Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22411) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (61)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Mobilna Akademia Młodych Orłów. W kwietniu Kłodawa i Malanów

Dodano: 4.04.2018 11:22
Źródło: LM.pl

Od środy wizyty rozpoczynają trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W kwietniu zajęcia w regionie konińskim odbędą się dwa razy - w Kłodawie i Malanowie.

Mobilna Akdemia Młodych Orłów to najnowszy projekt szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zamysł jest prosty - dwóch trenerów w każdym województwie prowadzi szkolenia dla trenerów, pokazując najnowsze trendy treningowe i wyłapując lokalne talenty piłkarskie. Akademia docelowo ma trafić do każdego powiatu w Polsce.

W województwie wielkopolskim za treningi odpowiedzialni są Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak. Akademia rusza już dziś - pierwsze szkolenie dotrze do Śmigla. Łącznie w kwietniu trenerzy dotrą do dwunastu powiatów w całej Wielkopolsce.

Dwukrotnie odwiedzą również region koniński. Już w czwartek Mobilna Akademia Młodych Orłów gościć będzie w Kłodawie (powiat kolski). Szkolenie rozpocznie się o godz. 15.30 wykładem teoretycznym ,,Szkolenie piłkarskie dzieci, budowa treningu". Godzinę później rozpocznie się trening pokazowy orlików, a o godz. 17.30 - gra selekcyjna młodzików. Na godz. 18.45 zaplanowane są natomiast: podsumowanie szkolenia i dyskusja.

Drugi raz do regionu konińskiego MAMO zawita 10 kwietnia. Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak gościć będą wtedy w Malanowie.    • Mobilna Akdemia Młodych Orłów. W kwietniu Kłodawa i Malanów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.