Dzisiaj jest poniedziałek 16 lipca 2018, imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25698) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (95) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 18oC
Jutropogoda
22 / 19oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Intensywne opady deszczu z burzami oraz z porywistym wiatrem do 70 km/h

Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościUtrudnienia na autostradzie A2. Trwa tam remont na ...

Utrudnienia na autostradzie A2. Trwa tam remont nawierzchni

Dodano: 13.04.2018 11:34
Źródło: LM.pl

Trwa remont na autostradzie A2. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na odcinku Września – Konin.

Prace związane z odnową nawierzchni bitumicznej rozpoczęły się 4 kwietnia. Zgodnie z harmonogramem prac jeszcze dzisiaj wyłączona z ruchu jest jezdnia południowa w kierunku Warszawy na 224 km autostrady. Ruch odbywa się dwukierunkowo na jezdni północnej. Natomiast od 16 do 27 kwietnia roboty odbywać się na Placu Poboru Opłat Lądek.

I tak 16 kwietnia zamknięty zostanie pas szybkiego ruchu na dojeździe i dwóch lewych pasów przejazdowych po północnej stronie PPO w kierunku Świecka. 18 kwietnia zamknięty będzie pas wolny na dojeździe i prawych pasów przejazdowych po stronie północnej PPO w kierunku Świecka i zamknięcie MOP Lądek. A w trzecim etapie – 20 kwietnia drogowcy zamkną środkowy pas przejazdowy po północnej stronie PPO w kierunku świecka, natomiast od 22 do 27 kwietnia prace będą się odbywać na jezdni południowej.

Remont prowadzony jest zgodnie z planem tak zwanego ciężkiego utrzymania, który zakłada renowację nawierzchni po 10 latach użytkowania. Prace mają potrwać do października.

  • Utrudnienia na autostradzie A2. Trwa tam remont nawierzchni

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

20 zł za 50 km, z czego 20 km z robotami drogowymi, rozbój w biały dzień !!!!
Dodano: 13.04.2018 12:03    Przez: ~KK
Niech nie pobieraja opłat za przejazd bo to smiech zeby płacic 20 zł za taka droge...
Dodano: 13.04.2018 11:46    Przez: ~podróżny
a na autobanie napis "opłaty nie ulegają zmianie" ździerstwo i złodziejstwo. Powinna być promocja za każde planowe utrudnienia na autostradzie
Dodano: 13.04.2018 11:52    Przez: ~eh
Jak lubisz być w ciula robiony, to Twoja brocha
Dodano: 13.04.2018 13:50    Przez: ~Złodziej
Zauważ że autostrada to droga szybkiego ruchu. Jeśli płacimy grube pieniądze za odcinek gdzie mamy prawo jechać 140 km/h to chcemy tyle jechać, roboty drogowe zmuszają do jazdy z prędkością np 60 km/h. Gdzie logika?....w innym kraju by to nie przeszło :)
Dodano: 13.04.2018 18:48    Przez: ~Łowca absurdu

KOMENTARZE

Niech nie pobieraja opłat za przejazd bo to smiech zeby płacic 20 zł za taka droge...
Dodano: 13.04.2018 11:46    Przez: ~podróżny
20 zł za 50 km, z czego 20 km z robotami drogowymi, rozbój w biały dzień !!!!
Dodano: 13.04.2018 12:03    Przez: ~KK
Od jutra nie będę pobierać opłat.
Dodano: 13.04.2018 13:39    Przez: ~WC
Tuskowi i PO dziękujcie!!! bo to PO sprzedało pół Polski
Dodano: 13.04.2018 15:02    Przez: ~Pn
I to komu PO sprzedała, Janowi Kulczykowi najbogatszemu wówczas biznesmenowi, PO to partia bogatych i tych POpierała. Czy Jan Kulczyk był Polakiem, pewnie takim jak Zygmunt Solorz.
Dodano: 13.04.2018 16:13    Przez: ~Elektrownia
Ja tam mam kabrio i nie place przejezdzam pod bramkami mieszcze sie j jest fajnie za zoszczedzone pienidze kupilem swieczke z karitasu
Dodano: 14.04.2018 09:27    Przez: ~Bókzaplacz
a na autobanie napis "opłaty nie ulegają zmianie" ździerstwo i złodziejstwo. Powinna być promocja za każde planowe utrudnienia na autostradzie
Dodano: 13.04.2018 11:52    Przez: ~eh
Ten odcinek będzie zamknięty od do,tamten od do,a przeprawa od do końca roku.
Dodano: 13.04.2018 12:22    Przez: ~amen
Jeżdżę codziennie A2 i jakoś nie jest to zbytnio uciążliwe. Wymiana warstwy ścieralnej również na odcinku Konin - Koło jest konieczna. A dlaczego ? ano dlatego żeby prosty Polak nie narzekał za chwilę że mu kierownica drga lub jedzie po 2 cm koleinach i płaci taaaaką kasę .. tak źle i tak źle. Ale większość piszących za chwile te komentarze zapewne autostradę na zdjęciach tylko widziała.
Dodano: 13.04.2018 13:09    Przez: ~pio
Jak lubisz być w ciula robiony, to Twoja brocha
Dodano: 13.04.2018 13:50    Przez: ~Złodziej
Dokładnie- utrudnienia praktycznie żadne a półgłówkom służalczo czczącym dojną zmianę nie dogodzi. Ciągłe p***ro... nie jak to im źle. Ważne , że i lichenia mają dostęp i do tv trwam a autostrady to na oczy nie widzieli.
Dodano: 13.04.2018 18:22    Przez: ~Juras
Zauważ że autostrada to droga szybkiego ruchu. Jeśli płacimy grube pieniądze za odcinek gdzie mamy prawo jechać 140 km/h to chcemy tyle jechać, roboty drogowe zmuszają do jazdy z prędkością np 60 km/h. Gdzie logika?....w innym kraju by to nie przeszło :)
Dodano: 13.04.2018 18:48    Przez: ~Łowca absurdu
Ale cię urobili, konsystencja idealnej papki na głosowanie na PełO. Kretyn
Dodano: 13.04.2018 21:14    Przez: ~:)
Nigdzie na świecie nie ma obniżek kosztów opłat w momencie remontu danej płatnej drogi. Czemu nie skarżysz tego opętany pisow-cu do sądu ? Tam są już klocki poukładane aby takie sprawy odpowiednio pokierować. Poza tym na odcinkach płatnych zarządzanych przez Gddkia też są remonty - choćby w okolicach 280 km na A2. A opłata bez zmian. Napisz do Rydzyka on zadzwoni do kocimira i temat będzie załatwiony.
Dodano: 14.04.2018 10:41    Przez: ~Dup-sko
Wiec po co placic, skoro krajowka pojedziemy szybciej i bez dodatkowych oplat. Dajesz sie golic i jeszcze usprawiedliwiasz zlodziei. Brawo Ty :) :) :)
Dodano: 14.04.2018 12:24    Przez: ~Rasieren
Ta autostrada jest taka dobra jak most na przeprawie ma tylko dwa pasy ciągle remontowane natomiast opłaty to głowa boli.
Dodano: 13.04.2018 19:45    Przez: ~Muco
jakie znizki z tytulu remontow przewidziala A2?
Dodano: 16.04.2018 15:14    Przez: ~asd