Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17458) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Ja ... (0)Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (3)

Utrudnienia na autostradzie A2. Trwa tam remont nawierzchni

Dodano: 13.04.2018 11:34
Źródło: LM.pl

Trwa remont na autostradzie A2. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na odcinku Września – Konin.

Prace związane z odnową nawierzchni bitumicznej rozpoczęły się 4 kwietnia. Zgodnie z harmonogramem prac jeszcze dzisiaj wyłączona z ruchu jest jezdnia południowa w kierunku Warszawy na 224 km autostrady. Ruch odbywa się dwukierunkowo na jezdni północnej. Natomiast od 16 do 27 kwietnia roboty odbywać się na Placu Poboru Opłat Lądek.

I tak 16 kwietnia zamknięty zostanie pas szybkiego ruchu na dojeździe i dwóch lewych pasów przejazdowych po północnej stronie PPO w kierunku Świecka. 18 kwietnia zamknięty będzie pas wolny na dojeździe i prawych pasów przejazdowych po stronie północnej PPO w kierunku Świecka i zamknięcie MOP Lądek. A w trzecim etapie – 20 kwietnia drogowcy zamkną środkowy pas przejazdowy po północnej stronie PPO w kierunku świecka, natomiast od 22 do 27 kwietnia prace będą się odbywać na jezdni południowej.

Remont prowadzony jest zgodnie z planem tak zwanego ciężkiego utrzymania, który zakłada renowację nawierzchni po 10 latach użytkowania. Prace mają potrwać do października.

  • Utrudnienia na autostradzie A2. Trwa tam remont nawierzchni

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

20 zł za 50 km, z czego 20 km z robotami drogowymi, rozbój w biały dzień !!!!
Dodano: 13.04.2018 12:03    Przez: ~KK
Niech nie pobieraja opłat za przejazd bo to smiech zeby płacic 20 zł za taka droge...
Dodano: 13.04.2018 11:46    Przez: ~podróżny
a na autobanie napis "opłaty nie ulegają zmianie" ździerstwo i złodziejstwo. Powinna być promocja za każde planowe utrudnienia na autostradzie
Dodano: 13.04.2018 11:52    Przez: ~eh
Jak lubisz być w ciula robiony, to Twoja brocha
Dodano: 13.04.2018 13:50    Przez: ~Złodziej
Zauważ że autostrada to droga szybkiego ruchu. Jeśli płacimy grube pieniądze za odcinek gdzie mamy prawo jechać 140 km/h to chcemy tyle jechać, roboty drogowe zmuszają do jazdy z prędkością np 60 km/h. Gdzie logika?....w innym kraju by to nie przeszło :)
Dodano: 13.04.2018 18:48    Przez: ~Łowca absurdu

KOMENTARZE

Niech nie pobieraja opłat za przejazd bo to smiech zeby płacic 20 zł za taka droge...
Dodano: 13.04.2018 11:46    Przez: ~podróżny
20 zł za 50 km, z czego 20 km z robotami drogowymi, rozbój w biały dzień !!!!
Dodano: 13.04.2018 12:03    Przez: ~KK
Od jutra nie będę pobierać opłat.
Dodano: 13.04.2018 13:39    Przez: ~WC
Tuskowi i PO dziękujcie!!! bo to PO sprzedało pół Polski
Dodano: 13.04.2018 15:02    Przez: ~Pn
I to komu PO sprzedała, Janowi Kulczykowi najbogatszemu wówczas biznesmenowi, PO to partia bogatych i tych POpierała. Czy Jan Kulczyk był Polakiem, pewnie takim jak Zygmunt Solorz.
Dodano: 13.04.2018 16:13    Przez: ~Elektrownia
Ja tam mam kabrio i nie place przejezdzam pod bramkami mieszcze sie j jest fajnie za zoszczedzone pienidze kupilem swieczke z karitasu
Dodano: 14.04.2018 09:27    Przez: ~Bókzaplacz
a na autobanie napis "opłaty nie ulegają zmianie" ździerstwo i złodziejstwo. Powinna być promocja za każde planowe utrudnienia na autostradzie
Dodano: 13.04.2018 11:52    Przez: ~eh
Ten odcinek będzie zamknięty od do,tamten od do,a przeprawa od do końca roku.
Dodano: 13.04.2018 12:22    Przez: ~amen
Jeżdżę codziennie A2 i jakoś nie jest to zbytnio uciążliwe. Wymiana warstwy ścieralnej również na odcinku Konin - Koło jest konieczna. A dlaczego ? ano dlatego żeby prosty Polak nie narzekał za chwilę że mu kierownica drga lub jedzie po 2 cm koleinach i płaci taaaaką kasę .. tak źle i tak źle. Ale większość piszących za chwile te komentarze zapewne autostradę na zdjęciach tylko widziała.
Dodano: 13.04.2018 13:09    Przez: ~pio
Jak lubisz być w ciula robiony, to Twoja brocha
Dodano: 13.04.2018 13:50    Przez: ~Złodziej
Dokładnie- utrudnienia praktycznie żadne a półgłówkom służalczo czczącym dojną zmianę nie dogodzi. Ciągłe p***ro... nie jak to im źle. Ważne , że i lichenia mają dostęp i do tv trwam a autostrady to na oczy nie widzieli.
Dodano: 13.04.2018 18:22    Przez: ~Juras
Zauważ że autostrada to droga szybkiego ruchu. Jeśli płacimy grube pieniądze za odcinek gdzie mamy prawo jechać 140 km/h to chcemy tyle jechać, roboty drogowe zmuszają do jazdy z prędkością np 60 km/h. Gdzie logika?....w innym kraju by to nie przeszło :)
Dodano: 13.04.2018 18:48    Przez: ~Łowca absurdu
Ale cię urobili, konsystencja idealnej papki na głosowanie na PełO. Kretyn
Dodano: 13.04.2018 21:14    Przez: ~:)
Nigdzie na świecie nie ma obniżek kosztów opłat w momencie remontu danej płatnej drogi. Czemu nie skarżysz tego opętany pisow-cu do sądu ? Tam są już klocki poukładane aby takie sprawy odpowiednio pokierować. Poza tym na odcinkach płatnych zarządzanych przez Gddkia też są remonty - choćby w okolicach 280 km na A2. A opłata bez zmian. Napisz do Rydzyka on zadzwoni do kocimira i temat będzie załatwiony.
Dodano: 14.04.2018 10:41    Przez: ~Dup-sko
Wiec po co placic, skoro krajowka pojedziemy szybciej i bez dodatkowych oplat. Dajesz sie golic i jeszcze usprawiedliwiasz zlodziei. Brawo Ty :) :) :)
Dodano: 14.04.2018 12:24    Przez: ~Rasieren
Ta autostrada jest taka dobra jak most na przeprawie ma tylko dwa pasy ciągle remontowane natomiast opłaty to głowa boli.
Dodano: 13.04.2018 19:45    Przez: ~Muco
jakie znizki z tytulu remontow przewidziala A2?
Dodano: 16.04.2018 15:14    Przez: ~asd