Dzisiaj jest piątek 25 maja 2018, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24110) SPORT FORUM FIRMY (5183) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 15oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Górnik pauzuje, Sokół zagra już ... (4)W sprawie budowy przystanku kolejowego Konin Wschó ... (52)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły si ...

Konin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły się trzy auta

Dodano: 19.04.2018 19:08
Źródło: LM.pl

Kolizja na Trasie Bursztynowej w Koninie. Sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy.

Do groźnie wyglądającego zderzenia trzech samochodów doszło około godz. 17:00. Kierujący samochodem osobowym Audi A4, 24-letni koninianin tuż za skrzyżowaniem z ul. Zagórowską uderzył w opla astrę, którą jechał 35-letni mieszkaniec Konina. Opel z kolei uderzył w forda focusa, którym jechała 52-letnia mieszkanka gminy Rychwał.

- Kierowca audi jechał zbyt szybko. Ślady hamowania były widoczne na długości 70 metrów. Mężczyzna stracił prawo jazdy. O karze dla niego zdecyduje sąd – mówi Marcin Jankowski, rzecznik komendanta miejskiego w Koninie.

 

Na szczęście nikomu z uczestników kolizji nic się nie stało.

Dziękujemy internatutce za materiał wideo

  • Konin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły się trzy auta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

No tak, Audi, cztery zera na masce i piąte w środku.
Dodano: 19.04.2018 20:38    Przez: ~Rex
Kolizje są kierowane do sądu np: wtedy gdy któryś z uczestników danej kolizji nie zgadza się z mandatem i go odmawia itd
Dodano: 19.04.2018 20:27    Przez: ~Ha
ach i ta smutna mina...chlip chlip... a mogłem jechać wolniej...
Dodano: 19.04.2018 19:52    Przez: ~wesoły romek
niewielka stłuczka? że droga hamowania 70 m. Zastanów się zanim jakieś głupoty napiszesz
Dodano: 19.04.2018 21:46    Przez: ~Arek
Od kiedy to kolizje są kierowane do sądu? Pan jankowski jest chyba nie poważny, sądy zawalone są takimi właśnie błachymi sprawami.
Dodano: 19.04.2018 19:18    Przez: ~men

KOMENTARZE

Od kiedy to kolizje są kierowane do sądu? Pan jankowski jest chyba nie poważny, sądy zawalone są takimi właśnie błachymi sprawami.
Dodano: 19.04.2018 19:18    Przez: ~men
Kolizje są kierowane do sądu np: wtedy gdy któryś z uczestników danej kolizji nie zgadza się z mandatem i go odmawia itd
Dodano: 19.04.2018 20:27    Przez: ~Ha
ach i ta smutna mina...chlip chlip... a mogłem jechać wolniej...
Dodano: 19.04.2018 19:52    Przez: ~wesoły romek
Kara dobra dka takiego payaca, ktory na publicznych drogach ryzykuje zycie czy zdriwie innych osob. Takich trzeba eliminowac z polskich drog.
Dodano: 20.04.2018 06:39    Przez: ~Pn
Filmowiec od 7 boleści. Nauczcie się filmować w poziomie analfabeci.
Dodano: 19.04.2018 19:55    Przez: ~Wideowiec
No i wszystko jasne PN za kierownicą:-) Trzeba im prawajazdy zabrać bo stwarzają zagrożenia na drogach w mieście, a puść takiego na wieś - zero znajomości przepisów!!!
Dodano: 19.04.2018 20:02    Przez: ~Ciekawy
Nie wiem o jakim Pn-ie piszecie ale 99% ludzi chcialoby tak jak ja jeździć.
Dodano: 20.04.2018 06:41    Przez: ~Pn
Niestety ludzie z koniowa myślą że są z miasta buahahahahaha
Dodano: 20.04.2018 07:16    Przez: ~warszawiak1234
@~warszawiak1234 : odezwał się słoik :D
Dodano: 20.04.2018 12:07    Przez: ~mar
Do ONR : nikt w tej kolizji nie ucierpiał. Idąc twoim tokiem rozumowania można stracić prawko za przerysowanie zderzaka bo pan jaśnie policjant ma taki kaprys? niewielka stłuczka a się podniecasz jakby to był mega karambol. Jesteś piesełkiem?
Dodano: 19.04.2018 20:17    Przez: ~men
niewielka stłuczka? że droga hamowania 70 m. Zastanów się zanim jakieś głupoty napiszesz
Dodano: 19.04.2018 21:46    Przez: ~Arek
Bardzo dobrze niech się cfaniak cieszy ze się skończyło zabraniem prawka a nie więzieniem. Nauczkę na przyszłość. Na dobre mu to wyjdzie
Dodano: 19.04.2018 21:50    Przez: ~Vhs
@men - zgadza sie. Policjant na miejscu ocenia kolizje. 70meyrowe slady hamowania swiadcza, ze facet nie mogl jechac 50km/h wiec jak nawet zarysowal zderzak ale zostaeil takie slady to spokojnie pokicjant piwinien mu zabrac prawko.
Dodano: 20.04.2018 06:42    Przez: ~Pn
Niedlugo beda za "mysli w glowie" wsadzac do wiezienia,zycze wszystkim aby nie mieli mozliwosci uczestniczyc w ocenie sytuacji przez policjantana,stluczka =postepowanie mandatowe,brak rannych = kolizja,wiec po jakiego grzyba sąd?czy ktos nagrał sprawce certyfikowanym wideorejestratorem jaka miał predkosc?
Dodano: 20.04.2018 10:13    Przez: ~Nie bronie winnego kolizji
wincyj tych choinek se powies na tym lusterku!
Dodano: 19.04.2018 20:19    Przez: ~janusz
A co mają choinki do tego przekazu...hahaha śmieszne
Dodano: 19.04.2018 21:06    Przez: ~Agaaaaaaaaaa
@kanusz - jak duzo bakow puszcza tobi duzo choinek musi wieszac. Inaczej smrod by glowe zadymil...
Dodano: 20.04.2018 06:44    Przez: ~Pn
NEWS na miare tego portalu! 15 sekundowy filmik na ktorym widac 2 samochody po stluczce. 80 tysieczne miasto(i ciągle ubywa) i taki szajs ktos tu wkleja. Dzieki B sa jakies inne powazniejsze portale miejskie. to to jest propagandowy twor dziadka z moskwy
Dodano: 19.04.2018 20:23    Przez: ~janusz
CBA do maxpert 💵 PIP do maxpert 🖤
Dodano: 19.04.2018 20:32    Przez: ~zarazki
No tak, Audi, cztery zera na masce i piąte w środku.
Dodano: 19.04.2018 20:38    Przez: ~Rex
Przepiekne slowa. 4 zera i 5. w środku.
Dodano: 20.04.2018 06:45    Przez: ~Pn
Kobitka 52 puknięta prze młodzieńca 35 - Powinna być zadowolniona
Dodano: 19.04.2018 20:59    Przez: ~pukacz
:-))))))) Dobre! :-)))))))
Dodano: 20.04.2018 06:46    Przez: ~Pn
tylko potem po tym "pukaniu" "klepanie " bedzie trochę kosztować .....