Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19206) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Policjanci poszukują świadków wypadku. Nie żyje rowerzystka

Dodano: 24.05.2018 18:24
Źródło: LM.pl

Policjanci z komisariatu w Ślesinie poszukują świadków wypadku do jakiego doszło w Łuszczewie, gm. Skulsk.

Do zdarzenia doszło 3 maja w godzinach 13:00 – 15:00. Nieznany dotąd sprawca uderzył w jadącą rowerem 81-letnią mieszkankę Krzywego Kolana. Nieprzytomną kobietę znaleziono leżącą częściowo na poboczu, a częściowo na jezdni. Trafiła do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy, 81-latka zmarła.

Mundurowi proszą o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku. Można dzwonić na numer telefonu: (63) 247-27-10 do KP w Ślesinie, albo (63) 247-21-43 do KMP w Koninie, lub 997. Policjanci proszą też o kontakt mężczyznę, który powiadomił o leżącej kobiecie uczestników mszy świętej w Łuszczewie. Poruszał się jasnym fordem fiestą o numerach rejestracyjnych rozpoczynających się od CAL...

  • Policjanci poszukują świadków wypadku. Nie żyje rowerzystka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Trzy tygodnie po czasie, tempo galante w organach scigania
Dodano: 24.05.2018 19:51    Przez: ~Speedi
I co w tym dziwnego? Starsze roczniki są nie do zdarcia, nie to co teraz. Moja babcia ma 87 lat i niejeden młodszy nie da jej rady na rowerze :)
Dodano: 24.05.2018 18:54    Przez: ~Gość+

KOMENTARZE

81 lat i jeszcze siada za kółko?
Dodano: 24.05.2018 18:32    Przez: ~młody
I co w tym dziwnego? Starsze roczniki są nie do zdarcia, nie to co teraz. Moja babcia ma 87 lat i niejeden młodszy nie da jej rady na rowerze :)
Dodano: 24.05.2018 18:54    Przez: ~Gość+
Dorośnij!
Dodano: 24.05.2018 19:37    Przez: ~Torent
Mój dziadek ma 88 lat i nadal się za du..pami ogląda. A jak dostanie emeryturę to dwa dni siedzi w różowym domku. Na siłę go stamtąd wywozimy.
Dodano: 25.05.2018 17:17    Przez: ~Trybuna ludu
Trzy tygodnie po czasie, tempo galante w organach scigania
Dodano: 24.05.2018 19:51    Przez: ~Speedi
Ano bywa jak mają pełno takich pseudokibicówcpatole ksg do ukarania to potem takie pilne sprawy się ciągną....
Dodano: 24.05.2018 21:09    Przez: ~oj
Bestia...
Dodano: 24.05.2018 22:47    Przez: ~Ania
A czy policjanci ze Ślesina ustalili już, kto potrącił 84-latkę w listopadzie zeszłego roku? Pytam, bo może ominęła mnie ta informacja.
Dodano: 25.05.2018 08:20    Przez: ~Kriss
Rowerzyści najczęściej jedzą bez odblasków bez świateł,sa mało widoczni a o kasku to nie wspomnę,potem są wypadki z ich udziałem ,to tak na uwadze. Oczywiście nie popieram tego że kierowca uciekł,moze był na gazie albo nie miał uprawnień.Za to będzie kara jak go zlapia a to jest oczywiste,nie udzielić pomocy?
Dodano: 25.05.2018 09:56    Przez: ~Ha
A kilku głąbów na motocyklach w dalszym ciągu szaleje w okolicach Starego Miasta, Żychlina, Krągoli i Żdżar.
Dodano: 25.05.2018 10:01    Przez: ~kiedy to się skończy?
Czy tak trudno zrobić z tym porządek? Słychać ich przecież w promieniu kilku kilometrów. A jeżdżą godzinami ciągle po tych samych drogach. A przy Lotosie w Krągoli to sobie pokazy urządzają.
Dodano: 25.05.2018 10:10    Przez: ~mieszkaniec
Zalosny elemik znów usuwa konentarze....
Dodano: 25.05.2018 10:18    Przez: ~Pn
Pn, a co plujesz na PiS ? Zamieszczaj merytoryczne komentarze i na temat.
Dodano: 25.05.2018 16:26    Przez: ~Iga
CAL to takie kujawsko-pomorskie pe ka eny i wszystko jasne.
Dodano: 25.05.2018 10:36    Przez: ~Kurt
CAL- Aleksandrów Kujawski.
Dodano: 25.05.2018 16:28    Przez: ~Danek
A tumczasem... Fakt dokonał szokującego odkrycia! W aktach sprawy dotyczącej śmierci Igora Stachowiaka (†25 l.) znaleźliśmy dowody na to, że komendant główny policji wiedział o tragedii, jaka rozegrała się na wrocławskim komisariacie w 2016 r. Już kilka dni po śmierci Igora podpisał sprawozdanie, w którym opisano barbarzyńskie zachowanie funkcjonariuszy.Kiedy rok później cała Polska zobaczyła film z torturami na komisariacie, szef policji Jarosław Szymczyk (48 l.) zarzekał się, iż nie miał pojęcia o tym, co działo się na komisariacie. Przekonywał, że dramatyczne nagranie zobaczył po raz pierwszy w telewizji.Okazuje się jednak, że wcale nie musiał oglądać filmu, by wiedzieć, co się wtedy wydarzyło. Komendant Szymczyk wysłał do Wrocławia grupę policjantów, którzy już dziewięć dni po śmierci Igora przekazali mu kompletną informację.Zatem szef policji od razu wiedział, co działo się feralnego dnia.
Dodano: 25.05.2018 11:04    Przez: ~Pn
Są kamery na stacjach, kamery miejskie itd. Nie wierzę że nie mogą zbadać sprawy mimo że mają tyle info na temat samochodu i początek nr rejestracyjnego. Żenada co się dzieje z tymi organami ścigania.. Co bedzie wiedziała osoba która była akurat na mszy w kościele?? Chyba że sprawca od razu pojechał odpokutować na Mszę....