razem wrócę autobusem. Niestety z przystanku, z którego chciałem jechać w kierunku Konina, obowiązywał rozkład jazdy z 2012 roku. Dodatkowo okazało się, że nie kursują tam autobusy w soboty, niedzielę i święta – pisze oburzony pan Jacek.

Na szczęście miał przy sobie telefon i sprawdził w internecie, że autobusy jednak kursują.

- Gdybym nie miał telefonu to bym musiał wracać piechotą do domu lub prosić rodzinę o to, żeby mi pomogli przetransportować się do Konina. Uważam, że to skandal, że MZK zaniedbuje takie błahostki przez ponad 6 lat – podsumowuje p. Jacek

MZK poinformowało naszą redakcję, że planowy rozkład jazdy jest prawidłowy. 

  • Stare Miasto. Przeterminowany rozkład jazdy MZK od 5 lat
  • Stare Miasto. Przeterminowany rozkład jazdy MZK od 5 lat

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:mzk konin,   rozkład jazdy mzk,   stare miasto,   zły rozkład jazdy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mzk , Każdy ma telefon ,ale nie każdy z dostępem do internetu.Np. Moja babcia. Poza tym ktoś jest chyba zatrudniony tam i pobiera wynagrodzenie . To tak jakbym miał sklep i nie wywiesił kartki od której do której otwarte . Prezes pewnie zarabia kilkanaście tysięcy złotych i nie jeździ MZK,także mało co go to interesuje,w końcu spółka miejska,zawsze miasto dołoży,jak będzie nierentowe.
Dodano: 3.04.2018 20:01    Przez: ~emigrant
60pln za taxi to dopiero zdziersrwo... i dziwia sie ze uber ich wypiera
Dodano: 3.04.2018 20:45    Przez: ~Bbk
Rozkład obowiązuje od roku 2012 nie podany termin do kiedy więc nadal aktualny!!!!!!. Wystarczy doczytać A.nie robić zadymę. Lm LEPSZYCH tematów nie ma ?
Dodano: 3.04.2018 20:49    Przez: ~Wwoj
Przecież to jest przystanek obsługujący kursy linii 53 jadące z Barczygłowa. Wszystko się zgadza. Facet po prostu czekał nie na tym przystanku co powinien. Tam jadą tylko trzy kursy w ciągu dnia i tylko w dni robocze. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, to wina pasażera że był nie na tym przystanku. I to artykuł na głównej stronie....Co za żenujący poziom ma te portal. Sprawdźcie wiarygodność zanim coś opublikujecie.
Dodano: 4.04.2018 08:10    Przez: ~ŚmiechNaSali
Taaak, chrupki każdy lubi ;) a tak na poważnie, to przed obecnym dyrektorem przez ponad 20 lat biblioteką zarządzała Pani Małgorzata, wspaniała osoba jeżeli chodzi o szerzenie czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. To ona napisała projekt, dostała dofinansowanie, zarządzała budową etc. nowej biblioteki. Nie w głowie jej teraz wypisywać głupoty, jak podle insynuujesz we wpisie, gdyż wątpię żeby w takim stanie zdrowia miała na to ochotę i siły.
Dodano: 3.04.2018 22:02    Przez: ~Zzz

KOMENTARZE

Bez dramatu z igły widły :) każdy ma telefon a powrót należy zawsze sprawdzić przed :)
Dodano: 03.04.2018 19:30    Przez: ~Mzk
A rozkłady są do przyklejania nalepek?
Dodano: 03.04.2018 19:38    Przez: ~WSK
Mzk , Każdy ma telefon ,ale nie każdy z dostępem do internetu.Np. Moja babcia. Poza tym ktoś jest chyba zatrudniony tam i pobiera wynagrodzenie . To tak jakbym miał sklep i nie wywiesił kartki od której do której otwarte . Prezes pewnie zarabia kilkanaście tysięcy złotych i nie jeździ MZK,także mało co go to interesuje,w końcu spółka miejska,zawsze miasto dołoży,jak będzie nierentowe.
Dodano: 03.04.2018 20:01    Przez: ~emigrant
nie wszyscy mają internet w telefonie żeby sprawdzić rozkład. A nie zawsze można sprawdzić przed bo nie ma jak np. ;)
Dodano: 03.04.2018 20:33    Przez: ~bu
Józef rządzi tym miastem i nie ma czasu na takie błahostki. Dwie limuzyny sobie kupił i walić śledzie Józef jedzie, a wy z buta
Dodano: 03.04.2018 20:54    Przez: ~Synek CCCP
Był rozkład tylko jakiś pier...ny gimbus go zdarł. Takie wychowanie fejsowo gowniane teraz mamy. Ale rodzice są pewnie z niego dumni bo skalp z przystanku pewnie przykleili sobie w domku na lodówce.
Dodano: 04.04.2018 07:43    Przez: ~Jakuck
Ziemia jest płaska .
Dodano: 03.04.2018 20:02    Przez: ~mason
Jestem na urlopie w Polsce, mogę napisać jak działa komunikacja miejska w UK . Każde miasto ma swój system elektroniczny,na przystankach są banery na których wyświetla się czas przyjazdu autobusu *także nie trzeba kartek wieszać .Poza tym tam autobusy przyjeżdżają punktualnie. Jeżeli jakiś ma nadczas to stoi na przystanku dłużej .W Koninie zauważyłem ,szczególnie te co jadą do Mikorzyna ,że jak nie zatrzyma się na przystanku ,bo nikogo nie ma, to potem jedzie 40km/h ,żeby opóźnić i sznurek aut za nim. W Uk to jest nie do pomyślenia ,żeby kierowców spowalniać i tamować ruch w ten sposób. No ale co oczekiwać od prezesa co za granicą to może był ale na wakacjach w kurorcie.To skąd ma wiedzieć jak powinien wyglądać nowoczesny transport w 2018 r.
Dodano: 03.04.2018 20:11    Przez: ~emigrant
W Niemczech w okresie letnim do autobusów miejskich które jeżdżą poza miasto (tak jak w Koninie np.do goslawic pątnowa i mikorzyna) dołączana jest przyczepka do której można wstawić rowery .A w Koninie trzeba jechać rowerem ,,najładniejszym,, odcinkiem drogie krajowej 25 gdzie tir za tirem jedzie ,bo nie ma ścieżki rowerowej.
Dodano: 03.04.2018 20:21    Przez: ~też emigrant
To przez tyle lat nikomu nie przeszkadzało ,taki był spokój....
Dodano: 03.04.2018 20:24    Przez: ~Pn
Taaa,kawka się grzała od rana ,telefonik do znajomej..a tu trzeba będzie teraz wykonać obowiązki służbowe.No co za niewdzięczni klienci z tych mieszkańców.
Dodano: 03.04.2018 20:32    Przez: ~emigrant
Do WYMIANY w Gminie Stare Miasto jest nie tylko stary rozkład jazdy ale i np. OBECNY Dyrektor Biblioteki Publicznej w Starym Mieście.
Dodano: 03.04.2018 20:34    Przez: ~DO Wymiany
a co ma dyrektor do rozkładu jazdy masz chrapkę na to stanowisko?
Dodano: 03.04.2018 20:43    Przez: ~obiektywny
Dokładnie!drobny przykład.. podarowałem książkę bibliotece w starym mieście,o konspiracji narodowej z 2wojny światowej, piękna postać z tej gminy, żołnierz NOW-NSZ,pan Brzeziński Roman (urodzony w miejscowości Lisiec Wielki)Do dziś tej książki nie ma w bibliotece.Podobno zaginęła podczas przenosin że starego do nowego miejsca.(Jej tytuł-"Do końca wierni"S.Rusina)
Dodano: 03.04.2018 20:55    Przez: ~su_arez@wp.pl
60pln za taxi to dopiero zdziersrwo... i dziwia sie ze uber ich wypiera
Dodano: 03.04.2018 20:45    Przez: ~Bbk
Spróbuj sam jeździć za połowę tego to na ZUS dobrej zamiany nie zarobisz
Dodano: 03.04.2018 20:57    Przez: ~Jarosław z szoferem
Rozkład obowiązuje od roku 2012 nie podany termin do kiedy więc nadal aktualny!!!!!!. Wystarczy doczytać A.nie robić zadymę. Lm LEPSZYCH tematów nie ma ?
Dodano: 03.04.2018 20:49    Przez: ~Wwoj
Rozkład aktualny od 2012 roku A nie tylko w 2012 roku. Wystarczy doczytać!!! LM wstyd że na takie coś reaguje
Dodano: 03.04.2018 20:49    Przez: ~Wwoj
Skoro aktualny,to dlaczego na tej 6 letniej kartce nie ma autobusu w soboty i niedziele...skoro w internecie na rozkładzie jeździ ?
Dodano: 04.04.2018 01:35    Przez: ~ ???
No i co z tego ? Lm zaczynają działać jak obecny rząd !! Zacznijcie od tego jak sępicie materiały od różnych instytucji, a jak wy się pokażecie to MASAKRA. Nieudacznikami jesyeście i tyle !!!
Dodano: 03.04.2018 21:04    Przez: ~wiem
Do "wiem "A ty pewnie jesteś stary komuch albo podciotek komuszka i boisz się że jak przyjdą zmiany to się skończą znajomości hehe precz z komuchami z Konina
Dodano: 03.04.2018 21:29    Przez: ~Obywatel
Co?
Dodano: 03.04.2018 21:30    Przez: ~Ciekawski George
I znów się czepiają dyrektora biblioteki tak jak ktoś napisał ze ktoś ma chrupki na to stanowisko albo je stracił.
Dodano: 03.04.2018 21:35    Przez: ~Ja
Taaak, chrupki każdy lubi ;) a tak na poważnie, to przed obecnym dyrektorem przez ponad 20 lat biblioteką zarządzała Pani Małgorzata, wspaniała osoba jeżeli chodzi o szerzenie czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. To ona napisała projekt, dostała dofinansowanie, zarządzała budową etc. nowej biblioteki. Nie w głowie jej teraz wypisywać głupoty, jak podle insynuujesz we wpisie, gdyż wątpię żeby w takim stanie zdrowia miała na to ochotę i siły.
Dodano: 03.04.2018 22:02    Przez: ~Zzz
1 z 3
123>>