LM.plSportOrzeł Osiecza przegrał drugi mecz, ale wciąż ma szansę na awans

Orzeł Osiecza przegrał drugi mecz, ale wciąż ma szansę na awans

W czterech setach Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza uległ Steico Noteć Czarnków w drugim meczu turnieju półfinałowego o II ligę. Decydujące o awansie do finałów będzie niedzielne spotkanie z Wikingiem Rymań.

W sobotę gospodarze zawodów mierzyli się z prawdopodobnie najsilniejszą drużyną turnieju półfinałowego. W pierwszym secie triumfował Orzeł ReklamowyGadżet 25:23, ale już trzy kolejne partie padły łupem zespołu z Czarnkowa. Siatkarze Steico Noteć zwyciężali 25:21, 25:20 i 27:25.

W drugim sobotnim spotkaniu Kasztelan Rozprza zwyciężył 3:1. Po dwóch dniach rywalizacji na czele tabeli z dorobkiem czterech punktów znajduje się Steico Noteć Czarnków. Drugie miejsce zajmuje Kasztelan Rozprza z dorobkiem dwóch oczek i stosunkiem setów 1,25, trzecie Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza również z dwoma oczkami i stosunkiem setów 0,8, a ostatnie miejsce - WIking Rymań, bez punktów.

W niedzielę Steico Noteć Czarnków zagra z Kasztelanem Rozprza, a Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza z Wikingiem Rymań. Drużyna z Osieczy musi wygrać swoje spotkanie i liczyć na korzystny wynik w meczu Steico Noteci Czarnków z Kasztelanem Rozprza. Awans do turnieju finałowego uzyskają dwa najlepsze zespoły.

Steico Noteć Czarnków - Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3:1 (23:25, 25:21, 25:20, 27:25).