Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22509) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
16 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Przebudowa peronów przebiega zgodnie z harmo ... (11)Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wał ... (32)

Spotkanie z Navalem, pierwowzorem postaci w grze komputerowej

Dodano: 17.04.2018 09:59

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z Navalem w ramach cyklu „Konin lubi książki”

Naval to pseudonim operatora GROM-u. Brał udział w misjach zagranicznych biorąc udział w akcjach bojowych. Wielokrotnie odznaczany, m.in.: Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego dla wybitnie zasłużonych w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Najbardziej ceni sobie Złotą Odznakę GROM-u, która dla żołnierzy GROM jest najwyższym zaszczytem.

Był pierwowzorem jednej z dwóch postaci GROM-owca w grze komputerowej Medal of Honor: Warfighter. Od niedawna jest na bardzo aktywnej emeryturze, próbując swoich sił na rynku cywilnym. Organizuje wyprawy, prowadzi szkolenia, doradza w sprawach bezpieczeństwa; postanowił też napisać książkę. „Przetrwać Belize” to jego pierwsza książka. Potem ukazały się: „Ostatnich gryzą psy. Jak zostałem szturmowcem GROM-u?” i „Zatoka. GROM na wodach Zatoki Perskiej”.

9 maja 2018 r. o godz. 18.00 się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z Navalem w ramach cyklu „Konin lubi książki”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

Organizatorami są: Miasto Konin i Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.

  • Spotkanie z Navalem, pierwowzorem GROM-owca w grze komputerowe

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Spotkanie z Navalem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Myślałem, że następny pseudo autorytet lewacki będzie zaproszony, jak zwykle, a tu żołnierz z GROMU ?
Dodano: 17.04.2018 16:56    Przez: ~Prawy
NIE ? BOI SIĘ TO ,,MONSTRUM ?'' . PRZECHYL I ,,ROBI Z NAJMU BOHATERSTWO ? '' . DLA POLSKI TO ,,ZBYTEK TAKIE AKCJE ''. ZA MORDĘ ,,TRZYMAJĄ '' I ,,TAKI ,,ZBÓJ '' JEST DO KOPANIA ,,TRZYMANYCH '' I , JUŻ . ...
Dodano: 18.04.2018 00:58    Przez: ~L
Idź się schowaj ruski agencie
Dodano: 18.04.2018 07:10    Przez: ~ZBYCH

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.