Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21117) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
8 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rywale uciekają, Start Konin buksuje. ,,Jest lekka ... (9)Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...

Konin. Pożar na balkonie. Nie przedostał się do mieszkań w bloku 

Dodano: 20.04.2018 15:08

Strażacy z JRG 1 i OSP Chorzeń gasili dzisiaj pożar, który wybuchł na balkonie w bloku przy ulicy Hiacyntowej w Koninie.

Z balkonu na pierwszym piętrze wydobywał się dym, który zaniepokoił mieszkańców. Okazało się, że zapaliło się krzesło na balkonie. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Na szczęście ogień nie przedostał się do mieszkania. Nie było osób poszkodowanych.

Pożar ugasili strażacy z JRG nr 1 i OSP Chorzeń.

 

Dziękujemy za zdjęcia

  • Konin Chorzeń. Pożar na balkonie. Nie przedostał się do mieszkania
  • Konin Chorzeń. Pożar na balkonie. Nie przedostał się do mieszkania
  • Konin Chorzeń. Pożar na balkonie. Nie przedostał się do mieszkania

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   OSP Chorzeń,   pożar na balkonie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj trawa, dzisiaj krzesło. Sezon grillowy uważam za otwarty.
Dodano: 20.04.2018 15:14    Przez: ~Hd
Każdemu może przytrafić się jakiś wypadek czy pożar, nic przyjemnego. Dobrze, że tylko tak się zakończyło. A trawa to głupizna
Dodano: 20.04.2018 15:22    Przez: ~Wert
Mieszkam na parterze od wyrzucanych petów ( żar z papierosa) przez okno od sąsiadów, mam powypalaną wykładzinę na balkonie!!! Co mam zrobić z tymi wariatami z góry? Iść na dach i zrobić im to samo?
Dodano: 21.04.2018 11:27    Przez: ~Mama pracująca

KOMENTARZE

Wczoraj trawa, dzisiaj krzesło. Sezon grillowy uważam za otwarty.
Dodano: 20.04.2018 15:14    Przez: ~Hd
Każdemu może przytrafić się jakiś wypadek czy pożar, nic przyjemnego. Dobrze, że tylko tak się zakończyło. A trawa to głupizna
Dodano: 20.04.2018 15:22    Przez: ~Wert
gieniu a taka karkóweczka miała być.. no nic następnym razem robimy u mnie.
Dodano: 20.04.2018 18:03    Przez: ~kilo
Na Piłsudskiego też była akcja straży
Dodano: 20.04.2018 18:27    Przez: ~Zzzz
Sąsiedzi powyżej zadowoleni, nareszcie sąsiad z dołu zafundował im odrobinę świeżego powietrza.
Dodano: 20.04.2018 19:30    Przez: ~Palacz
Ludzie to flejtuchy, wieśniaki prawdopodobnie zapaliło się od peta wyrzuconego z okna wyżej. Ukarać sprawcę i obciążyć za zniszczenia. U nas w bloku było podobnie. Wyrzucają nie tylko pety, chleb, kości i różne odpady.
Dodano: 21.04.2018 10:55    Przez: ~Mama pracująca
Mieszkam na parterze od wyrzucanych petów ( żar z papierosa) przez okno od sąsiadów, mam powypalaną wykładzinę na balkonie!!! Co mam zrobić z tymi wariatami z góry? Iść na dach i zrobić im to samo?
Dodano: 21.04.2018 11:27    Przez: ~Mama pracująca
Pomysł nr 1 - kup im popielniczkę, powieś na klamce, zadzwoń i chodu. Pomysł nr 2 - wyrzuć wykładzinę z balkonu i w ogóle wszystko, bo na pewno kiedyś coś się zapali również u ciebie.
Dodano: 21.04.2018 13:01    Przez: ~gapa balkonowa
@mama pracująca - gdybyś się dokładnie przyjrzała zdjęciom to byś zauważyła że sąsiedzi powyżej już dawno zabudowali swój balkon, prawdopodobnie wcześniejsze doświadczenia z grilującym sąsiadem ich do tego zmusiły.
Dodano: 21.04.2018 16:24    Przez: ~precz z grilem
nazbierać wiadro kipów i wyp***rolić im na wycieraczkę , dorzucić kartke z napisem :każda karma wraca