Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Rychwał. Symbolicznie przecięli wstęgę w nowym skateparku

Dodano: 6.05.2018 10:23
Źródło: LM.pl

Majówka w Rychwale dla aktywnych. Po rajdzie rowerowym otwarto tam oficjalnie skatepark.

Początek maja w Rychwale był pełen sportowych wrażeń. Nie zabrakło Turnieju Mieszkańców Sołectw w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Rychwała oraz rajdu rowerowego, w którym wzięło udział blisko 70 osób. Jednym z najważniejszych jednak wydarzeń było oficjalne otwarcie skateparku, który znajduje się na placu przy hali widowiskowo-sportowej.

Miejsce dla miłośników rolek, deskorolek oraz BMX-ów powstało dzięki środkom unijnym. Choć skatepark gotowy był już w listopadzie, dopiero teraz przecięto tam wstęgę. Tego symbolicznego otwarcia dokonał burmistrz Stefan Dziamara wspólnie z przewodniczącym Rady Miejskiej. Przypomnijmy, że projekt zgodnie z którym wybudowano dwa place zabaw i skatepark pochłonął około 150 tys. zł.

fot. rychwal.pl

  • Rychwał. Symbolicznie przecięli wstęgę w nowym skateparku
  • Rychwał. Symbolicznie przecięli wstęgę w nowym skateparku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A może jakaś nowa firma w okolicy? żeby nie trzeba było się prosić o pracę w Koninie za 1600zł
Dodano: 6.05.2018 12:39    Przez: ~robotny

KOMENTARZE

A może jakaś nowa firma w okolicy? żeby nie trzeba było się prosić o pracę w Koninie za 1600zł
Dodano: 06.05.2018 12:39    Przez: ~robotny
Według wyliczeń ekspertów Konin się wyludni z 75,9 tys. w 2015 do 43,5 tys. mieszkańców w 2050.Podobnie inne miasta więc nie licz tu na większą wypłatę. Raport przygotowany przez Prof. Przemysława Śleszyńskiego z Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN.
Dodano: 06.05.2018 13:43    Przez: ~Konin to jeszcze miasto?
Oczywiscie ze sie wyludni myslacy czlowieku jesli nie powiekszy sie administracyjnie,tendencja jest taka ze ludzie sie wyprowadzaja z bloku do osciennych miejscowosci,a ci co wynajmuja sie nie melduja,wiec jak to bedzie jasnowidzu,juz jest kilka tys.mniej a jakos pustostanow w tej ilosci nie widze,a jakies nowe bloki budują.
Dodano: 06.05.2018 15:26    Przez: ~Pomysl nim podasz suche licz
Pomysl nim podasz suche licz.Wyludni się bo ludzie migrują za pracą a jakoś w Koninie dziś lepszych perspektyw nie widać niż wczoraj.Skoro tak widzisz te nowe bloki to może widzisz też młodych ludzi osiedlających się w nich z innych miast ,wsi?Gdybyś był nie tak ubogi intelektualnie to byś najpierw zapoznał się z tym raportem ,który uwzględnia nawet nierejestrowaną migrację mieszkańców.Do tych nowych bloków i innych za jakiś czas będziesz jeszcze jako podatnik dopłacał.Na razie czekaj sobie na lepsze płace w Koninie ,może Józio geotermie kiedyś zrobi?
Dodano: 06.05.2018 17:54    Przez: ~Konin to jeszcze miasto?
Ubogi intelektualnie to jestes ty,pomysl zanim zaczniesz kogos obrazac,spojz na Niemcy,tam naturalne jest ze ludzie dojezdzaja do aglomeracji miejskich codziennie do pracy nawet po 150km,taka jest tendencja,kazde miasto ktore nie wchlania wszystkiego co jest obok to nie powieksza sie w liczbach mieszkancow,taka tendencje ma tylko aktualnie Poznan,Wroclaw,Warszawa,Katowice.Ni daj zaraz przykladu Wrzesnia,bo to tylko wyjatek ze akurat tam powstal WV,a zobacz jakie miejscowosci obok Wrzesni sie rozbudowuja,
Dodano: 06.05.2018 18:47    Przez: ~Olo
Panie Prezydencie Kto?? i dlaczego odebrał a tym samym dopuścił do uzytkowania Most Uni Europejskiej(wart 200 mln zl) jak tam wystąpiły BLEDY WYKONAWCZE??Panie Prezydencie Kto???wykonywał przeglady mostu minimum dwa razy do roku i nie stwierdził przez dziesięć lat ( przynajmniej 20 przegladów wykonano) wadliwego/niedbałego wykonania tego mostu???
Dodano: 06.05.2018 19:37    Przez: ~kiedy
do pomyśl zanim podasz suche liczby: Konin to nie Wrocław. Wybuduj się w Rychwale i ogrzej chatę za wypłatę z kon-plastu albo kappy. Powodzenia.
Dodano: 06.05.2018 16:12    Przez: ~robotnik
No proszę narzekacie na Burmistrza, a on wam rozrywkę zapewnia i sam zapewne będzie śmigał na rolkach w wolnym czasie, dając przykład mieszkańcom. A że wywodzi się ze służb mundurowych, to pewnie wysportowany i na jesień znowu go wybierzecie na następną kadencję.
Dodano: 06.05.2018 16:43    Przez: ~K-n
oczywiście, że go wybierzemy na kolejną kadencję!
Dodano: 07.05.2018 08:52    Przez: ~mieszkaniec Rychwała
Mieszkańcy Rychwała nie przejmujcie się pracą czy mieszkaniami, zacznijcie uprawiać sport i z tą myślą wam wybudowałem skatepark, cieszycie się ?
Dodano: 06.05.2018 16:48    Przez: ~Burmistrz
A pracy jak nie było i nie ma tak dalej nie będzie. Pan Dziamdziara robi niepotrzebne inwestycje i drogi z których nic nie ma oprócz znikającej kasy z dotacji ;)Może tak jakiś zakład pracy? coś co ściągnie ludzi do Rychwała a nie wygoni ich do Tuliszkowa, Konina, Zbierska czy Modły? Rychwał wymrze za 20lat i wtedy będą tylko te "relikty" świecić bo tu pies z kulawą nogą nie zostanie.BURMISTRZ DO DYMISJIMŁODZIEŻ CHCE ZMIAN!
Dodano: 07.05.2018 13:37    Przez: ~AK
Myślisz że w Tuliszkowie nie ma bezrobocia? To samo bagno co w Rychwale. A co do Modły to powiem tak: ludzie czują się wydymani i oszukani bo firmy z Modły i Kragoli znalazły tania siłę roboczą. Jakby podubowali fabryki pod Poznaniem czy w innym dużym mieście to za tą kasę co proponują nawet Ukrainiec by nie poszedł.
Dodano: 07.05.2018 17:16    Przez: ~Men
Zamiast budowy skateparku lepszy byłby autobus podmiejskiej linii do Konina. Może władze gminy i radni o to zapobiegną przed wyborami.
Dodano: 07.05.2018 15:22    Przez: ~mieszkaniec
Śmigaj na rolkach do Konina, a Burmistrz czym jeżdzi ?
Dodano: 07.05.2018 18:13    Przez: ~Pytam