Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19300) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Radny Jakub Eltman chce oddać innym swoje bilety na festiwal

Dodano: 30.05.2018 11:32

Miejski radny Jakub Eltman chce przekazać swoje dwa bilety na koncert galowy festiwalu dziecięcego zainteresowanym tym koncertem. Zachęca do tego również innych radnych, którzy otrzymali takie wejściówki.

Z powodu wyłączenia, ze względu na zły stan techniczny, prawie 800 miejsc na górze amfiteatru, zabrakło biletów na koncert galowy, który zawsze wzbudza bardzo duże zainteresowanie dzieci i rodziców. Festiwal rozpocznie się 7 czerwca, a 9 czerwca odbędzie się koncert galowy w amfiteatrze. Biletów na galę nie ma już w kasie KDK. Tymczasem podwójne bilety na koncert dostali wszyscy (23) radni Konina. Najmłodszy wiekiem i stażem w radzie, Jakub Eltman, ogłosił, że wobec dużego zainteresowania koncertem, odda swoje bilety i zachęcił do tego innych radnych.

- Oddam bilety na 39. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca! Z powodu ograniczonej liczby miejsc dostępnych w amfiteatrze ze względu na zły stan techniczny oraz dużego zainteresowania koncertem galowym postanawiam oddać swoje bilety, które otrzymam jako radny. Festiwal jest ważnym wydarzeniem dla dzieci i wszystkich mieszkańców Konina. Chciałbym, aby te bilety trafiły do rodziców, którzy pragną wspierać swoje występujące na festiwalu dzieci. Proszę pozostałych radnych o podobny gest!

Prośbę skierował do radnych: Zenona Chojnackiego, Sebastiana Góreckiego, Michała Kotlarskiego, Anny Kurzawy, Urszuli Maciaszek, Krystiana Majewskiego, Tomasza Andrzeja Nowaka, Witolda Nowaka, Jarosława Sidora i Marka Waszkowiaka.

Osoby zainteresowane biletami radny prosi o kontakt przez facebooka.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Jakub Eltman,   festiwal dziecięcy,   gala 2018,   amfiteatr na skarpie,   radny Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Stadion sie sypie, most sie sypie, amfiteatr sie sypie, Józio sie... a nie ten jest w porządku. Znowu kandyduje 💪👍👏✌
Dodano: 30.05.2018 11:57    Przez: ~Mostowiak
To że nie zadbano o remont amfiteatru na czas - to jest skandal ! Festiwal dziecięcy jest jedyną imprezą w Koninie która jakoś nasze miasto promuje i z czego Konin jest znany. Pieniądz na jakieś bzdury idą, ogródki gdzie pies z kulawa nową nie zagląda, a tu gotowy pęknie położony obiekt i w ruinie.
Dodano: 30.05.2018 13:53    Przez: ~z Konina
Ale news! Niesamowite
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~xoxo
Hahahahaha....Ale gest leje...
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~Pajac
Basen odkryty zaorali,starowka,pusta bez ludzi,nawet ogródka jednego nie ma,wandalizm,co chwilę jakies postrzelenia,co za miasto ! Wstyd
Dodano: 30.05.2018 12:20    Przez: ~Oj

KOMENTARZE

niech nie robi kabaretu
Dodano: 30.05.2018 13:12    Przez: ~mieszkaniec
Podobne mam zdanie ale czego sie nie ztobi dla 5 minut w mediach. Tak by ludzie nie wiedzieli kim ten pan jest i ze ktos taki w ogole jest... zalosne.
Dodano: 30.05.2018 13:54    Przez: ~Pn
A co, lepiej gdyby jego miejsca świeciły pustkami? Tak przynajmniej ktoś skorzysta. A przy okazji zwraca to uwagę na kwestie związane z amfiteatrem.
Dodano: 30.05.2018 14:46    Przez: ~mieszkanka
Kuz pisalem na poprzedniej stronie - mogl to zrobic bez mediow. A nie labs na pokaz.
Dodano: 30.05.2018 16:56    Przez: ~Pn
Jakiż on uczynny. Ach, och.... Szkoda, ze w sejmie jego kamraci nie byli tak uczynni wzgledem niepełnosprawnych dzieci....
Dodano: 30.05.2018 13:43    Przez: ~Pn
Przecież te bilety pewnie rozdano też swoim ludziom w spółkach miejskich, innych instytucjach związanych z miastem oraz kierownictwu wszelakiej maści aktywu.
Dodano: 30.05.2018 14:20    Przez: ~morlinek
Panie Jakubie , lepiej oddaj pan mandat radnego , bardziej się przysłużysz !
Dodano: 30.05.2018 14:25    Przez: ~62-latek
Jestem za.
Dodano: 30.05.2018 16:59    Przez: ~Pn
Chyba dobrze, że radny chciał oddać bilety rodzicom występujących dzieci? Lepiej żeby jego miejsca świeciły pustkami? Wszystko musicie odbierać jako manifest polityczny?
Dodano: 30.05.2018 14:42    Przez: ~Karina
Mogl tovzrobic bez mediow. Ja tez mam bilet i chce go oddac. Wystarczy jednak, zecwyjde do sasiadow i spokojnie ich sie pozbede. Tylko, ze mi media na pokazowe nie sa potrzebne...
Dodano: 30.05.2018 17:00    Przez: ~Pn
Może radny przy okazji chciał zmusić ludzi do myślenia, dlatego nie oddał biletu komuś po cichu np. sąsiadowi (który akurat biletu nie potrzebuje, albo kto pójdzie i sprzeda), ale jak widać po wypowiedziach na tym forum, zmuszenie innych do myślenia się nie udało.
Dodano: 30.05.2018 17:32    Przez: ~niepiśmienna
@niepiśmienna - jestem ciekawy ikeikgdyby bykoby hejtu gdyby to posel Nowak z PO lub ktoś z innej partii (np N) to zrobil w mediach.
Dodano: 30.05.2018 18:07    Przez: ~Pn
Skandal ! Festiwal dla dzieci czyli te bilety powinny być rozdane dzieciom , a nie radnym sam ten przykład pokazuje gdzie władza ma obywateli ,dzieci, młodzież....... żenada !
Dodano: 30.05.2018 14:44    Przez: ~działaczka mlodzieżowa
Pytanie skad i ile tych biletow mialy pisiorki koninskue???
Dodano: 30.05.2018 17:29    Przez: ~Pn
Napisze bo sie wku...., przystanków nie ma już miesiąc, rozkopane i zostawione. A z tym amfiteatrem to już ręce opadają, jak można nie zadbać o amfiteatr na festiwal, to już totalne olanie wszystkich. Przecież to wizytówka Konina na całą Polskę i nie tylko! SKANDAL!
Dodano: 30.05.2018 15:05    Przez: ~TW. BOLEK
Festiwal dziecięcy w Koninie to nie Opole,Sopot nie jest transmitowane na żywo i nie ma renomy,w wielu regionach Polski nikt o koninskim festiwalu nie wie,zgadzam się,że to najwieksza impreza w Koninie,nic więcej tu nie ma,wiec amfiteatr zawsze powinien być na bieżąco monitorowany,bo niebawem bedzie ruina jak stadion,ale tu sportu nie ma tylko amatorka tak to jest tutej !
Dodano: 30.05.2018 16:51    Przez: ~tej
dostają darmówki i nie przychodzą = to sprawdzone już = pierwsze rzędy świeciły pustkami = tak było! Teraz zrobiło się gupio, to lepiej żeby oddali niż świecić pustką
Dodano: 30.05.2018 15:12    Przez: ~Jan III Sobie
Oddali tak ale niepotrzebny jest lans w mediach. Z tak blahego powodu....
Dodano: 30.05.2018 17:03    Przez: ~Pn
Witam oddać nerke , szpik , krew a tu bilety chce oddać hi hi normalne jaja typowy pisowski radny .
Dodano: 30.05.2018 16:47    Przez: ~Wojakkoń
Synus nie rob sobie takiej reklamy. Wez sie do roboty !!#!!!!!!!!!
Dodano: 30.05.2018 17:30    Przez: ~Rowerek
Wreszcie dosadny komentarz.
Dodano: 30.05.2018 18:08    Przez: ~Pn
2 z 3
<<123>>