Sportowy weekend: Trenuj z Kamilem Gardzielikiem w Turku!
Otwarty trening z zawodowym pięściarzem, Kamilem Gardzielikiem, będzie miał miejsce w sobotę w Turku. Od piątku w Kleczewie startują natomiast zawody modeli sterowanych radiem.
1 czerwca (piątek):
godz. 11.00: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie - I seria walk półfinałowych mężczyzn, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
godz. 14.00: V Międzynarodowe Zawody FSR Modeli Sterowanych Radiem - II runda mistrzostw Polski: Offshore, Hydro, trening, Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie
godz. 17.00: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie - II seria walk półfinałowych mężczyzn, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
2 czerwca (sobota):
godz. 8.00: V Międzynarodowe Zawody FSR Modeli Sterowanych Radiem - II runda mistrzostw Polski: Offshore, Hydro, Endurance, Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie
godz. 9.00: Dziecięcy turniej piłkarski, boisko Orlik w Starym Mieście
godz. 11.00: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie - walki finałowe kobiet, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
godz. 15.00: Otwarty trening z Kamilem Gardzielikiem, sala OSP przy ul. 3 Maja 8 w Turku
godz. 16.00: mecz piłki nożnej (IV liga): SKP Słupca - Tur 1921 Turek, Stadion Miejski przy ul. Gajowej w Słupcy
28. kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 17.00: Wilki Wilczyn - Płomień Nekla, stadion przy ul. Rynek 14 w Wilczynie
godz. 17.00: Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 17.00: Strażak Licheń Stary - Tulisia Tuliszków, stadion w Licheniu Starym
godz. 18.00: Polanin Strzałkowo - Sparta Sklejka Orzechowo, stadion przy Al. Prymasa Wyszyńskiego 48 w Strzałkowie
godz. 19.00: mecz boksu (Ekstraliga): Wielkopolska - Dolny Śląsk, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
3 czerwca (niedziela):
godz. 8.00: V Międzynarodowe Zawody FSR Modeli Sterowanych Radiem - II runda mistrzostw Polski: Endurance, Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie
Garmin Iron Triathlon, Ślesin:
godz. 9.30: biegi dziecięce i młodzieżowe
godz. 10.15: oficjalne otwarcie
godz. 10.50: wspólny start na dystansie 1/8 IM
godz. 10.50: rolling start na dystansie 1/4 IM
godz. 15.00: ceremonia wręczenia nagród
godz. 11.00: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie - walki finałowe mężczyzn, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
godz. 12.00: Wojewódzkie amatorskie zawody kajakarskie ,,O złote wiosło", zalew rzeki Powa w Starym Mieście
godz. 14.00: III Bieg Wilczyński, start: Wilczyn
32. kolejka III ligi gr. II:
godz. 16.00: Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp., boisko przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Budzisławiu Kościelnym
godz. 17.00: Wda Świecie - Górnik Konin, stadion przy ul. Sienkiewicza 18 w Świeciu
28. kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 17.00: Olimpia Koło - Błękitni Mąkolno, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
godz. 17.00: Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Rychwał, stadion przy ul. Dobrów 50
godz. 17.00: Polonia Golina - Polonus Kazimierz Biskupi, stadion przy ul. Kusocińskiego 33 w Golinie
godz. 17.00: GKS Sompolno - Orzeł Grzegorzew, stadion przy ul. Kaliskiej w Sompolnie