Dzisiaj jest czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20713) SPORT FORUM FIRMY (5277) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Murem za Owsiakiem. Tam, gdzie odbył się fi ... (3)Nowa tablica została zamontowana na stadionie przy ... (30)

11 maja otwieramy Kino za Rogiem

Materiał promocyjny

Dodano: 10.05.2018 15:07

Kino za rogiem to nowa formuła i filozofia współczesnego kina. Kameralne, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny zapewnia wysoką jakość obrazu i przestrzenny 5-cio kanałowy dźwięk.

Gmina Stare Miasto wraz z trzema partnerami podjęła się pionierskiego zadania utworzenie małego i taniego w utrzymaniu kina, które spełnia profesjonalne wymogi, a jednocześnie może być miejscem spotkań dla rodziny, przyjaciół, znajomych i sąsiadów.

Kino w Starym Mieście powstało przy kompleksie szkolno-przedszkolnym. Budynek świetlicy wiejskiej został zaadaptowany do potrzeb odbiorców: wybudowana została specjalna konstrukcja stopniowa pod fotele, zadbano o akustykę, zaciemnienie ścian i okien. Zamontowany został również cyfrowy sprzęt audiowizualny.

Bogaty repertuar filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych pozwala tworzyć projekcje dla różnych grup wiekowych i zainteresowań. W naszym kinie widz wspólnie z operatorem ustala repertuar i godziny seansu. Dzięki temu to odbiorcy pełnią rolę współtwórcy oferty kulturalnej.

Zamawianie filmu na życzenie jest niezwykle proste, na stronie: www.kinozarogiem.pl można zamówić intersujący film i określić dogodny dzień i godzinę projekcji. 

Kino to również sala multimedialna o szerokim zastosowaniu. Daje możliwość wyświetlania prezentacji multimedialnych, korzystania z konsoli do gier i przeżywania emocji na dużym ekranie. Zapraszając grono przyjaciół i znajomych kino można wynająć na specjalną projekcję.

Kino za Rogiem jest obok Ciebie w Starym Mieście, a bilet do niego kosztuje tylko 5 złotych.

Startujemy już w piątek 11 maja, podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich.  

Projekt zrealizowany w Starym Mieście otrzymał dofinasowanie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego – poddziałanie 4.4.1 - Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu.

  • 11 maja otwieramy Kino za Rogiem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino za rogiem,   stare miasto,   kultura,   film

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.