Dzisiaj jest sobota 22 września 2018, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22677) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lider zatrzymany! Czwarty mecz bez porażki Górnika ... (8)MZK Konin otworzył dzisiaj zajezdnię autobusową dl ... (4)

Golina. W hali magazynowej zabezpieczyli beczki z chemikaliami

Dodano: 12.04.2018 22:03

Około 40 beczek z chemikaliami zabezpieczono dziś w jednej z hal magazynowych w Golinie.

Na znalezisko natrafił właściciel magazynu, który wynajął go prywatnej firmie. Kiedy po trzech miesiącach przestały wpływać pieniądze, zainteresował się tym co dzieje się w hali. Zawiadomił odpowiednie służby. Dzisiaj pojawili się tam policjanci, przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Poznaniu, delegatura w Koninie oraz strażacy z KM PSP w Koninie, a także OSP Golina.

- Byliśmy tam dwa tygodnie temu razem z policją, bo były podejrzenia, że coś może tam być. Znaleźliśmy rozpuszczalniki i przekazaliśmy sprawę do WIOŚ. Dzisiaj beczki zabezpieczono i pobrano próbki – mówi Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

W akcji brała udział również grupa ratownictwa chemicznego z KP PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

fot. OSP Golina

  • Golina. W hali magazynowej zabezpieczyli beczki z chemikaliami
  • Golina. W hali magazynowej zabezpieczyli beczki z chemikaliami
  • Golina. W hali magazynowej zabezpieczyli beczki z chemikaliami
  • Golina. W hali magazynowej zabezpieczyli beczki z chemikaliami
  • Golina. W hali magazynowej zabezpieczyli beczki z chemikaliami

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

znowu Golina... przypadek?
Dodano: 12.04.2018 22:36    Przez: ~nie sądzę
to samo co z tymi w Przyjmie (gmina Golina)
Dodano: 12.04.2018 23:21    Przez: ~abc
Co z beczkami z Depauli?
Dodano: 12.04.2018 22:50    Przez: ~Qń
ciekawwy sposob wymyśili. wynająć hale na fikcyjne dane. nazwozić śmieci i potem nara.
Dodano: 13.04.2018 04:43    Przez: ~jw
Dobrze że jeszcze nie ma beczek na nowej hali sportowej :)
Dodano: 13.04.2018 08:04    Przez: ~G

KOMENTARZE

znowu Golina... przypadek?
Dodano: 12.04.2018 22:36    Przez: ~nie sądzę
Co z beczkami z Depauli?
Dodano: 12.04.2018 22:50    Przez: ~Qń
Dodano: 12.04.2018 23:00    Przez: ~Kary
to samo co z tymi w Przyjmie (gmina Golina)
Dodano: 12.04.2018 23:21    Przez: ~abc
No i policja ich pilnuje 24h (jak to wtedy zapowiadali) haha
Dodano: 13.04.2018 04:42    Przez: ~oj
ciekawwy sposob wymyśili. wynająć hale na fikcyjne dane. nazwozić śmieci i potem nara.
Dodano: 13.04.2018 04:43    Przez: ~jw
haha nooo i nie trzeba koparki i zakopywać na żworowniach
Dodano: 13.04.2018 08:50    Przez: ~prawda
Dobrze że jeszcze nie ma beczek na nowej hali sportowej :)
Dodano: 13.04.2018 08:04    Przez: ~G
W Golinie i gminie niedługo będzie jak w Syrii.
Dodano: 13.04.2018 08:12    Przez: ~R
szkoda klawiatury, niewielu zrozumie żarcik. W Golinie i Syrii też zadają sobie do dziś pytanie: kto te beczki podrzuca! W Syrii to już mają prawdziwy zgryz bo teraz podrzucają beczki z chlorem dostępnym w przemyśle i może takie coś podrzucić byle ekipa z Przyjmy! W Syrii mamy cienkie czerwone linie po przekroczeniu, których może się rozpętać małe piekło a w konińskim mamy linie biało-czerwone, czyli tasiemki wokoło Przyjmy i magazynu w Golinie. Nie zmienia się jedno: tam i tu na taki przypadek reagujemy emocjami zaś winny trudno ukarać.
Dodano: 13.04.2018 09:59    Przez: ~Loa
Ostatnio tam przejeżdżałem i zastanawiałem jakim cudem hala po produkcji plandek stoi pusta - no i proszę - odpowiedź nadejszła szybko.
Dodano: 13.04.2018 08:48    Przez: ~amen
A gdzie Green peans? tylko elektrownia i kopalnie im w glowach?
Dodano: 13.04.2018 09:44    Przez: ~mariusz
Chyba raczej Greenpeace
Dodano: 13.04.2018 11:19    Przez: ~XD
Do jest wierzchołek góry lodowej. Jest to ogromny proceder. Zajmują się tym organizacje przestępcze. To samo tyczy się kilku gmin pod Poznaniem itd
Dodano: 13.04.2018 11:04    Przez: ~pi
produkcja metemfetaminy
Dodano: 13.04.2018 16:49    Przez: ~tyle
Czy koalicja USA, Francji i Wielkiej Brytanii zbombarduje Golinę i Przyjmę?
Dodano: 14.04.2018 11:05    Przez: ~Góliniuk