Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18513) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 14oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Jazzowy język pokoju

Materiał promocyjny

Dodano: 30.04.2018 12:26

Po raz 7. obchodzimy w tym roku Międzynarodowy Dzień Jazzu, a w Koninie jazzowe święto ma swój jubileusz. 25. Jazz Festiwal Jazzonalia rusza 23 maja i potrwa do 27 maja.

30 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jazzu. Święto ustanowiło w 2011 roku UNESCO,  uznając rolę jazzu w promowaniu wolności, kreatywności i dialogu międzykulturowego, jednocząc ludzi ze wszystkich zakątków globu. Muzyczne święto obchodzone jest w tym roku w ponad 190 krajach na całym świecie, a jazz uznawany jest za uniwersalny język pokoju.

A w Koninie 25. edycja Jazz Festiwal Jazzonalia. To największy taki festiwal w Wielkopolsce Wschodniej, podczas którego na scenie goszczą najlepsze jazzowe nazwiska z całej Polski. Miłośnicy jazzu mogą posłuchać muzyki nie tylko w wykonaniu wybitnych artystów, ale i mają szansę odkryć nowe pokolenie jazzmanów.

Podczas jubileuszowej edycji Jazz Festiwal Jazzonalia publiczność usłyszy Beatę Przybytek, Nilsa Pettera Molværa z Triem Marcina Wasilewskiego, Q YA VY, Grzecha Piotrowskiego & Alchemik Orchestra wraz z gośćmi, w tym znakomitym triem jazzowym z Moskwy LRK Trio oraz Zbigniewa Namysłowskiego w towarzystwie Big Bandu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie.

http://jazzonalia.konin.pl/

  • Jazzowy język pokoju

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:jazzonalia,   ckis,   oskard,   koncert,   jazz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.