Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20766) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

Koło. Ćwiczący i aktywni seniorzy potrafią zawstydzić młodszych

Dodano: 23.05.2018 09:33

Kolanie wystartowali z kolejnym projektem, tym razem adresowanym dla kolskich seniorów. Mowa o projekcie "Aktywny Senior 2018".

Działanie to polega na organizacji zajęć sportowo - rekreacyjnych, na powietrzu, pod okiem doświadczonych instruktorów sportowych. W ramach projektu wykorzystywane są różne urządzenia zlokalizowanych w Kole siłowni powietrznych. Instruktorzy objaśniają i tłumaczą zasady efektywnego i bezpiecznego treningu na poszczególnych urządzeniach. Wskazują korzyści płynące ze stosowania systematycznych programów ćwiczeniowych, uwzględniających częstotliwość, czas trwania i systematyczność w treningu. Osoby, które biorą udział w tym przedsięwzięciu to aktywni mieszkańcy Koła, którzy propagują taki styl życia własnym przykładem. Biorą udział w różnorodnych animacjach sportowych. Swoją kondycją, zaangażowaniem i mobilizacją potrafią zawstydzić o wiele młodszych kolan.

Pomysł akcji "Aktywny Senior 2018" Stowarzyszenie Kolanie wymyśliło, szukając sposobu wyrażenia wdzięczności członkom Klubu Seniora "Trzecia Zmiana" z Koła. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od 18.00 w parku miejskim

  • Koło. Ćwiczący i aktywni seniorzy potrafią zawstydzić młodszych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   aktywny senior,   kolanie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Fajna sprawa - jedna uwaga - nie zapraszajcie moherowych na ćwiczenia - bo wam "wewnętrznymi intrygami" rozwalą fajną grupę ludzi. Pozdrawiam !
Dodano: 23.05.2018 10:14    Przez: ~Janek
Seniorów ci u nas pod dostatkiem. Tylko młodzieży i pszcżół brakuje..
Dodano: 23.05.2018 11:33    Przez: ~operetka koninska
Młodzi mają nosy wtulone w monitory, a starzy ćwiczą.
Dodano: 23.05.2018 18:23    Przez: ~Senior
Na zdjęciu widać, że seniorki to może 2-3 panie tam są reszta to kobiety w sile wieku, brawo. Młode to siedzą z nosami w srajfonach i narzekają jak to mają ciężko w życiu.
Dodano: 23.05.2018 18:32    Przez: ~kobiety górą

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.