Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19410) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Oficjalny kandydat na prezydenta Konina. Zenon Chojnacki z PiS

Dodano: 23.05.2018 19:20

Jest pierwszy oficjalny kandydat na prezydenta Konina. To Zenon Chojnacki z PiS, wiceprzewodniczący Rady Miasta Konina. 

Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kolejne kandydatury na prezydentów miast i na stronie PiS-u ukazała się długa lista nazwisk. W okręgu 37-PiS Konin są to: Zenon Chojnacki – Konin i Paweł Kamiński – Gniezno.

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi, chociażby posła Witolda Czarneckiego, który podczas minionej konferencji w Koninie, powiedział o siedzącym obok Zenonie Chojnackim – "przyszły prezydent Konina". I choć w dalszej części konferencji panowie zastrzegali, że to jeszcze nieoficjalne, a kandydatów na kandydatów jest kilku, to ostatecznie wyszło jednak „szydło z worka”. Mamy więc pierwszego oficjalnego kandydata na prezydenta Konina. Kto następny? 

 

 

  • Oficjalny kandydat na prezydenta Konina. Zenon Chojnacki z PiS

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zenon Chojnacki,   PiS Konin,   polityka,   wybory 2018,  

POPULARNE KOMENTARZE

Panie Zenonie zaglosuje na Pana tylko wtedy jesli Pan usunie ze swego otoczeniaWitolda Czarneckiego. Posla Bartosika z Turku i posla Galembe z Kola. Ci ludzie swoim naciskiem na ministra Szyszke wygnali mieszkancow Konina do pracy w Kole.A w zwiazku z tym nikt z pracownikow bylego WZMiUW w Koninie nie bedzie nigdy glosowal na PiS. gdyz sa to skorumpowani zdrajcy i lobuzy.Jak aresztowali posla Gawlowskiego to pokazali w TV pokazowke, a gdzie w tym przypadku jest to slynne CBA.
Dodano: 23.05.2018 20:40    Przez: ~Anty PiS
Zeniu o pięknym uśmiechu a na gitarce umisz?
Dodano: 23.05.2018 19:53    Przez: ~Mariolka
Normalność? Hahahahaha Wystarczy Zenia zapytać o antykoncepcję, zobaczysz jaki on normalny :D Pamiętam co wciskał młodzieży na "lekcjach" religii w Górniczej :D
Dodano: 24.05.2018 07:41    Przez: ~Pamiętliwy
szkoda, Konin ogromne nadzieje pokładał w tych wyborach, widać że nic się nie zmieni, ten pan od lat współpracuje z obecną władzą, jest członkiem Rady Miasta która doprowadziła Konin do upadku, będzie jak było
Dodano: 24.05.2018 09:20    Przez: ~jan
W PiSie to same uczciwe .Wziąć z budżetu pieniądze podatników ,potem dać na Caritas .Same uczciwe.
Dodano: 23.05.2018 20:31    Przez: ~to ja złodziej

KOMENTARZE

Czy ten na zdjęciu to Kobrzycki?
Dodano: 23.05.2018 19:48    Przez: ~Pycha i Szmal
Tomasz Kobrzycki już nawet teraz nie mruknie.Pisiorki go odsunęły jak smoleńskiego Antka w kąt i powiedziały MORDA W KUBEŁ DO WYBORÓW bo kampania rozpoczęta mimo iż za wcześnie .Zobaczymy czy guru z Żoliborza dociągnie do wyborów?
Dodano: 23.05.2018 20:22    Przez: ~kula u nogi
avatar To znakomity kandydat, doświadczony samorządowiec a takich gdzie jak gdzie ale w Koninie potrzeba.Tu potrzebny jest dobry gospodarz z chłodną głową.Trzeba ten syf po rządach POkumuny posprzątać,na chłodno ,systematcznie i bezwzględnie.Natychmiast muszą zostać usunięci urzędnicy wyższego szczebla,kierownictwo Sp.M,dyretorów szkół itp.Bez tego nie ma mowy oby co kolwiek w mieście się zmieniło,pozostawienie starego układu nic nie zmieni.Część z dawnego układu musi trafić na śmietnik historii,część do celi plus inni muszą zacząć w końcu uczuwą pracę w sektorze prywatnym.Można by zapytać słowami Kazika ,,Coście sqrwysny zrobili z tym miastem i regionem".Wystarczy przejehać się od ,,Polmosu"po,,Cukrownię" krajobraz gospodarczy wygląda jak po wojnie.Jak oni musieli nas nienawidzieć mieszkańców by nam coś takiego zrobić.To były dziesiątki tyś. miejsc pracy i setki mln.pdatku do kasy miasta.Sqrwielami byli wszyscy od radnego z PO który umie ...
Dodano: 24.05.2018 08:50    Przez: Tomasz Kobrzycki
szkoda, Konin ogromne nadzieje pokładał w tych wyborach, widać że nic się nie zmieni, ten pan od lat współpracuje z obecną władzą, jest członkiem Rady Miasta która doprowadziła Konin do upadku, będzie jak było
Dodano: 24.05.2018 09:20    Przez: ~jan
najlepiej tutaj zajrzeć
Dodano: 24.05.2018 09:41    Przez: ~olo
Kobrzycki naplułbym ci w ryj ale śliny szkoda.Jak kaczor w końcu zdechnie będziemy pili tydzień.
Dodano: 24.05.2018 14:36    Przez: ~BEata szydło ta od premii
Wczoraj zamieściłem komentarz, nie wiem dlaczego został usunięty. Nie obraziłem nikogo, nie użyłem wulgaryzmow! Mam nadzieję że moderator przywróci go.
Dodano: 24.05.2018 17:41    Przez: ~Łowca absurdu
Nie mogę patrzeć na niego bo mi się stolec zatrzymuje.
Dodano: 24.05.2018 17:42    Przez: ~Kiko
Pomyśl sobię Kiko ilu ludziom na Twoj widok zatrzymuje się stolec, albo mają od razu biegunkę...
Dodano: 24.05.2018 19:11    Przez: ~Dodaj komentarz
Twoje solidaruchy robią ten syf od trzydziestu lak,Kobrzyc.
Dodano: 05.10.2018 18:34    Przez: ~tubylec miejscowy
Bardzo dobry kandydat.Kto popiera łapka zielona
Dodano: 23.05.2018 19:48    Przez: ~Jolka
Panie Zenonie zaglosuje na Pana tylko wtedy jesli Pan usunie ze swego otoczeniaWitolda Czarneckiego. Posla Bartosika z Turku i posla Galembe z Kola. Ci ludzie swoim naciskiem na ministra Szyszke wygnali mieszkancow Konina do pracy w Kole.A w zwiazku z tym nikt z pracownikow bylego WZMiUW w Koninie nie bedzie nigdy glosowal na PiS. gdyz sa to skorumpowani zdrajcy i lobuzy.Jak aresztowali posla Gawlowskiego to pokazali w TV pokazowke, a gdzie w tym przypadku jest to slynne CBA.
Dodano: 23.05.2018 20:40    Przez: ~Anty PiS
Anty PiS bez zgody i wiedzy kaczyńskiego to ten cały Chojnacki może sobie usunąć ale kamień na zębach podobnie jak inni jego poddani.Taka prawda o PiSie ,chcesz korytko i apanaże to wykonuj rozkazy przywódcy .
Dodano: 23.05.2018 20:53    Przez: ~CHWDPiS
i bardzo dobrze... może wróci normalność do Konina.
Dodano: 23.05.2018 19:51    Przez: ~mieszkaniec...
Nie mormalnosc tylko przyjdą Pisiewicze. A to juz nie bedzie takie zabawne..
Dodano: 23.05.2018 20:03    Przez: ~Pn
Ale w Koninie nie ma pisiewiczow bo wszyscy już pracują w urzędzie. Ja tam głosuję jak zawsze na PO. Czas sprywatyzować już po dotacjach monopol wodyi śmieci. Niech ktoś kupi za bezcen, podniesie nam ceny bo i tak wyboru nie będzie. Cieplik zrobić obowiązkowy. Przyłączyć wszystkich z dotacji a potem sprywatyzować. Takie S-F samorządowe dla Konina ale dla PO z takiej Warszawy to standard.
Dodano: 24.05.2018 00:21    Przez: ~Loa
Normalność? Hahahahaha Wystarczy Zenia zapytać o antykoncepcję, zobaczysz jaki on normalny :D Pamiętam co wciskał młodzieży na "lekcjach" religii w Górniczej :D
Dodano: 24.05.2018 07:41    Przez: ~Pamiętliwy
Zeniu o pięknym uśmiechu a na gitarce umisz?
Dodano: 23.05.2018 19:53    Przez: ~Mariolka
Nawet jak nie umie to się nauczy jeżeli pan prezes sobie zażyczy .Proste? Proste.
Dodano: 23.05.2018 20:07    Przez: ~Symp.PiS
Hej symp.PiS to na" Dzień dobry" niech się nauczy jaskółkę robić.Paniał?
Dodano: 23.05.2018 20:13    Przez: ~pan prezes
Mam nadzieję,że u kandydata z Pychy i Szmalu kolana zdrowe .Na wszelki wypadek niech dyrektor szpitala z kulami w pogotowiu czeka aby szybko w razie czego dowieźć.
Dodano: 23.05.2018 19:57    Przez: ~never PiS
Panie Chojnacki.Już na samym początku startu na Prezydenta Konina jest Pan na straconej pozycji ponieważ sam start z listy partii oszukańczej pod nazwą PIS która oszukała naród Polaków podzieliła ich,nikt myślący nie uwierzy Panu choćby Pan obiecał nam złote góry. Ja na pewno na Pana nie zagłosuje i nigdy nie zagłosuje na oszustów których Pan reprezentuje. Już Polacy których macie za ciemny Lud przejrzeli na oczy i wiedzą że w tych wyborach nie liczy się dla PIS-u nic, tylko wszechwładza a nie Polska i Obywatele.
Dodano: 23.05.2018 20:08    Przez: ~daro II sortu
Masz rację PiS nic nie wart, tylko KOD i Obywatele RP się liczą.
Dodano: 24.05.2018 17:02    Przez: ~Pn
Chyba odwrotnie! Ciekawa co w takim razie liczy się dla PO? Chciałam zauważyć, że w Koninie od lat rządziło SLD i PO, więc daro II sortu- daruj sobie i podziękuj im za wszystko. Zapewne masz za co!
Dodano: 22.10.2018 19:02    Przez: ~A.L.
Tylko Zofia Itman na prezydanta Konina !!!
Dodano: 23.05.2018 20:11    Przez: ~wyborca
Odwal się od Zośki
Dodano: 24.05.2018 15:42    Przez: ~Powst. Wlkp
SLD ma wielkie szczęście że rządzi w tym biednym mieście już prawie 70 lat ( prawie tyle ile jesieni liczy Józef) To jest naprawdę ostatnia szansa żeby Konin Zaczął Się Rozwijać,jak patrzę na tych towarzyszy- kapitalistów,jak w każdym systemie potrafią dopchnąć się do koryta to aż źle się robi....z tym że rozumiem że do tej pory ,w 2010 i2014 ludzie głosowali na Nowickiego żeby Po nie wygrało i rozkradlo Konin do końca, Teraz na szczęście nie ma już wyboru między SLD a PO,bo jest wreszcie uczciwy i ideowy kandydat PiS......
Dodano: 23.05.2018 20:17    Przez: ~su_arez@wp.pl
"jak patrzę na tych towarzyszy- kapitalistów,jak w każdym systemie potrafią dopchnąć się do koryta to aż źle się robi..." => Ale nie robi c sie zle kiedy do koryta chca sie dostac mierni ale wierni, czyli Pisiewicze? Czym oni roznia się od poprzednikow, o ktorych piszesz? Niczym...
Dodano: 24.05.2018 07:49    Przez: ~Pn
@su_arez tu masz najwiekszy przekręt pisu, wiekszy kika razy od Anber Gold: "Czy Kornel Morawiecki, ojciec obecnego szefa rządu, lobbował, by państwo wsparło upadającą spółkę GetBack? - Puściłem jedynie taki sygnał, że coś się dzieje. Ale Mateusz powiedział mi, żebym się sprawą nie interesował - przyznaje "Wyborczej" Morawiecki senior."
Dodano: 24.05.2018 08:02    Przez: ~Pn
26 siemoniak zostal DYREKTOREM TVP, a 24 coreczka Rostkowskiego (bylego - na szczescie-ministra finansow) zostala w gabinecie zdradka ( tak tym co robil laske amerykanom) tlumaczem ekspertem.
Dodano: 24.05.2018 08:35    Przez: ~asa
@~asa - LMik usunął więc zapytam co powiesz o "ekspertach" pisowskich typu nauczyciel prezesem kopalni lub pielęgniarka w zarządznie spółki energetycznej?
Dodano: 24.05.2018 11:53    Przez: ~Pn
Do pn, choć nie wiem czy argumenty racjonalne cię przekonają...trzeba zważyć na proporcję, PiS jest u władzy 5 lat licząc 2005-07 a SLD, PO i ich akolici bez przerwy od 89 a właściwie jeszcze dłużej..i obiektywnie jak słucham teraz dwóch stron..to PiS, może nie wszystko dobrze, ale wiele rzeczy dla ludzi robi..a jaki program ma nowoczesna i PO... zatrzymać PiS, odsunąć PiS,...to ja dziękuję,za taki program
Dodano: 24.05.2018 12:08    Przez: ~su_arez#wp.pl
@su_arez#wp.pl - PiS kupuję slobie głosy anie robi dobrze dla ludzi. Jedynie co im wychodzi to pogłębianie rowu pomiędzy Polakami. Nawet w rodzinach.
Dodano: 24.05.2018 16:12    Przez: ~Pn
Ja chcę PO i już.
Dodano: 24.05.2018 17:08    Przez: ~Pn
PIS nigdy, dobijają mocno podupadły Konin przez złośliwy brak decyzji na Ościsłowo w Kopalni.
Dodano: 23.05.2018 20:19    Przez: ~X
Dlaczego kochane ipostępowe PO przez 8 lat nie wydało zgody na Ościsłowo?
Dodano: 23.05.2018 20:36    Przez: ~Ania
~Ania - dlatego, że za przez 8 lat rządów PO nikt o koncesję nie występował. W ttych latach budowano Tomisławice i koncesją problemu nie było
Dodano: 23.05.2018 23:57    Przez: ~KWB
Ościsłowo leży poza granicami miasta Konina droga pani Aniu. Proszę temat wyboru sołtysa, burmistrza, wójta i plebana nie mieszać z wyborem prezydenta miasta.
Dodano: 24.05.2018 00:23    Przez: ~912
Przynajmniej uczciwy człowiek
Dodano: 23.05.2018 20:27    Przez: ~xmen
W PiSie to same uczciwe .Wziąć z budżetu pieniądze podatników ,potem dać na Caritas .Same uczciwe.
Dodano: 23.05.2018 20:31    Przez: ~to ja złodziej
Podpisali odbiór i to już jest ich. Pani Szydło przekazała pieniądze bratu proboszczowi i odliczy to od podatków. Może brat jej odda?
Dodano: 24.05.2018 00:35    Przez: ~dobrodziej
1 z 5
12345>>