LM.plSportTylko remis Sokoła z Centrą. Michał Wolinowski dał jeden punkt

Tylko remis Sokoła z Centrą. Michał Wolinowski dał jeden punkt

Remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz Sokoła Kleczew z Centrą Ostrów Wlkp. Wyrównującego gola dla kleczewian strzelił Michał Wolinowski.

Walcząca o utrzymanie w III lidze Centra wiosną zanotowała do sobotniego starcia z Sokołem tylko jeden punkt. Po tym meczu dodała drugi, ostrowianom udało się bowiem ugrać z kleczewianami remis 1:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli właśnie piłkarze Centry. W 31. minucie bramkę na 1:0 strzelił Damian Izydorski. Sokół wyrównał w drugiej połowie za sprawą Michała Wolinowskiego. Młody piłkarz kleczewskiej drużyny uderzył celnie głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Jeden punkt wywalczony w Ostrowie Wlkp. pozwolił Sokołowi awansować na piąte miejsce w tabeli, ale szósty obecnie KKS 1925 Kalisz swoje spotkanie rozgrywa dopiero w niedzielę. Drużyna Tomasza Bekasa w najbliższą środę zmierzy się natomiast w finale okręgowego Pucharu Polski z Górnikiem Konin.

Centra Ostrów Wlkp. - Sokół Kleczew 1:1 (31' Damian Izydorski - 62' Michał Wolinowski)

Sokół Kleczew: Hubet Świtalski – Michał Kozajda (44' Michał Wolinowski), Mikołaj Pingot, Mateusz Majewski, Arkadiusz Widelski, Tomasz Kowalczuk, Joshua Balogun (55' Jakub Antosik), Jan Paczyński (72' Wojciech Antczak), Jakub Dębowski, Jakub Groszkowski (68' Arkadiusz Bajerski), Łukasz Cichos.

źródło: sokol.kleczew.pl