Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18920) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Spotkanie z Navalem, pierwowzorem postaci w grze komputerowej

Dodano: 17.04.2018 09:59

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z Navalem w ramach cyklu „Konin lubi książki”

Naval to pseudonim operatora GROM-u. Brał udział w misjach zagranicznych biorąc udział w akcjach bojowych. Wielokrotnie odznaczany, m.in.: Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego dla wybitnie zasłużonych w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Najbardziej ceni sobie Złotą Odznakę GROM-u, która dla żołnierzy GROM jest najwyższym zaszczytem.

Był pierwowzorem jednej z dwóch postaci GROM-owca w grze komputerowej Medal of Honor: Warfighter. Od niedawna jest na bardzo aktywnej emeryturze, próbując swoich sił na rynku cywilnym. Organizuje wyprawy, prowadzi szkolenia, doradza w sprawach bezpieczeństwa; postanowił też napisać książkę. „Przetrwać Belize” to jego pierwsza książka. Potem ukazały się: „Ostatnich gryzą psy. Jak zostałem szturmowcem GROM-u?” i „Zatoka. GROM na wodach Zatoki Perskiej”.

9 maja 2018 r. o godz. 18.00 się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z Navalem w ramach cyklu „Konin lubi książki”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

Organizatorami są: Miasto Konin i Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.

  • Spotkanie z Navalem, pierwowzorem GROM-owca w grze komputerowe

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Spotkanie z Navalem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Myślałem, że następny pseudo autorytet lewacki będzie zaproszony, jak zwykle, a tu żołnierz z GROMU ?
Dodano: 17.04.2018 16:56    Przez: ~Prawy
NIE ? BOI SIĘ TO ,,MONSTRUM ?'' . PRZECHYL I ,,ROBI Z NAJMU BOHATERSTWO ? '' . DLA POLSKI TO ,,ZBYTEK TAKIE AKCJE ''. ZA MORDĘ ,,TRZYMAJĄ '' I ,,TAKI ,,ZBÓJ '' JEST DO KOPANIA ,,TRZYMANYCH '' I , JUŻ . ...
Dodano: 18.04.2018 00:58    Przez: ~L
Idź się schowaj ruski agencie
Dodano: 18.04.2018 07:10    Przez: ~ZBYCH

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.