Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Zamaskowani napadli na stację paliw. Trzej mężczyźni są w areszcie

Dodano: 18.05.2018 12:30
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch z trzech podejrzanych o napad z nożem w ręku na jedną ze stacji paliw w Słupcy. Mieszkańcom powiatu konińskiego grozi od 3 do 15 lat więzienia.

Do napadu doszło w niedzielę, 13 maja. Mężczyzna w kominiarce, nożem strerroryzował pracownika stacji i zabrał ponad tysiąc złotych z kasy. Później wsiadł do samochodu wspólników, którzy czekali na niego w zaparkowanym samochodzie.

- Dwa dni później dwóch z nich było już w rękach słupeckich kryminalnych. Trzeci ukrywał się przed organami ścigania, jednak szybko dołączył do kolegów w policyjnym areszcie – informuje Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji.

Podejrzanymi okazali się mężczyźni w wieku 19, 22 i 25 lat. Wszyscy to mieszkańcy powiatu konińskiego. Cała trójka odpowie również za próbę dokonania innego rozboju. Śledczy ustalili, że próbowali oni zrabować pieniądze na jednej ze stacji paliw w Kole. Nie udało im się ze względu na opór pracownika. Sąd Rejonowy w Słupcy zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu dwóch z zatrzymanych, a trzeci czeka jeszcze na przesłuchanie.

fot. KPP Słupca

  • Zamaskowani napadli na stację paliw. Trzej mężczyźni są w areszcie
  • Zamaskowani napadli na stację paliw. Trzej mężczyźni są w areszcie
  • Zamaskowani napadli na stację paliw. Trzej mężczyźni są w areszcie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A pokazać ich twarze
Dodano: 18.05.2018 13:15    Przez: ~On
Za 1tys. odpowiadać przed sądem smieszne jeszcze na trzech :D to trzeba miec dopiero z głowa. Lepiej było iść do roboty :D
Dodano: 18.05.2018 14:36    Przez: ~Mądre_Głowy
No i bedziemy ich utrzymywać teraz przez jakiś czas...Tak przy okazji, pomyslmy nad nowym prezydentam miasta Konina.
Dodano: 18.05.2018 12:50    Przez: ~Żal Konina
bandziorów zawsze karać surowo
Dodano: 18.05.2018 14:51    Przez: ~Agnieszka
Janusze gangsterki!
Dodano: 18.05.2018 15:30    Przez: ~Radosław

KOMENTARZE

No i bedziemy ich utrzymywać teraz przez jakiś czas...Tak przy okazji, pomyslmy nad nowym prezydentam miasta Konina.
Dodano: 18.05.2018 12:50    Przez: ~Żal Konina
Po to zrabowali, żeby być na swoim utrzymaniu, na co policja im nie pozwoliła, bo lepiej jest, żeby byli na naszym utrzymaniu, bo jeśli ktoś jest wolny finansowo, to rządom trudniej manipulować takim obywatelem.
Dodano: 18.05.2018 12:54    Przez: ~chce wiecej
To towarzysz Józef nie pasuje ?
Dodano: 18.05.2018 12:57    Przez: ~CCCP
Myśleli że im się uda i do końca życia się upiecze??? W świecie kamer telefonów komórkowych???? Eeejżeeee
Dodano: 19.05.2018 09:23    Przez: ~Gdzie
Ja tam mogę takich utrzymywać. Sama myśl przez co będą przechodzić w wiezieniu daje radość z zycia
Dodano: 19.05.2018 15:44    Przez: ~Lek
No fajne chłopaki . Widać że nauka rodziców poszła w las i dobre maniery . Do gnojowicy ich !!!!
Dodano: 18.05.2018 12:56    Przez: ~Hektor Salamanka
KIBOLSKI PLEPS DO LOCHU Z GEJOWSKIMI MURZYNAMI KAŻDEGO Z OSOBNA
Dodano: 18.05.2018 13:01    Przez: ~JOHN
A pokazać ich twarze
Dodano: 18.05.2018 13:15    Przez: ~On
niestety sie nie da, sa zamaskowani
Dodano: 18.05.2018 13:41    Przez: ~:P
Za 1tys. odpowiadać przed sądem smieszne jeszcze na trzech :D to trzeba miec dopiero z głowa. Lepiej było iść do roboty :D
Dodano: 18.05.2018 14:36    Przez: ~Mądre_Głowy
bandziorów zawsze karać surowo
Dodano: 18.05.2018 14:51    Przez: ~Agnieszka
Janusze gangsterki!
Dodano: 18.05.2018 15:30    Przez: ~Radosław
Szanowni bandyci obywatele życzą wam miłego wypoczynku podczas wakacji w ciasnej śmierdzącej celi .
Dodano: 18.05.2018 15:34    Przez: ~obywatel
Do ciężkiej roboty młodych bandytów zatrudnić, niech na siebie pracują dla pożytku społeczeństwa i aby odkupić swoje winy i nałożone ewentualne kary.
Dodano: 18.05.2018 17:29    Przez: ~K-n
Tak PO podchodziło do młodzieży, bezstresowe wychowanie, legalizacja marihuany, aborcji, eutanazji i związków homoseksualnych.
Dodano: 18.05.2018 17:33    Przez: ~Tylko nie PO
a co ma do tego aborcja? No tak, lepiej zmuszać do rodzenia za wszelką cenę. Jak w faszystowskiej Rzeszy w latach 20-tych