Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19569) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować

Dodano: 23.05.2018 11:29
Źródło: LM.pl

Do przerwania rury z gazem doszło dziś rano w Golinie. Trwa usuwanie skutków awarii.

Około godz. 7:30 na ul. Generała Sikorskiego, podczas prac ziemnych operator koparki uszkodził znajdujący się około pół metra pod ziemią gazociąg.

- Gaz ziemny ulatniał się w dużych ilościach i stwarzał spore zagrożenie dla budynków, które znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie – informują strażacy ochotnicy z Goliny.

Na szczęście sytuację udało się szybko opanować. Pogotowie gazowe w ciągu kilkunastu minut odcięło dopływ gazu. Teraz na miejscu pracują pracownicy firmy gazowej.

fot. OSP Golina

  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować
  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować
  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować
  • Uszkodzony gazociąg w Golinie. Zagrożenie udało się opanować

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

gdyby jeszcze "morzna" poprawnie pisac..
Dodano: 23.05.2018 11:53    Przez: ~Piotr
Pewno firma budowlana korzystała z "aktualnych" planów. W większości przypadków nie zgadza się to co na planach z tym co pod ziemią.
Dodano: 23.05.2018 12:08    Przez: ~Zenek z V
W Golinie w Parku miejskim trwają regularne libacje alkoholowe nieletniej młodzieży i dewastacja i zaśmiecenie Parku. Nikt tez nie reaguje
Dodano: 23.05.2018 12:39    Przez: ~norbi
Jak zawsze znajdzie sie prostak który coś skomentuje ... ale jak sie siedzi całe życie w domu i brak pasji w życiu to trzeba oczerniać innych. Przypadłość małego człowieczka ...
Dodano: 23.05.2018 12:25    Przez: ~on
Każdy ma proszę prawo do swobodnej wypowiedzi i proszę nie atakować ludzi
Dodano: 23.05.2018 12:56    Przez: ~norbi

KOMENTARZE

Tylko jeden wóz strażacki/? w koninie do stłuczki wysyłaja minimum 4. MORZNA?! MORZNA!!!!
Dodano: 23.05.2018 11:52    Przez: ~bo konin stać
gdyby jeszcze "morzna" poprawnie pisac..
Dodano: 23.05.2018 11:53    Przez: ~Piotr
Byly 3 wozy z Konina oraz OSP.Jak
Dodano: 23.05.2018 12:06    Przez: ~Taka sytuacja
Piotr muzk cje nje bolji? Przeciez to ironia...
Dodano: 23.05.2018 12:06    Przez: ~bo konin stać
"morzna morzna" - to mem z bulem komoruskim i jego znajomoscia ortografii panie Piotrze :-)
Dodano: 23.05.2018 12:25    Przez: ~asd
I jak to na Golina miasto przystało - wszędzie drogi gruntowe
Dodano: 24.05.2018 09:08    Przez: ~Bx
Pewno firma budowlana korzystała z "aktualnych" planów. W większości przypadków nie zgadza się to co na planach z tym co pod ziemią.
Dodano: 23.05.2018 12:08    Przez: ~Zenek z V
operator też pewnie na gazie . W znaczeniu dosłownym to w sumie tak było.
Dodano: 23.05.2018 12:12    Przez: ~filozof po pwsz
Geodeta zrobił lipę. Projektant kolejną i później są efekty
Dodano: 23.05.2018 22:02    Przez: ~W
TY. A w golinie asfaltu nie majo!
Dodano: 23.05.2018 12:19    Przez: ~sławeczka s.
Jak zawsze znajdzie sie prostak który coś skomentuje ... ale jak sie siedzi całe życie w domu i brak pasji w życiu to trzeba oczerniać innych. Przypadłość małego człowieczka ...
Dodano: 23.05.2018 12:25    Przez: ~on
!!!TO je aswalt od ponat 25 lat obiecany!!!!!!Pozdrowienia dla dotychczasowych bórmistszuf MIASTA!!!Szczęście obecny zaczął uzbrajanie miasta w asfaltowe drogi. Mam nadzieje, że będzie ciąg dalszy i na obietnicach się nie skończy.
Dodano: 23.05.2018 17:31    Przez: ~Mieszykaniec Guliny!!!
W Golinie w Parku miejskim trwają regularne libacje alkoholowe nieletniej młodzieży i dewastacja i zaśmiecenie Parku. Nikt tez nie reaguje
Dodano: 23.05.2018 12:39    Przez: ~norbi
To weź sie sam do pracy. Albo dzwon na policję jak jest taka potrzeba. Bo komentować to każdy potrafi
Dodano: 23.05.2018 12:45    Przez: ~on
Każdy ma proszę prawo do swobodnej wypowiedzi i proszę nie atakować ludzi
Dodano: 23.05.2018 12:56    Przez: ~norbi
Czy libacje w parku związane są z gazociągiem ? Pisz na temat jeśli już.
Dodano: 23.05.2018 17:21    Przez: ~Gazprom
Często operatorzy koparek uszkadzają rury z gazem, ktoś kto nadzoruje wykonywane prace powinien zajrzeć do dokumentacji. Winien jest zatem kierownik budowy.
Dodano: 23.05.2018 17:17    Przez: ~Proste
pół metra ? powinno być dwa razy tyle. o zerwanym gazociągu s/c dn pe63 i pe180 na warszawskiej podczas rozbudowy skrzyżowania nie pisaliście. dlaczego?
Dodano: 23.05.2018 19:23    Przez: ~qwerty
Uwielbiam te komentarze. Poprostu to je z a j e b i s t e
Dodano: 23.05.2018 20:02    Przez: ~Czytelnik
Ja to nawet żadnych artykułów LM-skich nie czytam, tylko same komentarze. Szkoda tylko, że ten głupkowaty Pn tak zaśmieca ten portal.
Dodano: 23.05.2018 22:22    Przez: ~kuzia