Dzisiaj jest czwartek 24 maja 2018, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24245) SPORT FORUM FIRMY (5181) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 13oC
Jutropogoda
23 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turek. Elektrownia będzie produkować energię z pal ... (13)Dwanaście lat w IV lidze. Takich drużyn w Polsce j ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zg ...

Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu

Dodano: 13.04.2018 17:17
Źródło: LM.pl

Śmiertelny wypadek w miejscowości Kowalewo Opactwo, pow. słupecki. Kierowca samochodu osobowego uderzył w przydrożną kapliczkę.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:00 na drodze gminnej. Kierujący volkswagenem golfem 60-latek z niewyjaśnionych przyczyn wjechał z impetem w stojącą przy skrzyżowaniu kapliczkę.

- Na skutek obrażeń mężczyzna zmarł. Dość długo prowadzona była akcja reanimacyjna, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych – mówi Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji.

Na miejscu pracują jeszcze strażacy, policjanci i prokurator.

  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Przy takich artykułach wyłączcie komentarze
Dodano: 13.04.2018 18:31    Przez: ~Er
Nie wyłączą bo im zależy na tym,aby ludzie się żarli między sobą szczególnie na punkcie wiary.
Dodano: 13.04.2018 20:15    Przez: ~ehhh
Kapliczka przy drodze... Super... Spokój duszy na miejscu..
Dodano: 13.04.2018 20:18    Przez: ~Kapliczki 50 metrow od drog

KOMENTARZE

Przy takich artykułach wyłączcie komentarze
Dodano: 13.04.2018 18:31    Przez: ~Er
Nie odzywaj się więc.
Dodano: 13.04.2018 18:40    Przez: ~Erg
Nie wyłączą bo im zależy na tym,aby ludzie się żarli między sobą szczególnie na punkcie wiary.
Dodano: 13.04.2018 20:15    Przez: ~ehhh
Wolność słowa, komuna się skończyła (no może, nie we wszystkich aspektach, ale z roku na rok jest coraz lepiej)
Dodano: 14.04.2018 03:04    Przez: ~Czerwoni won
Można kupić auto ?
Dodano: 13.04.2018 19:43    Przez: ~handlarz
Kapliczka przy drodze... Super... Spokój duszy na miejscu..
Dodano: 13.04.2018 20:18    Przez: ~Kapliczki 50 metrow od drog
W kapliczce jest bałwanek, który katolików chroni przed wypadkami drogowymi.
Dodano: 14.04.2018 16:42    Przez: ~Bałwochwalstwo
Tam jest dość ostry zakręt i na wprost kapliczka. I tak dość długo stala
Dodano: 13.04.2018 22:12    Przez: ~🇪🇷
I jest też ograniczenie prędkości do 50 km/h
Dodano: 13.04.2018 22:53    Przez: ~Tubylec
CZTERY ? WOZY STRAŻY ? . DLACZEGO ? NIE DWA ? . ....
Dodano: 14.04.2018 02:24    Przez: ~L
Masz rację - jeden wystarczy. Kto za to płaci .
Dodano: 14.04.2018 08:50    Przez: ~Tiszleon
Podatnik płaci, a strażacy mają zabawę.
Dodano: 14.04.2018 16:44    Przez: ~Podatnik
ja poluje tylko na tego typa PN-a
Dodano: 14.04.2018 08:40    Przez: ~bs
A co jesteś myśliwym, a Pn odyńcem ?
Dodano: 14.04.2018 16:46    Przez: ~Darz bór
To se poluj.
Dodano: 14.04.2018 17:12    Przez: ~Pn
A w odległości kilkudziesięciu metrów kościół i cmentarz. Wszystko na miejscu.
Dodano: 14.04.2018 14:21    Przez: ~Kollo
Ty pop***rolony c**ju
Dodano: 18.04.2018 19:27    Przez: ~xxx
Popełnił samobójstwo, a co żona go biła ?
Dodano: 14.04.2018 16:41    Przez: ~Nie dobrze
Powinni ukarać tego, co postawił kalpiczkę. Bezniej chłop by zył. Ale służalcza PiSpolicja zapewne nikogo nie ścignie bo naraziłaby się czarnym.
Dodano: 14.04.2018 17:11    Przez: ~Napoleon z Żoliborza