Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19595) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)

Spotkanie z Navalem, pierwowzorem postaci w grze komputerowej

Dodano: 17.04.2018 09:59

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z Navalem w ramach cyklu „Konin lubi książki”

Naval to pseudonim operatora GROM-u. Brał udział w misjach zagranicznych biorąc udział w akcjach bojowych. Wielokrotnie odznaczany, m.in.: Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego dla wybitnie zasłużonych w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Najbardziej ceni sobie Złotą Odznakę GROM-u, która dla żołnierzy GROM jest najwyższym zaszczytem.

Był pierwowzorem jednej z dwóch postaci GROM-owca w grze komputerowej Medal of Honor: Warfighter. Od niedawna jest na bardzo aktywnej emeryturze, próbując swoich sił na rynku cywilnym. Organizuje wyprawy, prowadzi szkolenia, doradza w sprawach bezpieczeństwa; postanowił też napisać książkę. „Przetrwać Belize” to jego pierwsza książka. Potem ukazały się: „Ostatnich gryzą psy. Jak zostałem szturmowcem GROM-u?” i „Zatoka. GROM na wodach Zatoki Perskiej”.

9 maja 2018 r. o godz. 18.00 się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z Navalem w ramach cyklu „Konin lubi książki”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

Organizatorami są: Miasto Konin i Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.

  • Spotkanie z Navalem, pierwowzorem GROM-owca w grze komputerowe

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Spotkanie z Navalem,  

KOMENTARZE

Myślałem, że następny pseudo autorytet lewacki będzie zaproszony, jak zwykle, a tu żołnierz z GROMU ?
Dodano: 17.04.2018 16:56    Przez: ~Prawy
NIE ? BOI SIĘ TO ,,MONSTRUM ?'' . PRZECHYL I ,,ROBI Z NAJMU BOHATERSTWO ? '' . DLA POLSKI TO ,,ZBYTEK TAKIE AKCJE ''. ZA MORDĘ ,,TRZYMAJĄ '' I ,,TAKI ,,ZBÓJ '' JEST DO KOPANIA ,,TRZYMANYCH '' I , JUŻ . ...
Dodano: 18.04.2018 00:58    Przez: ~L
Idź się schowaj ruski agencie
Dodano: 18.04.2018 07:10    Przez: ~ZBYCH

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.