Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17644) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

Dodano: 22.04.2018 08:43

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie.

To nie pierwszy raz, kiedy plac zabaw nie jest dostępny dla najmłodszych. Często zamiast bawiących się dzieci, przesiaduje tam młodzież. Prawdopodobnie to ona zniszczyła zjeżdżalnię.

- Mieszkam tutaj niedaleko i często przychodzę z córką. Niestety od kilku tygodni jedna z atrakcji jest zamknięta, ponieważ ktoś podpalił rurę albo wylał jakąś substancję żrącą. A dziecko płacze, bo chce skorzystać z atrakcji – pisze rozżalony rodzic.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu miastu uda się naprawić popsutą zjeżdżalnię.

- Plac zabaw będzie dostępny, kiedy przyjdzie rura – mówi Sebastian Łukaszewski, z-ca prezydenta Konina. Rodzice muszą się jeszcze chwilę wstrzymać - dodaje.

Niewykluczone, że miasto będzie chciało w przyszłości zamontować w tym miejscu monitoring.

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę
Slajd 1/7

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

slajd 1 z 7

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie. 

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

slajd 2 z 7

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie. 

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

slajd 3 z 7

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie. 

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

slajd 4 z 7

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie. 

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

slajd 5 z 7

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie. 

Konin. Uszkodzony plac zabaw koło basenu czeka na naprawę

slajd 6 z 7

Przerwana w połowie zjeżdżalnia i uszkodzone inne atrakcje dla dzieci. Tak wygląda plac zabaw w parku niedaleko hali „Rondo” w Koninie. 

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Teraz zrobić to samo z tym łosiem co to zrobił. Może jemu rurę podpalić? :-)
Dodano: 22.04.2018 09:00    Przez: ~Heheszki
Powinny być solidne kary za wandalizm, bo naprawa idzie z naszej kasy
Dodano: 22.04.2018 09:01    Przez: ~Miko
Takie debile powinni dziesięciokrotnie odrobić wartość tego co zniszczyli
Dodano: 22.04.2018 09:04    Przez: ~Ft
Konińska patologia. Pamiętam jak na Legionów budowali plac zabaw to jak budowali ogrodzenie, to zanim skończyli to już patole początek ogrodzenia poniszczyli . Ja z dziecmi znalazłem super plac zabaw poza Koninem i tam jezdzimy. Chołoty tam nie ma. Wszystko od paru lat sprawne i działa.
Dodano: 22.04.2018 09:35    Przez: ~Gh
Jeśli tak to w podobnych miejscach konieczny jest monitoring.
Dodano: 22.04.2018 10:14    Przez: ~ziuta

KOMENTARZE

Teraz zrobić to samo z tym łosiem co to zrobił. Może jemu rurę podpalić? :-)
Dodano: 22.04.2018 09:00    Przez: ~Heheszki
Konińska patologia. Pamiętam jak na Legionów budowali plac zabaw to jak budowali ogrodzenie, to zanim skończyli to już patole początek ogrodzenia poniszczyli . Ja z dziecmi znalazłem super plac zabaw poza Koninem i tam jezdzimy. Chołoty tam nie ma. Wszystko od paru lat sprawne i działa.
Dodano: 22.04.2018 09:35    Przez: ~Gh
Jeśli tak to w podobnych miejscach konieczny jest monitoring.
Dodano: 22.04.2018 10:14    Przez: ~ziuta
Wszędzie? Konin to menelnia. Plac zabaw poniszczony? A kto tam odwazy się z dziećmi chodzić? Park jak i skwer przed basenem, tzw Marionetka to siedlisko pijaczków i patoli.
Dodano: 22.04.2018 14:08    Przez: ~Skid
A mundurowi tam zaglądają wieczorami ?
Dodano: 22.04.2018 16:04    Przez: ~Czy nie ?
Powinny być solidne kary za wandalizm, bo naprawa idzie z naszej kasy
Dodano: 22.04.2018 09:01    Przez: ~Miko
Amerykę odkryłeś...
Dodano: 22.04.2018 10:04    Przez: ~Wer
A kto ma te kary nakładać ? Psy zasrywają konińskie trawniki i chodniki i nikt nie reaguje, po co w ogóle jest Straż Miejska ?
Dodano: 22.04.2018 16:07    Przez: ~Do likwidacji
Takie debile powinni dziesięciokrotnie odrobić wartość tego co zniszczyli
Dodano: 22.04.2018 09:04    Przez: ~Ft
Uważam, że dobrze się stało z tym podpaleniem. Dzieci mają w dzisiejszych czasach za dużo luksusów, ciągle tylko wygoda, żadnych obowiązków. Trochę odpoczną od placu zabaw, niech poczują jak to jest nie mieć gdzie iść na gotową rozrywkę, niech uruchomią trochę wyobraźnie i same wymyślą jakąś zabawę, bo najłatwiej jest narzekać, że nie ma co robić, a zawsze jest co robić, wystarczy być kreatywnym, i kreatywności trzeba dzieci uczyć, bo podawanie im wszystkiego 'na już', nie nauczy ich niczego. Przykład dziecka rodzica z artykułu, że jego dziecko płacze, bo nie ma co robić. Dziecko kreatywne by powiedziało tak: nie ma zjeżdżalni? ooo, trudno, idziemy budować szałas z gałęzi. Pozdrawiam.
Dodano: 22.04.2018 09:11    Przez: ~nie mam dzieci
Typowy hejt, skoro ja miałem prze....ane to niech inni też mają. Po drugie nie możesz z punktu widzenia dorosłego człowieka mówić co powinno myśleć kreatywne dziecko to absurd. Ale mam nadzieję, że to wczorajsze słońce tak ci zaszkodziło. Aha a ja od teraz będę w swoim zakresie wyganiał z parku wszystkich powiedzmy 12
Dodano: 22.04.2018 09:32    Przez: antyhejt
Kiedyś to było, kiedyś nic nie było, ludzie się kamieniami rzucali i jaskiniach mieszkali, teraz to się poprzewracało w dupach od dobrobytu xD Kiedyś się wodę z kałuży piło. Pracowało się za darmo, człowiek się cieszył, że robotę ma.
Dodano: 22.04.2018 14:18    Przez: Tomek
dobry bait ziomuś
Dodano: 22.04.2018 20:26    Przez: ~asdasd
Miasto ma przecież monitoring . Czy on wogóle jest sprawny ? Powinien wreszcie ktoś się tym zainteresować . Idą wybory , czekamy na pomysły !
Dodano: 22.04.2018 09:18    Przez: ~61-latek
I co z tego ze miasto ma monitoring. Czytaj człowieku ze zrozumieniem tam nie ma kamer!!
Dodano: 22.04.2018 16:51    Przez: ~Co za ludzie
To patole z 3 osiedla tam nikt madry nie jest i nie byl nigdy......gornicza ul wyglada jak biedaszyby w Wałbrzychu a winkiel jak aleja gołębia💩
Dodano: 22.04.2018 09:47    Przez: ~Luk
Ulica Górnicza to jest pierwsze a nie trzecie osiedle
Dodano: 22.04.2018 11:55    Przez: ~hm
Wielki kozak. Jestem z trzeciego, co lepsze mieszkam teraz na winylu i czy to mnie wyklucza z czegokolwiek ? Jestem matką a w tamtym parku rządzą menele. Prawda jest taka że jak place zabaw były między blokami to "miejski monitoring" w postaci sąsiadek miał n nie oko . A teraz nie dość że każdy plac zabaw jest mega oblegany to jeszcze jak nie jest monitorowany to w moment zniszczony
Dodano: 23.04.2018 08:51    Przez: ~Matka
Popisal sie ten co spalil. Zacwaniakowal la przy towarzystwie.
Dodano: 22.04.2018 09:52    Przez: ~Szok
a ty skąd jestes nie obrażaj ludzi z 3 osiedla .. pochwal się gdzie ty mieszkasz .....
Dodano: 22.04.2018 09:55    Przez: ~adam
Trzy lata zawiasów, i nakazać pokryć koszty całego płci zabaw. I wszystko. A swoją drogą młode społeczeństwo jest już 20 lat do tyłu za Europą. Polskie społeczeństwo za 20 lat to będą mega durnie.
Dodano: 22.04.2018 09:59    Przez: ~Q
Za czasów Q, kiedy Milicja miała władzę i ORMO pod ręką był porządek, a ty Q wtedy do jakiej organizacji należałeś, ORMO, czy PZPR, a może do obydwu jednocześnie ?
Dodano: 22.04.2018 16:20    Przez: ~Przyznaj się
No i zapewne to wina władz !!! LM proponuję iść do parku i policzyć drzewa, bo to wam się przyda, aby przewietrzyć mózgi 😂😂😂