Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22165) SPORT FORUM FIRMY (5222) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
28 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin lubi książki. Aleksander Edelman w Koninie o ... (19)Sompolno. Święto Sadów w niedzielę. Gwiazdą Zenon ... (21)

Osiemnastolatek wpadł z narkotykami podczas legitymowania 

Dodano: 23.04.2018 14:15

Kolscy policjanci podczas legitymowania znaleźli u 18-latka marihuanę. Kilka gramów narkotyków miał też w domu. Młody mieszkaniec gminy Dąbie usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. 

Kolscy policjanci na jednej z ulic Dąbia zauważyli młodego mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo. Wzbudziło to czujność policjantów, którzy postanowili go wylegitymować. Okazało się, że 18-latek miał przy sobie zakazane środki odurzające. Policyjny narkotester wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. W wyniku dalszych działań podjętych w tej sprawie, mundurowi znaleźli w mieszkaniu podejrzanego jeszcze kilka gramów tego samego narkotyku.

Mieszkaniec Dąbia usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających, podejrzanemu może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Kolo,   narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Przeszukują bezprawnie ? Młody człowieku, gdybyś miał przy sobie dobrą czekoladę Policjant by cię pochwalił zapewne, ale ty nosisz przy sobie narkotyki i cały czas żyjesz w obawie, czy aby nie wpadnę. Zmień swoje życie, a będziesz po ulicach chodził bez obaw, narkotyki to trucizna.
Dodano: 23.04.2018 15:39    Przez: ~Marihuana
Policjanci kolscy mają nosa i skutecznie walczą z patologią i to mi się podoba.
Dodano: 23.04.2018 15:29    Przez: ~Obywatel
Palenie w małych ilościach wspomaga leczenie jaskry,lagodzi stwartdnie rozsiane,leczy padaczkę,leczy zapalenie jelit,chroni mózg po udarze,w dużych ilościach i zbyt często uzależnia, co jest niedobre dla zdrowia,ale papierosy alkohol też uzależniają i napewno nie leczą,powinno być to dozwolone w małych ilościach a tak stale kogoś będą na tym lapac
Dodano: 23.04.2018 15:20    Przez: ~Ha
Znowu kolo.
Dodano: 23.04.2018 14:27    Przez: ~Xyz

KOMENTARZE

Znowu kolo.
Dodano: 23.04.2018 14:27    Przez: ~Xyz
Policjanci kolscy mają nosa i skutecznie walczą z patologią i to mi się podoba.
Dodano: 23.04.2018 15:29    Przez: ~Obywatel
Do paki z gościem
Dodano: 23.04.2018 22:49    Przez: ~ziom
Tak tak.... bo tamci policjanci są tacy straszni że każdy sra w gacie..... przeszukuja bezprawnie kazdego malolata, a ze to nie zgodne z prawem to piszą bzdury ze się nerwowo zachowywał.... śmiech na SALI!!!
Dodano: 23.04.2018 14:33    Przez: ~O nieee...
Przeszukują bezprawnie ? Młody człowieku, gdybyś miał przy sobie dobrą czekoladę Policjant by cię pochwalił zapewne, ale ty nosisz przy sobie narkotyki i cały czas żyjesz w obawie, czy aby nie wpadnę. Zmień swoje życie, a będziesz po ulicach chodził bez obaw, narkotyki to trucizna.
Dodano: 23.04.2018 15:39    Przez: ~Marihuana
Brawo policja.... teraz koło na pewno czuję się bezpiecznie ! Buhahahahahahah nie mają co robić to ludzi przeszukuja i to w dodatku bez prawa!!!!!
Dodano: 23.04.2018 14:35    Przez: ~Ja pitole
A ja czekam na czasy, kiedy takich artykułów już nie będzie można nigdzie przeczytać, bo każdy będzie mógł mieć tę cholerną trawkę do paru gram dla siebie.
Dodano: 23.04.2018 14:58    Przez: ~420
Narkotyki to trucizna, trucizna która wyniszcza organizm człowieka.
Dodano: 23.04.2018 15:42    Przez: ~Monar
Za papierosy powinni ścigać a nie za kilka gram maryhy która mniej szkodzi niż fajki.
Dodano: 24.04.2018 09:30    Przez: ~AD
A ja chciałbym żeby mnie tacy policjanci przeszukali dogłębnie.
Dodano: 23.04.2018 14:58    Przez: ~Dawidek
3 lata za narkotyki a za kasę w serce nic. Brawo Polskie Prawo
Dodano: 23.04.2018 14:59    Przez: ~XD
Palenie w małych ilościach wspomaga leczenie jaskry,lagodzi stwartdnie rozsiane,leczy padaczkę,leczy zapalenie jelit,chroni mózg po udarze,w dużych ilościach i zbyt często uzależnia, co jest niedobre dla zdrowia,ale papierosy alkohol też uzależniają i napewno nie leczą,powinno być to dozwolone w małych ilościach a tak stale kogoś będą na tym lapac
Dodano: 23.04.2018 15:20    Przez: ~Ha
marihuna to ZIOŁO, roślina którą Bozia sama nam dała. Narkotyki to świństwo chemiczne które człowiek sam produkuje i niszczy innych. Ludzie NIE MYLCIE POJĘĆ.
Dodano: 24.04.2018 09:12    Przez: ~emi
Legalizacja marihuany, legalizacja aborcji, usuwanie Boga z serc ludzkich, życie bezstresowe młodzieży, czyli jak w przesłaniu Jerzego Owsiaka- "róbta co chceta", to jest motto ludzi lewicy i prowadzi do zguby.
Dodano: 23.04.2018 15:49    Przez: ~Chrzescijanin
a poza tym w domu wszyscy zdrowi ?
Dodano: 23.04.2018 17:08    Przez: ~zx
Dzięki Bogu, a u Ciebie ?
Dodano: 23.04.2018 17:58    Przez: ~Pozdrawiam
Piotr M. z Konina
Dodano: 23.04.2018 20:35    Przez: ~Mercedes
Fikaliscie do policji w tym Kole jakiś czas temu to teraz się na was mszczą. Z psami się nie walczy, psy prowadza się na smyczy...
Dodano: 24.04.2018 00:17    Przez: ~Konin
Tam Policja jest widoczna i walczy z patologią, to mi się podoba.
Dodano: 24.04.2018 15:54    Przez: ~Człowiek
uswaidomcie sobie ze dziś dzieciaki to co trzeci juz maila z tym kontakt to jest tak popoularne jak posiadanie komorki.
Dodano: 25.04.2018 06:46    Przez: ~w