Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21404) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
7 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (14)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (16)

Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować

Dodano: 23.05.2018 11:29
Źródło: LM.pl

Do przerwania rury z gazem doszło dziś rano w Golinie. Trwa usuwanie skutków awarii.

Około godz. 7:30 na ul. Generała Sikorskiego, podczas prac ziemnych operator koparki uszkodził znajdujący się około pół metra pod ziemią gazociąg.

- Gaz ziemny ulatniał się w dużych ilościach i stwarzał spore zagrożenie dla budynków, które znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie – informują strażacy ochotnicy z Goliny.

Na szczęście sytuację udało się szybko opanować. Pogotowie gazowe w ciągu kilkunastu minut odcięło dopływ gazu. Teraz na miejscu pracują pracownicy firmy gazowej.

fot. OSP Golina

  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować
  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować
  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować
  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

gdyby jeszcze "morzna" poprawnie pisac..
Dodano: 23.05.2018 11:53    Przez: ~Piotr
Pewno firma budowlana korzystała z "aktualnych" planów. W większości przypadków nie zgadza się to co na planach z tym co pod ziemią.
Dodano: 23.05.2018 12:08    Przez: ~Zenek z V
W Golinie w Parku miejskim trwają regularne libacje alkoholowe nieletniej młodzieży i dewastacja i zaśmiecenie Parku. Nikt tez nie reaguje
Dodano: 23.05.2018 12:39    Przez: ~norbi
Jak zawsze znajdzie sie prostak który coś skomentuje ... ale jak sie siedzi całe życie w domu i brak pasji w życiu to trzeba oczerniać innych. Przypadłość małego człowieczka ...
Dodano: 23.05.2018 12:25    Przez: ~on
Każdy ma proszę prawo do swobodnej wypowiedzi i proszę nie atakować ludzi
Dodano: 23.05.2018 12:56    Przez: ~norbi

KOMENTARZE

Tylko jeden wóz strażacki/? w koninie do stłuczki wysyłaja minimum 4. MORZNA?! MORZNA!!!!
Dodano: 23.05.2018 11:52    Przez: ~bo konin stać
gdyby jeszcze "morzna" poprawnie pisac..
Dodano: 23.05.2018 11:53    Przez: ~Piotr
Byly 3 wozy z Konina oraz OSP.Jak
Dodano: 23.05.2018 12:06    Przez: ~Taka sytuacja
Piotr muzk cje nje bolji? Przeciez to ironia...
Dodano: 23.05.2018 12:06    Przez: ~bo konin stać
"morzna morzna" - to mem z bulem komoruskim i jego znajomoscia ortografii panie Piotrze :-)
Dodano: 23.05.2018 12:25    Przez: ~asd
I jak to na Golina miasto przystało - wszędzie drogi gruntowe
Dodano: 24.05.2018 09:08    Przez: ~Bx
Pewno firma budowlana korzystała z "aktualnych" planów. W większości przypadków nie zgadza się to co na planach z tym co pod ziemią.
Dodano: 23.05.2018 12:08    Przez: ~Zenek z V
operator też pewnie na gazie . W znaczeniu dosłownym to w sumie tak było.
Dodano: 23.05.2018 12:12    Przez: ~filozof po pwsz
Geodeta zrobił lipę. Projektant kolejną i później są efekty
Dodano: 23.05.2018 22:02    Przez: ~W
TY. A w golinie asfaltu nie majo!
Dodano: 23.05.2018 12:19    Przez: ~sławeczka s.
Jak zawsze znajdzie sie prostak który coś skomentuje ... ale jak sie siedzi całe życie w domu i brak pasji w życiu to trzeba oczerniać innych. Przypadłość małego człowieczka ...
Dodano: 23.05.2018 12:25    Przez: ~on
!!!TO je aswalt od ponat 25 lat obiecany!!!!!!Pozdrowienia dla dotychczasowych bórmistszuf MIASTA!!!Szczęście obecny zaczął uzbrajanie miasta w asfaltowe drogi. Mam nadzieje, że będzie ciąg dalszy i na obietnicach się nie skończy.
Dodano: 23.05.2018 17:31    Przez: ~Mieszykaniec Guliny!!!
W Golinie w Parku miejskim trwają regularne libacje alkoholowe nieletniej młodzieży i dewastacja i zaśmiecenie Parku. Nikt tez nie reaguje
Dodano: 23.05.2018 12:39    Przez: ~norbi
To weź sie sam do pracy. Albo dzwon na policję jak jest taka potrzeba. Bo komentować to każdy potrafi
Dodano: 23.05.2018 12:45    Przez: ~on
Każdy ma proszę prawo do swobodnej wypowiedzi i proszę nie atakować ludzi
Dodano: 23.05.2018 12:56    Przez: ~norbi
Czy libacje w parku związane są z gazociągiem ? Pisz na temat jeśli już.
Dodano: 23.05.2018 17:21    Przez: ~Gazprom
Często operatorzy koparek uszkadzają rury z gazem, ktoś kto nadzoruje wykonywane prace powinien zajrzeć do dokumentacji. Winien jest zatem kierownik budowy.
Dodano: 23.05.2018 17:17    Przez: ~Proste
pół metra ? powinno być dwa razy tyle. o zerwanym gazociągu s/c dn pe63 i pe180 na warszawskiej podczas rozbudowy skrzyżowania nie pisaliście. dlaczego?
Dodano: 23.05.2018 19:23    Przez: ~qwerty
Uwielbiam te komentarze. Poprostu to je z a j e b i s t e
Dodano: 23.05.2018 20:02    Przez: ~Czytelnik
Ja to nawet żadnych artykułów LM-skich nie czytam, tylko same komentarze. Szkoda tylko, że ten głupkowaty Pn tak zaśmieca ten portal.
Dodano: 23.05.2018 22:22    Przez: ~kuzia