Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17820) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (1)Sensacja w Pucharze Polski, KKF Automobile Torino ... (0)

Z rekomendacją marszałka powołano już dyrektora CKiS w Koninie 

Dodano: 27.04.2018 10:12

Zarząd województwa wielkopolskiego - z rekomendacji marszałka Marka Woźniaka - podjął uchwałę w sprawie powołania Justyny Kałużyńskiej-Markockiej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Koninie na czas określony, tj. od 1 maja 2018 r. do 1 maja 2023 r. 

Justyna Kałużyńska-Markocka jest absolwentką Policealnego Studium Kulturalno-Oświatowego w Kaliszu (instruktor teatralny) oraz studiów z zakresu kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe: public relations w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, menedżer kultury w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskim. W 1991 r. Justyna Kałużyńska - Markocka rozpoczęła pracę w Domu Kultury „Oskard” w Koninie, gdzie w latach 2002-2012 pełniła funkcje kierownicze: początkowo jako kierownik działu, a następnie jako naczelnik Wydziału Zamiejscowego Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. W 2004 r. wyróżniona została Odznaką Honorową Za zasługi dla Miasta Konina oraz Odznaką Zasłużony Działacz Kultury. Z dniem 1 marca 2013 r. została powołana na stanowisko zastępcy dyrektora CKiS w Koninie, a 26 lutego 2018 r. Zarząd województwa wielkopolskiego powierzył jej pełnienie obowiązków dyrektora tej instytucji, do czasu powołania dyrektora wyłonionego w przedmiotowym konkursie. Dotychczasowe osiągnięcia zawodowe Justyny Kałużyńskiej - Markockiej, jej znajomość specyfiki funkcjonowania instytucji kultury, wskazują na to, że jako dyrektor CKiS w Koninie będzie w stanie zapewnić tej instytucji rozwój oraz odpowiedni nadzór nad organizacją pracy.

- Przypomnijmy, że przeprowadzenie naboru na kandydata na stanowisko dyrektora CKiS w Koninie stało się konieczne w związku z rezygnacją dotychczasowego dyrektora instytucji z pełnienia tej funkcji. Komisja konkursowa przyznała Justynie Kałużyńskiej-Markockiej aż 341 punktów na 360 możliwych - poinfomowało biuro prasowe marszałka w przesłanym komunikacie. 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Justyna Kałużyńska,   CKiS,   konkurs na dyrektora,   Oskard,   marszałek,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

poglądy oczywiście właściwe...
Dodano: 27.04.2018 10:50    Przez: ~zx
Poza wszystkim godna podziwu jest praca redakcyjnego cenzora który w swej łepetynce jest w stanie ocenić który komentarz jest prawomyślny a który nie.
Dodano: 27.04.2018 20:33    Przez: ~jaś

KOMENTARZE

poglądy oczywiście właściwe...
Dodano: 27.04.2018 10:50    Przez: ~zx
Skoro co roku Oskard wspomaga Owsiaka to oczywiście właściwe....
Dodano: 27.04.2018 20:24    Przez: ~All Gore
Dobra decyzja. Pełen profesjonalizm. Dobrze, że odeszła poprzedniczka i to do Muzeum. Tam jest tyle rzeczy do ożywienia np. słoń itp. Pozdro dla wszystkich pracowników CKiS. Jesteście najlepsi.
Dodano: 27.04.2018 11:29    Przez: ~Pegaz
Gratuluje Justynko
Dodano: 27.04.2018 13:13    Przez: ~Koleżanka z R 66
Nareszcie, choć pięć lat za późno :) Najszczersze gratulacje.
Dodano: 27.04.2018 15:03    Przez: ~koleżanka z klasy ;)
Koko, koko .... czy to spoko???
Dodano: 27.04.2018 18:16    Przez: ~Idi
Poza wszystkim godna podziwu jest praca redakcyjnego cenzora który w swej łepetynce jest w stanie ocenić który komentarz jest prawomyślny a który nie.
Dodano: 27.04.2018 20:33    Przez: ~jaś

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.