Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19125) SPORT FORUM FIRMY (5411) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hejosz przechodzi na zawodowstwo. Celuje w mistrzo ... (0)Premier przyjął rezygnację wojewody Zbigniewa Hoff ... (0)

Krajobraz po burzy. Piorun uderzył w komin domu w Benignowie

Dodano: 3.06.2018 09:30
Źródło: LM.pl

Piorun uderzył w komin jednego z domów w powiecie słupeckim. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczorajsze intensywne opady deszczu oraz burze dały się we znaki mieszkańcom regionu. W miejscowości Benignowo w gminie Słupca, piorun uderzył w komin budynku mieszkalnego. Na miejscu pojawili się słupeccy strażacy oraz druhowie z OSP Kamień.

- Użyliśmy podnośnika, aby rozebrać komin. Dzięki temu nie zagrażał już on bezpieczeństwu domowników – informują strażacy ochotnicy z Kamienia.

fot. OSP Kamień

  • Krajobraz po burzy. Piorun uderzył w komin domu w Benignowie
  • Krajobraz po burzy. Piorun uderzył w komin domu w Benignowie
  • Krajobraz po burzy. Piorun uderzył w komin domu w Benignowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Boże kto pisał ten artykuł? Zero konkretów , za co wy bierzecie pieniądze
Dodano: 3.06.2018 10:25    Przez: ~Marcin
ogólnie nie ma co się dziwić że trzasnęło metalowa rura wystająca a wiadomo jak działa piorunochron - ta sama zasada
Dodano: 3.06.2018 10:53    Przez: ~asfdsfa
Jeb*ł to jeb*ł! NA ch*j drążycie temat?!
Dodano: 3.06.2018 11:13    Przez: ~r

KOMENTARZE

Boże kto pisał ten artykuł? Zero konkretów , za co wy bierzecie pieniądze
Dodano: 03.06.2018 10:25    Przez: ~Marcin
Nie wzywaj Boga bez potrzeby, bo grzeszysz niewierny !
Dodano: 03.06.2018 18:02    Przez: ~Wierzący
A co chcesz wiedzieć?
Dodano: 03.06.2018 22:53    Przez: ~Pytaj o konkrety
No choćby czy to był piorun ognisty czy zimny, czy może kulisty ?
Dodano: 04.06.2018 02:02    Przez: ~Marcinowa
dobrze że komin to atrapa i używa rury kominowej bo nie nagrzał by teraz w lato wody na mycie
Dodano: 03.06.2018 10:51    Przez: ~asfdsfa
ogólnie nie ma co się dziwić że trzasnęło metalowa rura wystająca a wiadomo jak działa piorunochron - ta sama zasada
Dodano: 03.06.2018 10:53    Przez: ~asfdsfa
A w orzeszku Felix nie.
Dodano: 03.06.2018 11:11    Przez: ~brzdąc
Jeb*ł to jeb*ł! NA ch*j drążycie temat?!
Dodano: 03.06.2018 11:13    Przez: ~r
Kim Jarosław w szpitalu to pioruny grasują .
Dodano: 03.06.2018 13:53    Przez: ~Q
Jesteś chojraku pewien, że kiedyś i Ciebie choroba nie dopadnie ? Oby Ci Bóg odpłacił za to szyderstwo !
Dodano: 03.06.2018 18:06    Przez: ~Wierzący
Podobno woda się zalgotowala w bojlerze
Dodano: 03.06.2018 15:12    Przez: ~Xd
Ja mam 500 plus
Dodano: 03.06.2018 15:32    Przez: ~Hu
skoro buk włada wszystkim(piorunami także), to ciekawe kogo sobie upatrzył?
Dodano: 03.06.2018 17:52    Przez: ~boruta
Bóg z szacunkiem i pełną czcią proszę, synu szatana !
Dodano: 03.06.2018 18:08    Przez: ~Wierzący
Dlaczego teraz ludzie nie zabezpieczają swoich domów piorunochronami, dawniej to był obowiązek instalacji odgromników, zaznaczam obowiązek, który wiązał się z wypłatą odszkodowania.
Dodano: 03.06.2018 18:01    Przez: ~K-n
Spytaj ludzi
Dodano: 03.06.2018 22:54    Przez: ~Bank
Bo teraz jest bieda i ludzie nie mają środków na takie luksusy.
Dodano: 04.06.2018 01:58    Przez: ~sołtys
1 z 2
12>>