Dzisiaj jest niedziela 22 kwietnia 2018, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25849) SPORT FORUM FIRMY (5168) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 11oC
Jutropogoda
19 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To jest zespół godny utrzymania! Zmarnował karnego ... (12)Konin. Bal Marzeń na rzecz niepełnosprawnych po wy ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościŻychlin. Zderzyły się trzy samochody. Nikomu nic s ...

Żychlin. Zderzyły się trzy samochody. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 14.04.2018 14:12
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przed południem w Żychlinie. Zderzyły się tam trzy samochody.

Kierująca autem marki Fiat Punto próbowała skręcić w lewo. Tego najprawdopodobniej nie zauważył jadący za nią 20-letni kierowca seata. Uderzył w fiata, a niego wjechał kolejny samochód – również fiat.

Droga prowadząca z Konina do Tuliszkowa przez pewien czas była zablokowana. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, kierowcy seata i drugiego fiata zostali ukarani mandatami.

  • Żychlin. Zderzyły się trzy samochody. Nikomu nic się nie stało
  • Żychlin. Zderzyły się trzy samochody. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

serio ??? zablokowana droga bo kolizja? auta na bok i niech se wzywają policje a nie, zeby blokowały ruch. Przepis mówi jasno, brak rannych to samochody usunąć.
Dodano: 14.04.2018 14:29    Przez: ~wj
To Żychlin leży na trasie Konin-Kalisz? Gratuluję orientacji w naszym powiecie.
Dodano: 14.04.2018 14:25    Przez: ~Tubylec
Takie są efekty jazdy na zderzaku. A za blokowanie drogi po kolizji powinni dostać surowe mandaty skoro nie znają przepisów.
Dodano: 14.04.2018 16:47    Przez: ~Zn

KOMENTARZE

To Żychlin leży na trasie Konin-Kalisz? Gratuluję orientacji w naszym powiecie.
Dodano: 14.04.2018 14:25    Przez: ~Tubylec
Fiaty..,Seaty...na straty
Dodano: 14.04.2018 15:39    Przez: ~zx
Pewnie nie chcieli przejechać narodowego zwierzaka czyli kota i to jest lrawdziwa przyczyna - wtedy by w trybie 24 h mieli zakaz prowadzenia dożywotnie i 15 łagru: sprzątanie i danina co miesiąc dla Rydzyka. Więc jaki mieli wybór?
Dodano: 15.04.2018 17:30    Przez: ~Rausz
serio ??? zablokowana droga bo kolizja? auta na bok i niech se wzywają policje a nie, zeby blokowały ruch. Przepis mówi jasno, brak rannych to samochody usunąć.
Dodano: 14.04.2018 14:29    Przez: ~wj
POlska to dziwny kraj.
Dodano: 14.04.2018 14:31    Przez: ~Pn
Wyprowadż się do Burkina Faso.
Dodano: 14.04.2018 17:18    Przez: ~Murzyn
Albo lepiej do piSSuarskiego San Escobar, ktorego wymyslil geniusz Waszczu.
Dodano: 14.04.2018 19:30    Przez: ~Pn
Albo do Irlandii, bo druga POlska Irlandia POlitykom nie wyszła jak obiecywał pewie człowiek na T haha
Dodano: 14.04.2018 20:03    Przez: ~Pn
Ta Irlandia eyszls politykom lrpiej niz ci sie piSSuarze wydaje. Za to z San Escobar leje caly swiat.
Dodano: 15.04.2018 10:23    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Nie było strażaków? Akumulatory odłączyć trzeba.
Dodano: 14.04.2018 14:39    Przez: ~912
Takie są efekty jazdy na zderzaku. A za blokowanie drogi po kolizji powinni dostać surowe mandaty skoro nie znają przepisów.
Dodano: 14.04.2018 16:47    Przez: ~Zn
Młody w Seacie się zagapił i uderzył w tył samochodu prawidłowo skręcającej kobiety. Kto mu wydał prawo jazdy, kiedy młokos jeżdzić nie potrafi ?
Dodano: 14.04.2018 17:22    Przez: ~WORD
Najlepszemu może się zdarzyć
Dodano: 14.04.2018 18:14    Przez: ~Gość+
Pewnie dostał auto od ojca albo matki, zarobić sam nie musiał, to mu zwisa, czy uszkodzi czy nie, gdyby musiał auto kupić za swoje, bardziej by uważał żeby nie rozbić sobie a przy okazji komuś.
Dodano: 14.04.2018 20:40    Przez: ~kierownica
Wszyscy wiedzą jak było. ..
Dodano: 14.04.2018 22:01    Przez: ~Kierowca bombowca
Trasa konin-turek pewnie chcial jechac do kaski i nie dojechal hehe
Dodano: 14.04.2018 18:14    Przez: ~Max
a na Spoldzielcow co sie stalo? okolo 11 z hiacyntowa, sprawce wypadku drogowka w kajdankach zabierala do auta.
Dodano: 14.04.2018 19:46    Przez: ~na lm cisza pk juz trabi
Dobre Żychlin na drodze do Kalisza 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dodano: 14.04.2018 20:11    Przez: ~Qwerty
Kierująca autem marki Fiat Punto próbowała skręcić w lewo. Tego najprawdopodobniej nie zauważył jadący za nią 20-letni kierowca seata. Uderzył w fiata, a niego wjechał kolejny samochód – również Fiat.To już w podstawówce pisałem lepsze opowiadania i za darmo a tu ktoś takie kasztany wypisuje i to jeszcze za wynagrodzenie.
Dodano: 15.04.2018 08:31    Przez: ~heheszki
1 z 2
12>>