Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18216) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Konin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły się trzy auta

Dodano: 19.04.2018 19:08
Źródło: LM.pl

Kolizja na Trasie Bursztynowej w Koninie. Sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy.

Do groźnie wyglądającego zderzenia trzech samochodów doszło około godz. 17:00. Kierujący samochodem osobowym Audi A4, 24-letni koninianin tuż za skrzyżowaniem z ul. Zagórowską uderzył w opla astrę, którą jechał 35-letni mieszkaniec Konina. Opel z kolei uderzył w forda focusa, którym jechała 52-letnia mieszkanka gminy Rychwał.

- Kierowca audi jechał zbyt szybko. Ślady hamowania były widoczne na długości 70 metrów. Mężczyzna stracił prawo jazdy. O karze dla niego zdecyduje sąd – mówi Marcin Jankowski, rzecznik komendanta miejskiego w Koninie.

 

Na szczęście nikomu z uczestników kolizji nic się nie stało.

Dziękujemy internatutce za materiał wideo

  • Konin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły się trzy auta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

No tak, Audi, cztery zera na masce i piąte w środku.
Dodano: 19.04.2018 20:38    Przez: ~Rex
Kolizje są kierowane do sądu np: wtedy gdy któryś z uczestników danej kolizji nie zgadza się z mandatem i go odmawia itd
Dodano: 19.04.2018 20:27    Przez: ~Ha
ach i ta smutna mina...chlip chlip... a mogłem jechać wolniej...
Dodano: 19.04.2018 19:52    Przez: ~wesoły romek
niewielka stłuczka? że droga hamowania 70 m. Zastanów się zanim jakieś głupoty napiszesz
Dodano: 19.04.2018 21:46    Przez: ~Arek
Od kiedy to kolizje są kierowane do sądu? Pan jankowski jest chyba nie poważny, sądy zawalone są takimi właśnie błachymi sprawami.
Dodano: 19.04.2018 19:18    Przez: ~men

KOMENTARZE

Od kiedy to kolizje są kierowane do sądu? Pan jankowski jest chyba nie poważny, sądy zawalone są takimi właśnie błachymi sprawami.
Dodano: 19.04.2018 19:18    Przez: ~men
Kolizje są kierowane do sądu np: wtedy gdy któryś z uczestników danej kolizji nie zgadza się z mandatem i go odmawia itd
Dodano: 19.04.2018 20:27    Przez: ~Ha
ach i ta smutna mina...chlip chlip... a mogłem jechać wolniej...
Dodano: 19.04.2018 19:52    Przez: ~wesoły romek
Kara dobra dka takiego payaca, ktory na publicznych drogach ryzykuje zycie czy zdriwie innych osob. Takich trzeba eliminowac z polskich drog.
Dodano: 20.04.2018 06:39    Przez: ~Pn
Filmowiec od 7 boleści. Nauczcie się filmować w poziomie analfabeci.
Dodano: 19.04.2018 19:55    Przez: ~Wideowiec
No i wszystko jasne PN za kierownicą:-) Trzeba im prawajazdy zabrać bo stwarzają zagrożenia na drogach w mieście, a puść takiego na wieś - zero znajomości przepisów!!!
Dodano: 19.04.2018 20:02    Przez: ~Ciekawy
Nie wiem o jakim Pn-ie piszecie ale 99% ludzi chcialoby tak jak ja jeździć.
Dodano: 20.04.2018 06:41    Przez: ~Pn
Niestety ludzie z koniowa myślą że są z miasta buahahahahaha
Dodano: 20.04.2018 07:16    Przez: ~warszawiak1234
@~warszawiak1234 : odezwał się słoik :D
Dodano: 20.04.2018 12:07    Przez: ~mar
Do ONR : nikt w tej kolizji nie ucierpiał. Idąc twoim tokiem rozumowania można stracić prawko za przerysowanie zderzaka bo pan jaśnie policjant ma taki kaprys? niewielka stłuczka a się podniecasz jakby to był mega karambol. Jesteś piesełkiem?
Dodano: 19.04.2018 20:17    Przez: ~men
niewielka stłuczka? że droga hamowania 70 m. Zastanów się zanim jakieś głupoty napiszesz
Dodano: 19.04.2018 21:46    Przez: ~Arek
Bardzo dobrze niech się cfaniak cieszy ze się skończyło zabraniem prawka a nie więzieniem. Nauczkę na przyszłość. Na dobre mu to wyjdzie
Dodano: 19.04.2018 21:50    Przez: ~Vhs
@men - zgadza sie. Policjant na miejscu ocenia kolizje. 70meyrowe slady hamowania swiadcza, ze facet nie mogl jechac 50km/h wiec jak nawet zarysowal zderzak ale zostaeil takie slady to spokojnie pokicjant piwinien mu zabrac prawko.
Dodano: 20.04.2018 06:42    Przez: ~Pn
Niedlugo beda za "mysli w glowie" wsadzac do wiezienia,zycze wszystkim aby nie mieli mozliwosci uczestniczyc w ocenie sytuacji przez policjantana,stluczka =postepowanie mandatowe,brak rannych = kolizja,wiec po jakiego grzyba sąd?czy ktos nagrał sprawce certyfikowanym wideorejestratorem jaka miał predkosc?
Dodano: 20.04.2018 10:13    Przez: ~Nie bronie winnego kolizji
wincyj tych choinek se powies na tym lusterku!
Dodano: 19.04.2018 20:19    Przez: ~janusz
A co mają choinki do tego przekazu...hahaha śmieszne
Dodano: 19.04.2018 21:06    Przez: ~Agaaaaaaaaaa
@kanusz - jak duzo bakow puszcza tobi duzo choinek musi wieszac. Inaczej smrod by glowe zadymil...
Dodano: 20.04.2018 06:44    Przez: ~Pn
NEWS na miare tego portalu! 15 sekundowy filmik na ktorym widac 2 samochody po stluczce. 80 tysieczne miasto(i ciągle ubywa) i taki szajs ktos tu wkleja. Dzieki B sa jakies inne powazniejsze portale miejskie. to to jest propagandowy twor dziadka z moskwy
Dodano: 19.04.2018 20:23    Przez: ~janusz
CBA do maxpert 💵 PIP do maxpert 🖤
Dodano: 19.04.2018 20:32    Przez: ~zarazki
No tak, Audi, cztery zera na masce i piąte w środku.
Dodano: 19.04.2018 20:38    Przez: ~Rex
Przepiekne slowa. 4 zera i 5. w środku.
Dodano: 20.04.2018 06:45    Przez: ~Pn
Kobitka 52 puknięta prze młodzieńca 35 - Powinna być zadowolniona
Dodano: 19.04.2018 20:59    Przez: ~pukacz
:-))))))) Dobre! :-)))))))
Dodano: 20.04.2018 06:46    Przez: ~Pn
tylko potem po tym "pukaniu" "klepanie " bedzie trochę kosztować .....