Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20285) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 10oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (3)

Dzień Otwartych Koszar w Powidzu. Samoloty na wyciągnięcie ręki

Dodano: 15.05.2018 14:25
Źródło: LM.pl

Pokazy lotnicze, wystawa samolotów i wyposażenie służb mundurowych. Między innymi takie atrakcje będą czekać podczas Dnia Otwartych Koszar w Powidzu.

Po raz kolejny bramy lotniska wojskowego w Powidzu zostaną otwarte dla cywili. W piątek, 18 maja będzie można nie tylko przyjrzeć się z bliska statkom powietrznym, ale też wziąć udział w różnych pokazach. Dzień Otwartych Koszar rozpocznie się o godz. 10:30, a o godz. 12:00 odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego oraz 33. Bazy Lotnictwa Transportowego

  • Dzień Otwartych Koszar w Powidzu. Samoloty na wyciągnięcie ręki
  • Dzień Otwartych Koszar w Powidzu. Samoloty na wyciągnięcie ręki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak zawsze Powidz daje takie terminy by czasami ludzie się nie zjechali, dlaczego nie w Sobotę, Niedziele tylko Piątek jak większość rodziców w pracy??
Dodano: 15.05.2018 14:51    Przez: ~g
Ja sobie wzialem L4 na caly miesiac...mozna jechac ???? ☺
Dodano: 15.05.2018 18:36    Przez: ~Antonow 🗿
jak rok temu zrobili w sobotę , to przyjechało 30tys ludzi, a następne tyle zawróciło bo korki były po 20 km
Dodano: 16.05.2018 07:47    Przez: ~taki tam

KOMENTARZE

Jak zawsze Powidz daje takie terminy by czasami ludzie się nie zjechali, dlaczego nie w Sobotę, Niedziele tylko Piątek jak większość rodziców w pracy??
Dodano: 15.05.2018 14:51    Przez: ~g
A co z tymi, którzy pracują i w sobotę i w niedzielę a mogą odebrać dzień wolny w piątek.
Dodano: 15.05.2018 14:56    Przez: ~G
Żołnierze też chcą wolnego. Chcą iść do kościoła z rodziną, Czy tylko ekspedientki są na świecie?
Dodano: 15.05.2018 15:51    Przez: ~kapelan
G weź se wolne i nie marudź. Wogóle cię to interesuje czy tylko tak z nudów piszesz cokolwiek
Dodano: 15.05.2018 16:11    Przez: ~Flash
jak rok temu zrobili w sobotę , to przyjechało 30tys ludzi, a następne tyle zawróciło bo korki były po 20 km
Dodano: 16.05.2018 07:47    Przez: ~taki tam
Dla chętnych i obłąkanych - pod Cesną z lewej strony hangar numer 5 - odczytany będzie apel smoleński. Obowiązkowo zabrać pały gumowe i race jakby "niepoprawni" chcieli zakłócić tą szopkę.
Dodano: 16.05.2018 10:00    Przez: ~MC Radio nadaje
Dlatego, że mogą dłużej pić
Dodano: 18.05.2018 13:55    Przez: ~Ssss
Paniska Dowódcy nie są z okolic muszą uciekać na weekend do domu, bo zony krzyczą jak cały tydzień tankują. Dlatego piątek. Poznań umie , Powidz nie. Nie wiadomo zresztą kogo to święto: skrzydła czy bazy? mogli dodać tez kogoś imieniny . Dowódca skrzydła będzie świętował a dowódca bazy drżał o pokazy lotnicze i logistykę- ale przecież nie fiknie przełożonemu bo strach. Wot takie towarzystwo.
Dodano: 13.05.2019 15:22    Przez: ~Pijak Pan
Do g wypisz urlop i po sprawie
Dodano: 15.05.2018 14:58    Przez: ~alf
i po co ten szal normalni ludzie w piatek miedzy 12 a 13 pracuja
Dodano: 15.05.2018 15:34    Przez: ~koninianka
I wylewaja tu swoje żale bo nienormalni dali radę i mają wolne. I kto tu jest normalny
Dodano: 15.05.2018 16:13    Przez: ~Co
Ja sobie wzialem L4 na caly miesiac...mozna jechac ???? ☺
Dodano: 15.05.2018 18:36    Przez: ~Antonow 🗿
Pokaz lotniczy faktycznie robi wrażenie,gorzej z dojazdem i powrotem- gigantyczny korek. Coś za coś moim zdaniem warto mimo wszystko jechac.
Dodano: 15.05.2018 17:12    Przez: ~Lato01
W sobotę i niedzielę jest impreza lotnicza w Poznaniu .
Dodano: 15.05.2018 18:31    Przez: ~Ws
Nie masz na piwo to powidz.
Dodano: 16.05.2018 09:20    Przez: ~PPP
Powidz to ponad 50 km od Kunina,nie nasz region,w naszym regionie nic nie ma !
Dodano: 15.05.2018 21:28    Przez: ~A
Pozostało przyzwyczajenie do 100 000 metropolii. Teraz trzeba się przyzwyczaić, że Powidz się znajduje w strefie wpływów miasta , byłej stolicy Polski, kolebki władzy kościelnej czyli GNIEZNA. Konin to tylko wieś w kasztelanii LĄDZKIEJ.
Dodano: 16.05.2018 09:29    Przez: ~912
Czy PKS zapewni dojazd na pokazy lotnicze ?
Dodano: 15.05.2018 21:39    Przez: ~?
Dojazd, przyjazd,zakwaterowanie dobre sobie
Dodano: 16.05.2018 00:44    Przez: ~Już to widze
PKS zajmuje się sprzedażą swoich baz. Nie ma w głowie jakieś tam bazy lotnicze.
Dodano: 16.05.2018 09:32    Przez: ~konduktor
PKS-em do Gniezna, później wedle trzech buczków w prawo. Z powrotem pytaj o drogę wojaków albo zabierz się z Botorem.
Dodano: 16.05.2018 09:43    Przez: ~UM
Tylko uważajcie na helikoptery zakupione przez psychopate Macierewicza. Bo one są a jednocześnie ich niema.
Dodano: 15.05.2018 21:54    Przez: ~Q
BEZ URUHOMIENIA ,,PODZIEMNEJ RAFINERI PALIWA SYMTETYCZNEGO '' I PERSPEKTYWY ,,1 PROCENTA'' UDERZENIA W ,ZIEMIĘ ASTEROIDY [2026I OKOŁO:2036] ,TO :- ,,KIT''. ...
Dodano: 18.05.2018 01:50    Przez: ~L
Mam nadzieję że ten mały zdrajca z WKU nie będzie czytał narracji bo nie wytrzymam. Brat opowiadał że 8 maja czytał jakiś apel i się zapowietrzał. Powiózł swojego komendanta.
Dodano: 13.05.2019 15:18    Przez: ~Koni n