Dzisiaj jest niedziela 19 sierpnia 2018, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22150) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 20oC
Jutropogoda
27 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historyczny mecz Sokoła i pierwsze zwycięstwo w ty ... (2)PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (217)

Oficjalny kandydat na prezydenta Konina. Zenon Chojnacki z PiS

Dodano: 23.05.2018 19:20

Jest pierwszy oficjalny kandydat na prezydenta Konina. To Zenon Chojnacki z PiS, wiceprzewodniczący Rady Miasta Konina. 

Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kolejne kandydatury na prezydentów miast i na stronie PiS-u ukazała się długa lista nazwisk. W okręgu 37-PiS Konin są to: Zenon Chojnacki – Konin i Paweł Kamiński – Gniezno.

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi, chociażby posła Witolda Czarneckiego, który podczas minionej konferencji w Koninie, powiedział o siedzącym obok Zenonie Chojnackim – "przyszły prezydent Konina". I choć w dalszej części konferencji panowie zastrzegali, że to jeszcze nieoficjalne, a kandydatów na kandydatów jest kilku, to ostatecznie wyszło jednak „szydło z worka”. Mamy więc pierwszego oficjalnego kandydata na prezydenta Konina. Kto następny? 

 

 

  • Oficjalny kandydat na prezydenta Konina. Zenon Chojnacki z PiS

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zenon Chojnacki,   PiS Konin,   polityka,   wybory 2018,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Zeniu o pięknym uśmiechu a na gitarce umisz?
Dodano: 23.05.2018 19:53    Przez: ~Mariolka
Panie Zenonie zaglosuje na Pana tylko wtedy jesli Pan usunie ze swego otoczeniaWitolda Czarneckiego. Posla Bartosika z Turku i posla Galembe z Kola. Ci ludzie swoim naciskiem na ministra Szyszke wygnali mieszkancow Konina do pracy w Kole.A w zwiazku z tym nikt z pracownikow bylego WZMiUW w Koninie nie bedzie nigdy glosowal na PiS. gdyz sa to skorumpowani zdrajcy i lobuzy.Jak aresztowali posla Gawlowskiego to pokazali w TV pokazowke, a gdzie w tym przypadku jest to slynne CBA.
Dodano: 23.05.2018 20:40    Przez: ~Anty PiS
Normalność? Hahahahaha Wystarczy Zenia zapytać o antykoncepcję, zobaczysz jaki on normalny :D Pamiętam co wciskał młodzieży na "lekcjach" religii w Górniczej :D
Dodano: 24.05.2018 07:41    Przez: ~Pamiętliwy
W PiSie to same uczciwe .Wziąć z budżetu pieniądze podatników ,potem dać na Caritas .Same uczciwe.
Dodano: 23.05.2018 20:31    Przez: ~to ja złodziej
szkoda, Konin ogromne nadzieje pokładał w tych wyborach, widać że nic się nie zmieni, ten pan od lat współpracuje z obecną władzą, jest członkiem Rady Miasta która doprowadziła Konin do upadku, będzie jak było
Dodano: 24.05.2018 09:20    Przez: ~jan

KOMENTARZE

Czy ten na zdjęciu to Kobrzycki?
Dodano: 23.05.2018 19:48    Przez: ~Pycha i Szmal
Tomasz Kobrzycki już nawet teraz nie mruknie.Pisiorki go odsunęły jak smoleńskiego Antka w kąt i powiedziały MORDA W KUBEŁ DO WYBORÓW bo kampania rozpoczęta mimo iż za wcześnie .Zobaczymy czy guru z Żoliborza dociągnie do wyborów?
Dodano: 23.05.2018 20:22    Przez: ~kula u nogi
avatar To znakomity kandydat, doświadczony samorządowiec a takich gdzie jak gdzie ale w Koninie potrzeba.Tu potrzebny jest dobry gospodarz z chłodną głową.Trzeba ten syf po rządach POkumuny posprzątać,na chłodno ,systematcznie i bezwzględnie.Natychmiast muszą zostać usunięci urzędnicy wyższego szczebla,kierownictwo Sp.M,dyretorów szkół itp.Bez tego nie ma mowy oby co kolwiek w mieście się zmieniło,pozostawienie starego układu nic nie zmieni.Część z dawnego układu musi trafić na śmietnik historii,część do celi plus inni muszą zacząć w końcu uczuwą pracę w sektorze prywatnym.Można by zapytać słowami Kazika ,,Coście sqrwysny zrobili z tym miastem i regionem".Wystarczy przejehać się od ,,Polmosu"po,,Cukrownię" krajobraz gospodarczy wygląda jak po wojnie.Jak oni musieli nas nienawidzieć mieszkańców by nam coś takiego zrobić.To były dziesiątki tyś. miejsc pracy i setki mln.pdatku do kasy miasta.Sqrwielami byli wszyscy od radnego z PO który umie ...
Dodano: 24.05.2018 08:50    Przez: Tomasz Kobrzycki
szkoda, Konin ogromne nadzieje pokładał w tych wyborach, widać że nic się nie zmieni, ten pan od lat współpracuje z obecną władzą, jest członkiem Rady Miasta która doprowadziła Konin do upadku, będzie jak było
Dodano: 24.05.2018 09:20    Przez: ~jan
najlepiej tutaj zajrzeć
Dodano: 24.05.2018 09:41    Przez: ~olo
Kobrzycki naplułbym ci w ryj ale śliny szkoda.Jak kaczor w końcu zdechnie będziemy pili tydzień.
Dodano: 24.05.2018 14:36    Przez: ~BEata szydło ta od premii
Wczoraj zamieściłem komentarz, nie wiem dlaczego został usunięty. Nie obraziłem nikogo, nie użyłem wulgaryzmow! Mam nadzieję że moderator przywróci go.
Dodano: 24.05.2018 17:41    Przez: ~Łowca absurdu
Nie mogę patrzeć na niego bo mi się stolec zatrzymuje.
Dodano: 24.05.2018 17:42    Przez: ~Kiko
Pomyśl sobię Kiko ilu ludziom na Twoj widok zatrzymuje się stolec, albo mają od razu biegunkę...
Dodano: 24.05.2018 19:11    Przez: ~Dodaj komentarz
Bardzo dobry kandydat.Kto popiera łapka zielona
Dodano: 23.05.2018 19:48    Przez: ~Jolka
Panie Zenonie zaglosuje na Pana tylko wtedy jesli Pan usunie ze swego otoczeniaWitolda Czarneckiego. Posla Bartosika z Turku i posla Galembe z Kola. Ci ludzie swoim naciskiem na ministra Szyszke wygnali mieszkancow Konina do pracy w Kole.A w zwiazku z tym nikt z pracownikow bylego WZMiUW w Koninie nie bedzie nigdy glosowal na PiS. gdyz sa to skorumpowani zdrajcy i lobuzy.Jak aresztowali posla Gawlowskiego to pokazali w TV pokazowke, a gdzie w tym przypadku jest to slynne CBA.
Dodano: 23.05.2018 20:40    Przez: ~Anty PiS
Anty PiS bez zgody i wiedzy kaczyńskiego to ten cały Chojnacki może sobie usunąć ale kamień na zębach podobnie jak inni jego poddani.Taka prawda o PiSie ,chcesz korytko i apanaże to wykonuj rozkazy przywódcy .
Dodano: 23.05.2018 20:53    Przez: ~CHWDPiS
i bardzo dobrze... może wróci normalność do Konina.
Dodano: 23.05.2018 19:51    Przez: ~mieszkaniec...
Nie mormalnosc tylko przyjdą Pisiewicze. A to juz nie bedzie takie zabawne..
Dodano: 23.05.2018 20:03    Przez: ~Pn
Ale w Koninie nie ma pisiewiczow bo wszyscy już pracują w urzędzie. Ja tam głosuję jak zawsze na PO. Czas sprywatyzować już po dotacjach monopol wodyi śmieci. Niech ktoś kupi za bezcen, podniesie nam ceny bo i tak wyboru nie będzie. Cieplik zrobić obowiązkowy. Przyłączyć wszystkich z dotacji a potem sprywatyzować. Takie S-F samorządowe dla Konina ale dla PO z takiej Warszawy to standard.
Dodano: 24.05.2018 00:21    Przez: ~Loa
Normalność? Hahahahaha Wystarczy Zenia zapytać o antykoncepcję, zobaczysz jaki on normalny :D Pamiętam co wciskał młodzieży na "lekcjach" religii w Górniczej :D
Dodano: 24.05.2018 07:41    Przez: ~Pamiętliwy
Zeniu o pięknym uśmiechu a na gitarce umisz?
Dodano: 23.05.2018 19:53    Przez: ~Mariolka
Nawet jak nie umie to się nauczy jeżeli pan prezes sobie zażyczy .Proste? Proste.
Dodano: 23.05.2018 20:07    Przez: ~Symp.PiS
Hej symp.PiS to na" Dzień dobry" niech się nauczy jaskółkę robić.Paniał?
Dodano: 23.05.2018 20:13    Przez: ~pan prezes
Mam nadzieję,że u kandydata z Pychy i Szmalu kolana zdrowe .Na wszelki wypadek niech dyrektor szpitala z kulami w pogotowiu czeka aby szybko w razie czego dowieźć.
Dodano: 23.05.2018 19:57    Przez: ~never PiS
Panie Chojnacki.Już na samym początku startu na Prezydenta Konina jest Pan na straconej pozycji ponieważ sam start z listy partii oszukańczej pod nazwą PIS która oszukała naród Polaków podzieliła ich,nikt myślący nie uwierzy Panu choćby Pan obiecał nam złote góry. Ja na pewno na Pana nie zagłosuje i nigdy nie zagłosuje na oszustów których Pan reprezentuje. Już Polacy których macie za ciemny Lud przejrzeli na oczy i wiedzą że w tych wyborach nie liczy się dla PIS-u nic, tylko wszechwładza a nie Polska i Obywatele.
Dodano: 23.05.2018 20:08    Przez: ~daro II sortu
Masz rację PiS nic nie wart, tylko KOD i Obywatele RP się liczą.
Dodano: 24.05.2018 17:02    Przez: ~Pn
Tylko Zofia Itman na prezydanta Konina !!!
Dodano: 23.05.2018 20:11    Przez: ~wyborca
Odwal się od Zośki
Dodano: 24.05.2018 15:42    Przez: ~Powst. Wlkp
SLD ma wielkie szczęście że rządzi w tym biednym mieście już prawie 70 lat ( prawie tyle ile jesieni liczy Józef) To jest naprawdę ostatnia szansa żeby Konin Zaczął Się Rozwijać,jak patrzę na tych towarzyszy- kapitalistów,jak w każdym systemie potrafią dopchnąć się do koryta to aż źle się robi....z tym że rozumiem że do tej pory ,w 2010 i2014 ludzie głosowali na Nowickiego żeby Po nie wygrało i rozkradlo Konin do końca, Teraz na szczęście nie ma już wyboru między SLD a PO,bo jest wreszcie uczciwy i ideowy kandydat PiS......
Dodano: 23.05.2018 20:17    Przez: ~su_arez@wp.pl
"jak patrzę na tych towarzyszy- kapitalistów,jak w każdym systemie potrafią dopchnąć się do koryta to aż źle się robi..." => Ale nie robi c sie zle kiedy do koryta chca sie dostac mierni ale wierni, czyli Pisiewicze? Czym oni roznia się od poprzednikow, o ktorych piszesz? Niczym...
Dodano: 24.05.2018 07:49    Przez: ~Pn
@su_arez tu masz najwiekszy przekręt pisu, wiekszy kika razy od Anber Gold: "Czy Kornel Morawiecki, ojciec obecnego szefa rządu, lobbował, by państwo wsparło upadającą spółkę GetBack? - Puściłem jedynie taki sygnał, że coś się dzieje. Ale Mateusz powiedział mi, żebym się sprawą nie interesował - przyznaje "Wyborczej" Morawiecki senior."
Dodano: 24.05.2018 08:02    Przez: ~Pn
26 siemoniak zostal DYREKTOREM TVP, a 24 coreczka Rostkowskiego (bylego - na szczescie-ministra finansow) zostala w gabinecie zdradka ( tak tym co robil laske amerykanom) tlumaczem ekspertem.
Dodano: 24.05.2018 08:35    Przez: ~asa
@~asa - LMik usunął więc zapytam co powiesz o "ekspertach" pisowskich typu nauczyciel prezesem kopalni lub pielęgniarka w zarządznie spółki energetycznej?
Dodano: 24.05.2018 11:53    Przez: ~Pn
Do pn, choć nie wiem czy argumenty racjonalne cię przekonają...trzeba zważyć na proporcję, PiS jest u władzy 5 lat licząc 2005-07 a SLD, PO i ich akolici bez przerwy od 89 a właściwie jeszcze dłużej..i obiektywnie jak słucham teraz dwóch stron..to PiS, może nie wszystko dobrze, ale wiele rzeczy dla ludzi robi..a jaki program ma nowoczesna i PO... zatrzymać PiS, odsunąć PiS,...to ja dziękuję,za taki program
Dodano: 24.05.2018 12:08    Przez: ~su_arez#wp.pl
@su_arez#wp.pl - PiS kupuję slobie głosy anie robi dobrze dla ludzi. Jedynie co im wychodzi to pogłębianie rowu pomiędzy Polakami. Nawet w rodzinach.
Dodano: 24.05.2018 16:12    Przez: ~Pn
Ja chcę PO i już.
Dodano: 24.05.2018 17:08    Przez: ~Pn
PIS nigdy, dobijają mocno podupadły Konin przez złośliwy brak decyzji na Ościsłowo w Kopalni.
Dodano: 23.05.2018 20:19    Przez: ~X
Dlaczego kochane ipostępowe PO przez 8 lat nie wydało zgody na Ościsłowo?
Dodano: 23.05.2018 20:36    Przez: ~Ania
~Ania - dlatego, że za przez 8 lat rządów PO nikt o koncesję nie występował. W ttych latach budowano Tomisławice i koncesją problemu nie było
Dodano: 23.05.2018 23:57    Przez: ~KWB
Ościsłowo leży poza granicami miasta Konina droga pani Aniu. Proszę temat wyboru sołtysa, burmistrza, wójta i plebana nie mieszać z wyborem prezydenta miasta.
Dodano: 24.05.2018 00:23    Przez: ~912
Przynajmniej uczciwy człowiek
Dodano: 23.05.2018 20:27    Przez: ~xmen
W PiSie to same uczciwe .Wziąć z budżetu pieniądze podatników ,potem dać na Caritas .Same uczciwe.
Dodano: 23.05.2018 20:31    Przez: ~to ja złodziej
Podpisali odbiór i to już jest ich. Pani Szydło przekazała pieniądze bratu proboszczowi i odliczy to od podatków. Może brat jej odda?
Dodano: 24.05.2018 00:35    Przez: ~dobrodziej
1 z 5
12345>>