Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19012) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Radny Jakub Eltman chce oddać innym swoje bilety na festiwal

Dodano: 30.05.2018 11:32

Miejski radny Jakub Eltman chce przekazać swoje dwa bilety na koncert galowy festiwalu dziecięcego zainteresowanym tym koncertem. Zachęca do tego również innych radnych, którzy otrzymali takie wejściówki.

Z powodu wyłączenia, ze względu na zły stan techniczny, prawie 800 miejsc na górze amfiteatru, zabrakło biletów na koncert galowy, który zawsze wzbudza bardzo duże zainteresowanie dzieci i rodziców. Festiwal rozpocznie się 7 czerwca, a 9 czerwca odbędzie się koncert galowy w amfiteatrze. Biletów na galę nie ma już w kasie KDK. Tymczasem podwójne bilety na koncert dostali wszyscy (23) radni Konina. Najmłodszy wiekiem i stażem w radzie, Jakub Eltman, ogłosił, że wobec dużego zainteresowania koncertem, odda swoje bilety i zachęcił do tego innych radnych.

- Oddam bilety na 39. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca! Z powodu ograniczonej liczby miejsc dostępnych w amfiteatrze ze względu na zły stan techniczny oraz dużego zainteresowania koncertem galowym postanawiam oddać swoje bilety, które otrzymam jako radny. Festiwal jest ważnym wydarzeniem dla dzieci i wszystkich mieszkańców Konina. Chciałbym, aby te bilety trafiły do rodziców, którzy pragną wspierać swoje występujące na festiwalu dzieci. Proszę pozostałych radnych o podobny gest!

Prośbę skierował do radnych: Zenona Chojnackiego, Sebastiana Góreckiego, Michała Kotlarskiego, Anny Kurzawy, Urszuli Maciaszek, Krystiana Majewskiego, Tomasza Andrzeja Nowaka, Witolda Nowaka, Jarosława Sidora i Marka Waszkowiaka.

Osoby zainteresowane biletami radny prosi o kontakt przez facebooka.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Jakub Eltman,   festiwal dziecięcy,   gala 2018,   amfiteatr na skarpie,   radny Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Stadion sie sypie, most sie sypie, amfiteatr sie sypie, Józio sie... a nie ten jest w porządku. Znowu kandyduje 💪👍👏✌
Dodano: 30.05.2018 11:57    Przez: ~Mostowiak
To że nie zadbano o remont amfiteatru na czas - to jest skandal ! Festiwal dziecięcy jest jedyną imprezą w Koninie która jakoś nasze miasto promuje i z czego Konin jest znany. Pieniądz na jakieś bzdury idą, ogródki gdzie pies z kulawa nową nie zagląda, a tu gotowy pęknie położony obiekt i w ruinie.
Dodano: 30.05.2018 13:53    Przez: ~z Konina
Ale news! Niesamowite
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~xoxo
Hahahahaha....Ale gest leje...
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~Pajac
Basen odkryty zaorali,starowka,pusta bez ludzi,nawet ogródka jednego nie ma,wandalizm,co chwilę jakies postrzelenia,co za miasto ! Wstyd
Dodano: 30.05.2018 12:20    Przez: ~Oj

KOMENTARZE

Hahahahaha....Ale gest leje...
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~Pajac
avatar Dla lewctwa to nie do pomyślenia by oddać coś komuś darmo.Oni są ale od brania za darmo, tak jak to było z uwlaszczeniem nomenklatury, darmowego zarcia i pcia w Sowie czy piep.....nia w agencjach towarzyskich Kropka czy Staszka dzisiaj już tylko G.To ladny gest młodego człowieka zwracający uwagę na sypiącą się miejską infrastrukturę.POkomuna zniszyła cały przemysł ,wystarczy przejchać się od ,,Polmosu" na Starym po ,,Cukrownię" w Gosławcicach przcież krajobraz gospodarczy wygląda jak po wojnie atomowj.To było kiladziesią tyś miejsc pracy i setki mln zł podatków do kasy miasta, gdyby tego ci bandyci nie zniszczyli to co roku w Koninie można by wybudować,stadion ,anfiteatr i przeprawę i to bez kredytu.Idą wybory i nikt zdrowy na umyśle i nie związany z tą czerwono- różową mafią na ten syf nie zagłosuje.Czas na zmianę ,wymianę oraz program cela plus.Ta niludzka władza POkomuny dotyka wszystkich od dziecka po starca.Jak oni nas mieszkańców mus ...
Dodano: 30.05.2018 14:50    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki ponoć kurdupel chce oddać kule i zachęca do tego innych chorych bo i tak nie wyzdrowieją za nierządów PiSdzielców.Jak się czyta wpisy twojego ojczyma to nic dziwnego ,że tak odlatujesz.
Dodano: 30.05.2018 14:58    Przez: ~w PiSdu z kaczorkiem
Pajacu ,on te bilety też dostał za darmo. Dla ciebie to program psychiatra plus by się przydał .
Dodano: 30.05.2018 15:12    Przez: ~do pajaca
Kobrzysiu a może coś o pośle Staszku Pięcie z PiS nam zafundujesz ?To z tobą miał romans i tobie obiecywał pracę w spółce Skarbu Państwa ?Oj nieładnie .
Dodano: 30.05.2018 15:16    Przez: ~POPiS
@Kobrzysiu tylko na gorszy sort (lewakow, kesby, gehe, PO... etc) narzeka'. Na "dobry sort" nie bedzie narzekal nawet gdyby najwieksze sqrwisynstwo zrobili. Wyjatkowo beznadziejny typ, na ktoregp szkoda slow. Nie bede go pytal o Piete, GetBack, Biereckiego czy srebrna bo i tak nic payac madrego nie wyduka...
Dodano: 30.05.2018 16:45    Przez: ~Pn
avatar Chętnie odpowiem firmie idywikacyjnej GetBack ,wykończyła ona chyba z siedem firm komputerowych za nią stali dawni kapusie WSI i politycy PO z Rudym na czele.Powszechnie mówi się i wiadomo że jeżeli za coś Rudego posadzą to nie za Smoleńsk,Amber Gold czy reprywatyzację a za GetBack właśnie , bo skruszeni mafiozi zaczęli sypać.Sprawa jest rozwojowa i trwają operacje służb.
Dodano: 30.05.2018 19:54    Przez: Tomasz Kobrzycki
Oj Kobrzysiu nie odwracaj kota ogonem bo Jaro o ile wyjdzie ze szpitala to nie wybaczy .Kariera twojego pisowskiego kolegi Staszka Pięty jest już skończona podobnie jak ty. Po za tym ty masz dysleksję ale to u was w PiSie norma .Tysiąc nie tyśiąc piszemy więc kilkadziesiąt tys nie tyś jak nabazgroliłeś naćpany deklu wcześniej .Sie ma nara.
Dodano: 30.05.2018 20:31    Przez: ~POPiS
To może jeszcze odda wszystkie swoje diety
Dodano: 30.05.2018 22:12    Przez: ~To jest gest
Ale news! Niesamowite
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~xoxo
Lepiej gdyby dali pozwolenie na odkrywke...
Dodano: 30.05.2018 13:45    Przez: ~Pn
Stadion sie sypie, most sie sypie, amfiteatr sie sypie, Józio sie... a nie ten jest w porządku. Znowu kandyduje 💪👍👏✌
Dodano: 30.05.2018 11:57    Przez: ~Mostowiak
Basen odkryty zaorali,starowka,pusta bez ludzi,nawet ogródka jednego nie ma,wandalizm,co chwilę jakies postrzelenia,co za miasto ! Wstyd
Dodano: 30.05.2018 12:20    Przez: ~Oj
To że nie zadbano o remont amfiteatru na czas - to jest skandal ! Festiwal dziecięcy jest jedyną imprezą w Koninie która jakoś nasze miasto promuje i z czego Konin jest znany. Pieniądz na jakieś bzdury idą, ogródki gdzie pies z kulawa nową nie zagląda, a tu gotowy pęknie położony obiekt i w ruinie.
Dodano: 30.05.2018 13:53    Przez: ~z Konina
Możesz sobie pisać i mieć ponad 50 polubień i te osoby rzeczywiście nie zagłosują na obecnego prezydenta. Zagłosują jednak ci, którzy ciebie i LM u nie czytają, czyli większość. I jak znowu wygra co rzekniesz ?
Dodano: 30.05.2018 15:26    Przez: ~Arjawarta
A kogo w Koninie obchodzi jakiś tam festiwal, uszkodzona przeprawa, bezrobotni studenci, kopalnia, korki w upale czy inne p***roły? Teraz na topie jest afera medialna z tęczowym ministrantem w rolach głównych. Koninianie czekają na jakiś news na jego temat! Czy już wstał, czy nadal jest w szoku, co pije, co je, czy zamierza nadal studiować i czy ma zamiar wciąż bronić tolerancji, sądów, konstytucji, demokracji, Eskimosów, lasów, pustyni?
Dodano: 30.05.2018 12:00    Przez: ~Spragniony newsów
Proszę księdza, proszę się tak publicznie nie onanizować...
Dodano: 30.05.2018 13:18    Przez: ~!@#
Miejski radny Jakub Eltman chce przekazać swoje dwa bilety na koncert galowy festiwalu dziecięcego zainteresowanym tym koncertem. Zachęca do tego również innych radnych, którzy otrzymali takie wejściówki. Postawa godna pochwały, sam jeden radny nie wyremontuje amfiteatru ale swoją propozycją pokazuje, że czuje odpowiedzialność. Propsy za takie zachowanie
Dodano: 30.05.2018 12:28    Przez: antyhejt
Pomnik mu postaw. Smiech na sali. Ja tez oddam bilet i też chce pomnik. Dobry ze mnie katolik i czlowiek?
Dodano: 30.05.2018 13:46    Przez: ~Pn
Młody radny wykazał się empatią w stosunku do rodziców i dzieci dla których zabrakło biletów, raczej nie dla pochwał czy pomników, a wy hejtujecie. Mógł po prostu bilety wyrzucić, jak zapewne robi większość osób które dostają coś za darmo, a czego nie potrzebują.
Dodano: 30.05.2018 17:13    Przez: ~ala
@ala - mogl wyjsc na ulicę i rozdac a nie od razu do mediow. Lapiesz?
Dodano: 30.05.2018 17:27    Przez: ~Pn
Pn a wiesz, czy nie próbował? Napisał na swoim profilu na fb, a nie pobiegł do mediów.
Dodano: 30.05.2018 17:49    Przez: ~K
@K - gdyby nie pobiegl to by nie było tematu na tym portalu. No chyba, ze miał tych biletów 1000 w co watpie.
Dodano: 30.05.2018 18:05    Przez: ~Pn
Pn mało wiesz, mało widziałeś.
Dodano: 30.05.2018 18:11    Przez: ~K
Panie Jakubie, proszę oddać bilety niepełnosprawnym!
Dodano: 30.05.2018 12:50    Przez: ~H. Szczepankiewicz
Dobre :)
Dodano: 30.05.2018 13:10    Przez: ~:D
H. Szczepankiewicz - nie traktuj niepełnosprawnych jak swojej politycznej pały, którą okładasz swoich politycznych adwersarzy. Wykorzystywanie osób niepełnosprawnych do zbijania kapitału politycznego jest działaniem na wskroś nieetycznym, niemoralnym i niegodnym nawet działacza kod.
Dodano: 30.05.2018 13:33    Przez: ~Niepełnosprawny internauta
@Niepelnosprawny internauta - za to olanie niepelnosprawnych przez nierzad pis jest moralne, etyczne i godne prawdziwego Polaka, czy tak? "protestujący przez 40 dni w Sejmie zdjęli "maskę władzy". - Okazało się, że władza, która miała być empatyczna, jest cyniczna; nie ma w sobie ani krztyny współczucia, tylko pogardę".
Dodano: 30.05.2018 13:51    Przez: ~Pn
@Pn -kolejny atencjusz, który próbuje sobie wytrzeć swoje brudne łapska niepełnosprawnymi. Wont!
Dodano: 30.05.2018 14:00    Przez: ~Niepełnosprawny internauta
@Niepełnosprawny internauta - to twoje pisiorki a nie ja tak traktuja niepełnosprawnych, jaj to widziala cala Polska! Dla swoich Pisiewiczy i ministrow milionowe premie i drugie wypłaty a potrzebujacym niepelnosorawnym nie ma na ochlapy typu 500 zl.
Dodano: 30.05.2018 14:06    Przez: ~Pn
@PN - nie wyciągaj nikomu 500 zł z kieszeni, tylko jak chcesz pomagać niepełnosprawnym, to rób przelewy z prywatnego konta. rozumiesz?
Dodano: 30.05.2018 14:27    Przez: ~Niepełnosprawny internauta
@Niepełnosprawny internauta - nie patrz na mnie tylko spojrz w lustro. Ok? Ja wystarczająco pomagam potrzebujacym.
Dodano: 30.05.2018 16:49    Przez: ~Pn
Gdyby choć przekazał swoją miesieczną dietę radnego na cele charytatywne to rozumiem , a bilety przecież dostał za darmo od miasta... Nie lepiej jakby miasto dało te biletybezpośrednio dla młodzieży... Nie radny musi być wyróżniony....
Dodano: 30.05.2018 12:52    Przez: ~olek z gimnazjum
Labsik musi byc...
Dodano: 30.05.2018 13:51    Przez: ~Pn
Tak faktycznie, skoro dostał za darmo bilety to nie ma sensu ich oddawać, niech nikt nie skorzysta, niech chociaż jedna para dodatkowych rodziców nie zobaczy występu swojego dziecka, wiadomo... Bo po co podać coś dalej...
Dodano: 30.05.2018 14:53    Przez: ~Logiczne.
@Logiczne - mogl oddac bez powiadamiania mediow. W ciszy. Nie wietze, ze nie zna nikogo wokol siebie, komu moglby je oddac. Po co do tego media? Powiem ci - DLA LANSU. Rozumuesz pisiorku?
Dodano: 30.05.2018 16:54    Przez: ~Pn
Może radni zajmą się wymianą dobrego chodnika na nowszy przy ulicy Spółdzielców. Czyżby już nigdzie nie było dziur i błota na ulicach?.
Dodano: 30.05.2018 12:57    Przez: ~obserwator
No ale to nie jest tak medialne jak oddanie czegos co sie dostalo za free i to ma lamach mediow...