Dzisiaj jest środa 17 lipca 2019, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18622) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 11oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (2)

Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu

Dodano: 13.04.2018 17:17
Źródło: LM.pl

Śmiertelny wypadek w miejscowości Kowalewo Opactwo, pow. słupecki. Kierowca samochodu osobowego uderzył w przydrożną kapliczkę.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:00 na drodze gminnej. Kierujący volkswagenem golfem 60-latek z niewyjaśnionych przyczyn wjechał z impetem w stojącą przy skrzyżowaniu kapliczkę.

- Na skutek obrażeń mężczyzna zmarł. Dość długo prowadzona była akcja reanimacyjna, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych – mówi Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji.

Na miejscu pracują jeszcze strażacy, policjanci i prokurator.

  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu
  • Kowalewo Opactwo. Wjechał w kapliczkę. 60-latek zginął na miejscu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przy takich artykułach wyłączcie komentarze
Dodano: 13.04.2018 18:31    Przez: ~Er
Nie wyłączą bo im zależy na tym,aby ludzie się żarli między sobą szczególnie na punkcie wiary.
Dodano: 13.04.2018 20:15    Przez: ~ehhh
Kapliczka przy drodze... Super... Spokój duszy na miejscu..
Dodano: 13.04.2018 20:18    Przez: ~Kapliczki 50 metrow od drog

KOMENTARZE

Przy takich artykułach wyłączcie komentarze
Dodano: 13.04.2018 18:31    Przez: ~Er
Nie odzywaj się więc.
Dodano: 13.04.2018 18:40    Przez: ~Erg
Nie wyłączą bo im zależy na tym,aby ludzie się żarli między sobą szczególnie na punkcie wiary.
Dodano: 13.04.2018 20:15    Przez: ~ehhh
Wolność słowa, komuna się skończyła (no może, nie we wszystkich aspektach, ale z roku na rok jest coraz lepiej)
Dodano: 14.04.2018 03:04    Przez: ~Czerwoni won
Można kupić auto ?
Dodano: 13.04.2018 19:43    Przez: ~handlarz
Kapliczka przy drodze... Super... Spokój duszy na miejscu..
Dodano: 13.04.2018 20:18    Przez: ~Kapliczki 50 metrow od drog
W kapliczce jest bałwanek, który katolików chroni przed wypadkami drogowymi.
Dodano: 14.04.2018 16:42    Przez: ~Bałwochwalstwo
Tam jest dość ostry zakręt i na wprost kapliczka. I tak dość długo stala
Dodano: 13.04.2018 22:12    Przez: ~🇪🇷
I jest też ograniczenie prędkości do 50 km/h
Dodano: 13.04.2018 22:53    Przez: ~Tubylec
CZTERY ? WOZY STRAŻY ? . DLACZEGO ? NIE DWA ? . ....
Dodano: 14.04.2018 02:24    Przez: ~L
Masz rację - jeden wystarczy. Kto za to płaci .
Dodano: 14.04.2018 08:50    Przez: ~Tiszleon
Podatnik płaci, a strażacy mają zabawę.
Dodano: 14.04.2018 16:44    Przez: ~Podatnik
ja poluje tylko na tego typa PN-a
Dodano: 14.04.2018 08:40    Przez: ~bs
A co jesteś myśliwym, a Pn odyńcem ?
Dodano: 14.04.2018 16:46    Przez: ~Darz bór
To se poluj.
Dodano: 14.04.2018 17:12    Przez: ~Pn
A w odległości kilkudziesięciu metrów kościół i cmentarz. Wszystko na miejscu.
Dodano: 14.04.2018 14:21    Przez: ~Kollo
Ty pop***rolony c**ju
Dodano: 18.04.2018 19:27    Przez: ~xxx
Popełnił samobójstwo, a co żona go biła ?
Dodano: 14.04.2018 16:41    Przez: ~Nie dobrze
Powinni ukarać tego, co postawił kalpiczkę. Bezniej chłop by zył. Ale służalcza PiSpolicja zapewne nikogo nie ścignie bo naraziłaby się czarnym.
Dodano: 14.04.2018 17:11    Przez: ~Napoleon z Żoliborza