Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19284) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (0)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (5)

Nocna akcja strażaków. W Przyjmie spłonął samochód osobowy

Dodano: 26.05.2018 10:39
Źródło: LM.pl

Pożar samochodu osobowego w Przyjmie, gm. Golina. Auto spłonęło całkowicie.

Około godz. 2:40 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w Przyjmie. Okazało się, że płonie esamochód osobowy marki Peugeot 307. Jak informuje komendant OSP w Golinie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejscy pracowały trzy jednostki straży pożarnej z Konina, Goliny i Przyjmy. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja.

fot. OSP Golina

  • Nocna akcja strażaków. W Przyjmie spłonął samochód osobowy
  • Nocna akcja strażaków. W Przyjmie spłonął samochód osobowy
  • Nocna akcja strażaków. W Przyjmie spłonął samochód osobowy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Lm jak zwykle na poziomie, spalił się "esamochód", nawet im się nie chce sprawdzić po sobie tekstu zanim dodadzą artykuł.
Dodano: 26.05.2018 11:39    Przez: ~Góliniók
Usuwanie komentarzy za to im wychodzi. Tych merytorycznych i abntypissuarskich...
Dodano: 26.05.2018 11:42    Przez: ~Pn
Na miejscY pracowały... Mi to by było wstyd takie byki upubliczniać, podpisując się pod artykułem z imienia i nazwiska.
Dodano: 26.05.2018 13:04    Przez: ~Husar
Ani jednego komentarza na temat spalonego samochodu, czy ewentualnie nastąpił samozapłon, czy też podpalenie ? Komentujący pod tą informacją zamiast mózgów mają sieczkę w głowach, dlaczego ludzie z siebie robią idiotów, a może nimi są ? W idiotycznych komentarzach jak zwykle wyróżnia się słynny Pn.
Dodano: 26.05.2018 16:53    Przez: ~Kornel

KOMENTARZE

"Piątka Morawieckiego" to hasło, które nie odnosi się już do programu gospodarczych reform premiera. W ten sposób coraz więcej osób ironicznie komentuje ceny paliw, które ostatnio przekroczyły barierę 5 zł za litr.
Dodano: 26.05.2018 10:50    Przez: ~Pn
A za PO batmanczu to po ile w wakacje paliwo było ? Dobrą rade ci dam przeżuć się więc na rower przewietrzysz mózgownice i odejdziesz od kompa to może ci się polepszy.
Dodano: 26.05.2018 10:54    Przez: ~Janusz i Grażyna
Pytanie do tłuka o nicku,, Janusz i Grażyna''czy dobrze zrobiłem głosując na PiS bo PełO kradło?Przecież afera SKOK i spółka srebrna Jarosława Kaczyńskiego to nic .Na jesień kogo poprzeć ?Kobrzycki do mnie dzwonił i dał instrukcje ,,cena ropy nie zależy od nas a my mamy już wynagrodzenie 2100 tylko w złotówkach ,najwyżej nie będą żreć truskawek bo nasi bracia from Smoleńsk nie chcą ich za 2 zł zbierać".Betata.
Dodano: 26.05.2018 15:20    Przez: ~Betata Szydło
@Betata Szydło - dodaj do tego piSSuarski GetBack, czyli afere przebijajaca Amber Gold jakieś 3 razy, a bedziesz mial ciekawy obraz DOJNEJ zmiany...
Dodano: 26.05.2018 22:25    Przez: ~Pn
Lm jak zwykle na poziomie, spalił się "esamochód", nawet im się nie chce sprawdzić po sobie tekstu zanim dodadzą artykuł.
Dodano: 26.05.2018 11:39    Przez: ~Góliniók
Usuwanie komentarzy za to im wychodzi. Tych merytorycznych i abntypissuarskich...
Dodano: 26.05.2018 11:42    Przez: ~Pn
niestety masz racje
Dodano: 26.05.2018 11:48    Przez: ~xwing
Na miejscY pracowały... Mi to by było wstyd takie byki upubliczniać, podpisując się pod artykułem z imienia i nazwiska.
Dodano: 26.05.2018 13:04    Przez: ~Husar
@Betata Szydło nie jestem na poziomie twojego męża żebyś mnie tłukiem nazywała tępa strzało z Goliny
Dodano: 26.05.2018 17:31    Przez: ~janusz
Po ile dziś prosiaki stoją?
Dodano: 26.05.2018 12:25    Przez: ~Ala
Witam. Mam do sprzedania 11 sztuk prosiąt. Waga od 25 do 30 kilo. Cena 200 zł za sztukę.
Dodano: 26.05.2018 12:56    Przez: ~żywiec
Prosięta z PO i Pis same rwą się do koryta .
Dodano: 26.05.2018 12:57    Przez: ~żywiec
Przy "Korycie Plus" są prosięta piSSiaki.
Dodano: 26.05.2018 13:57    Przez: ~Pn
No moje są w pasiaki .
Dodano: 26.05.2018 16:26    Przez: ~żywiec
Ani jednego komentarza na temat spalonego samochodu, czy ewentualnie nastąpił samozapłon, czy też podpalenie ? Komentujący pod tą informacją zamiast mózgów mają sieczkę w głowach, dlaczego ludzie z siebie robią idiotów, a może nimi są ? W idiotycznych komentarzach jak zwykle wyróżnia się słynny Pn.
Dodano: 26.05.2018 16:53    Przez: ~Kornel
A twój komentarz jest na temat spalonego samochodu ćwoku? Poza tym teraz będziesz pisał pod różnymi męskimi imionami bo pod kobiecymi już ci się nie chce?
Dodano: 26.05.2018 17:12    Przez: ~Pn
Porachunki
Dodano: 26.05.2018 20:42    Przez: ~Sssak
A tymczasem.... "Wszyscy zrzucą się na elektrownie atomową. Opłata może być doliczona do rachunku za prąd".
Dodano: 26.05.2018 22:34    Przez: ~Pn