Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17960) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Konin. Odwodnienie terenów inwestycyjnych bez rozstrzygnięcia

Dodano: 3.05.2018 14:52
Źródło: LM.pl

Nie udało się rozstrzygnąć przetargu na odwodnienie terenów iwestycyjnych w Koninie. Władze miasta zapewniają,że jeszcze w tym roku spróbują wygospodarować środki na ten cel.

Przygotowanie terenów inwestycyjnych zbliża się do końca. Tak przynajmniej twierdzi wiceprezydent Sebastian Łukaszewski.

- Sprzedaliśmy dwie kolejne działki nowym inwestorom. Tereny są dostępne – podkreśla wiceprezydent Łukaszewski.

Niebawem powstanie łącznik od ul. Kleczewskiej do ul. Przemysłowej, brakuje jednak odwodnienia. Ostatni przetarg na jego przeprowadzenie nie został rozstrzygnięty ze względu na brak środków w budżecie.

- Spodziewaliśmy się, że będzie kwota wyższa od miliona. Przewidywaliśmy, że wartość oferty może sięgnąć 2 mln zł. Nie możemy pozwolić sobie na robienie kolejnego przetargu. Nie zakładamy, że uzyskamy ceny bardziej atrakcyjne, a mógłby się nie zgłosić żaden oferent, bo już nie ma wolnych oferentów na rynku. Stąd decyzja była konieczna, natomiast powrócimy do odwodnienia w trakcie roku jak pojawią się środki. W żaden spoosób się z tego nie wycofujemy – mówi Sebastian Łukaszewski.

 

  • Konin. Odwodnienie terenów inwestycyjnych bez rozstrzygnięcia

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A może najpierw ktoś by posprzątal gnoj, który leży na ulicy porozwalany po calej strefie inwestycyjnej. Ktoś sobie uprawia pole w strefie i raczył nawiezc obornika. Dosłowie brud, syf i smrud. Szkoda ze nie mozna wrzucic zdjęć w komentarzach zebyscie zobaczyli ulice bardziej zagnojona niz na wsi. Serdecznie zapraszamy inwestorów do naszego koninskiego gnoju.
Dodano: 3.05.2018 16:07    Przez: ~Katy
bardzo trafny kom.-pozdrawiam.
Dodano: 3.05.2018 16:25    Przez: ~x
Jedynie wybory mogą ten obornik z naszej strefy usunąć. Bo smród roznosi się już od kilkunastu lat.
Dodano: 3.05.2018 17:33    Przez: ~wyborca
taaa tunel juz zalalo czy jeszcze nie???? lepiej w tunelu niech zrobią odwodnienie. Smiec na sali haha
Dodano: 3.05.2018 21:04    Przez: ~tunelowy kunin
Z ciekawości wybrałem się 1-go maja, po południu, żeby zobaczyć jak wyglądają nowe tereny inwestycyjne. Byłem bardzo zaskoczony, bo jeszcze o godz. 16:30, w kilku miejscach, pracowała tam firma budująca drogę. Podkreślam, to było 1-go maja, po południu !!! Zauważyłem również, że jeździ zamiatarka i sprząta drogi, tak jak gdyby wiedzieli, że internauci zwrócą na to uwagę. Gnoju nie widziałem, ale rzeczywiście na asfalcie było dużo ziemi nawiezionej przez samochody ciężarowe.
Dodano: 4.05.2018 09:22    Przez: ~best

KOMENTARZE

A może najpierw ktoś by posprzątal gnoj, który leży na ulicy porozwalany po calej strefie inwestycyjnej. Ktoś sobie uprawia pole w strefie i raczył nawiezc obornika. Dosłowie brud, syf i smrud. Szkoda ze nie mozna wrzucic zdjęć w komentarzach zebyscie zobaczyli ulice bardziej zagnojona niz na wsi. Serdecznie zapraszamy inwestorów do naszego koninskiego gnoju.
Dodano: 03.05.2018 16:07    Przez: ~Katy
bardzo trafny kom.-pozdrawiam.
Dodano: 03.05.2018 16:25    Przez: ~x
Ortografia baranie z Konina,oj smrUd !
Dodano: 03.05.2018 17:22    Przez: ~O le
taaa tunel juz zalalo czy jeszcze nie???? lepiej w tunelu niech zrobią odwodnienie. Smiec na sali haha
Dodano: 03.05.2018 21:04    Przez: ~tunelowy kunin
Tandeta bolszewików pełną gębą, i po co na te kadte chceta głosować
Dodano: 03.05.2018 16:49    Przez: ~Alojzy Faja
Kto tu zainwestuje ?
Dodano: 03.05.2018 17:18    Przez: ~Marlena
Jedynie wybory mogą ten obornik z naszej strefy usunąć. Bo smród roznosi się już od kilkunastu lat.
Dodano: 03.05.2018 17:33    Przez: ~wyborca
ta nowa władza co jest "wymarzona" w chorych łbach to śmierdzi gorzej niż najgorsze łajno !
Dodano: 04.05.2018 08:29    Przez: ~cantata
To taka podpowiedź dla wykonawcy.Nie ma konkurenta daj wysoką cenę
Dodano: 03.05.2018 20:36    Przez: ~Qn
A może już wygrał ten, kto miał wygrać i teraz wystarczy zapłacić więcej...
Dodano: 04.05.2018 04:13    Przez: ~Crow
Jak sprzedaliscie tereny to kasa jest.Wystarczy nie kraść.
Dodano: 04.05.2018 07:50    Przez: ~Lipka
A co tam Panie w temacie mostu ???? Cicho ostatnio nad tą trumną.
Dodano: 04.05.2018 08:33    Przez: ~adam
Z ciekawości wybrałem się 1-go maja, po południu, żeby zobaczyć jak wyglądają nowe tereny inwestycyjne. Byłem bardzo zaskoczony, bo jeszcze o godz. 16:30, w kilku miejscach, pracowała tam firma budująca drogę. Podkreślam, to było 1-go maja, po południu !!! Zauważyłem również, że jeździ zamiatarka i sprząta drogi, tak jak gdyby wiedzieli, że internauci zwrócą na to uwagę. Gnoju nie widziałem, ale rzeczywiście na asfalcie było dużo ziemi nawiezionej przez samochody ciężarowe.
Dodano: 04.05.2018 09:22    Przez: ~best
najpierw teren pod garażami na ul Torowej gnoje odwodnijcie bo ten rowek to przeczyścić możecie ale kobiecie
Dodano: 04.05.2018 10:52    Przez: ~zalany
Tereny inwestycyjne na tym paskudnym gruncie? Kanalizacja, która się zapadła i przerobili ją na ciśnieniową... Nawet po niewielkich opadach deszczu ludzie, sprzęt, maszyny wszytko tonie w błocie. Ogromne koszty przygotowania terenu pod budowę i stabilizacja gruntu. Super, naprawdę super. Gratulacje za "przemyślany" wybór terenów przez pożal się Boże rządzących.
Dodano: 04.05.2018 12:11    Przez: ~Inwestor
1 z 2
12>>