Dzisiaj jest wtorek 25 czerwca 2019, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20135) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
30 / 18oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Słupca. Znęcał się nad konkubiną. Trafił do tymczasowego aresztu

Dodano: 8.05.2018 14:18
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafił 28-latek, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad konkubiną.

Młody mieszkaniec Słupcy miał z błahych powodów wszczynać awantury, wyzywać kobietę, poniżać ją, a także szarpać, bić i kopać. Mężczyzna w ten sposób traktował konkubinę przez ostatnich kilka miesięcy. Jak informuje Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji, w rodzinie wdrożona była procedura Niebieskiej Karty.

Mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny, zwłaszcza kiedy był pod wpływem alkoholu. Jego zachowanie zaczęło zagrażać zdrowiu i życiu kobiety. Po kolejnej awanturze policjanci zatrzymali 28-latka, a prokurator postawił mu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przykre ;(
Dodano: 8.05.2018 15:44    Przez: ~Anonim
Zapuszkowac takiego i już,damski bokser zasrany.Taki nie powinnien wiązać się z żadną kobietą bo w przyszłości będzie postępował podobnie,skoro ma takie skłonności do znęcania psychicznego i fizycznego.Przemoc jest zła!Nie wolno dawać na to przyzwolenia.
Dodano: 8.05.2018 22:17    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Przemoc w rodzinie .Jak my Panowie w PiSie dobrze to znamy a pewien nasz polityk z PiSu w Polsce jak to zna .Ale w razie czego Nasz nie wasz Prezydent go ułaskawi.
Dodano: 08.05.2018 14:47    Przez: ~Symp.PiS
Może najpierw niech wam kobrzyckiego z psychiatryka wyciągnie .Kobrzycki jest nierokujący to po co tracić na takiego pieniądze?
Dodano: 08.05.2018 15:15    Przez: ~Benny
To o głupcach to się tyczy tylko tych co są naszymi wrogami czyli nie popierają PiS.Radzę więc uważać bo to ,że nie płacę abonamentu rtv to nie znaczy iż odpowiednia telewizja nie zrobi reportażu jak na tym portalu traktuje się miłośników Pana Jarosława Kaczyńskiego.
Dodano: 08.05.2018 17:42    Przez: ~Symp. PiS
Panie Prezydencie Kto?? i dlaczego odebrał a tym samym dopuścił do uzytkowania Most Uni Europejskiej(wart 200 mln zl) jak tam wystąpiły BLEDY WYKONAWCZE??Panie Prezydencie Kto???wykonywał przeglady mostu minimum dwa razy do roku i nie stwierdził przez dziesięć lat ( przynajmniej 20 przegladów wykonano) wadliwego/niedbałego wykonania tego mostu???
Dodano: 09.05.2018 07:21    Przez: ~????????
Przykre ;(
Dodano: 08.05.2018 15:44    Przez: ~Anonim
Następny aresztant który powiększy już ponad 70% poparcie zza krat dla PO.
Dodano: 08.05.2018 16:01    Przez: ~Statystyka
To za kratami odsiadują wyroki tylko i wyłącznie zwolennicy totalnej opozycji ?
Dodano: 08.05.2018 16:17    Przez: ~Spod celi
Jakiego tymczasowego? takie "NIC" to trzeba wykastrować zamknąć na rok z góry i potem bez "ptaka" puścić.
Dodano: 08.05.2018 18:40    Przez: ~dyzma
Konkubina to nie żona, można z nią troszku więcej. Tak trzymać i nie popuszczać ! Nawet konkubinom
Dodano: 08.05.2018 20:57    Przez: ~Erwin
Zapuszkowac takiego i już,damski bokser zasrany.Taki nie powinnien wiązać się z żadną kobietą bo w przyszłości będzie postępował podobnie,skoro ma takie skłonności do znęcania psychicznego i fizycznego.Przemoc jest zła!Nie wolno dawać na to przyzwolenia.
Dodano: 08.05.2018 22:17    Przez: ~Ha
Panie Prezydencie Kto?? i dlaczego odebrał a tym samym dopuścił do uzytkowania Most Uni Europejskiej(wart 200 mln zl) jak tam wystąpiły BLEDY WYKONAWCZE??Panie Prezydencie Kto???wykonywał przeglady mostu minimum dwa razy do roku i nie stwierdził przez dziesięć lat ( przynajmniej 20 przegladów wykonano) wadliwego/niedbałego wykonania tego mostu???
Dodano: 09.05.2018 07:21    Przez: ~?????
jestem za surowym wyrokiem dla takiej swini...5lat pasuje ..to czubek zapewne jak wyjdzie wroci do starych zachowan...wtedy 10latek..dla kazdego kto podnosi reke na kobiete proponuje takie rozwiazanie..
Dodano: 09.05.2018 09:14    Przez: ~roy
Jak zwykli szarzy ludzie to uzywaja nazewnictwa "konkubina" "konkubent" a wsrod znanych i pseudogwiazd to "partner" "partnerka" . Czemu dziennikarzyny tak robia ?
Dodano: 09.05.2018 15:48    Przez: ~Obiektyw
Następna posłanka odchodzi z Nowoczesnej, co ten Rychu nawywijał ?
Dodano: 09.05.2018 17:40    Przez: ~Kamila
A kiedy Rychu leci na Maderę i z którą, tym razem ?
Dodano: 09.05.2018 17:41    Przez: ~Joanna