Dzisiaj jest niedziela 19 sierpnia 2018, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22148) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 20oC
Jutropogoda
27 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historyczny mecz Sokoła i pierwsze zwycięstwo w ty ... (2)PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (217)

Na rowerach przez Polskę. Konińscy policjanci chcą pomóc Laurze

Dodano: 11.06.2018 13:22
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci znowu wyruszyli w charytatywną podróż. Na rowerach zamierzają pokonać około 650 km.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Koninie w ubiegłym roku zbierali pieniądze na pomoc koledze choremu na stwardnienie rozsiane. Dzięki ich rowerowemu wyczynowi na leczenie funkcjonariusza przekazanych zostało kilka tysięcy złotych. Tym razem siedmiu policjantów wyruszyło na pomoc małej Laurze, córce pracownika Prokuratury Rejonowej w Koninie, która zmaga się z uogólnioną samoistną padaczką i zespołami padaczkowymi, padaczką z napadami mioklonicznymi oraz opóźnieniem rozwoju psychoruchowego.

Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, funkcjonariusze dotarli do ludzi z dobrym sercem, którzy zgodzili się zapłacić po 1 zł dla każdego policjanta, za każdy przejechany kilometr. I tak mundurowi zamierzają pokonać 650 km z Białegostoku do Sandomierza. Ci, którzy chcieliby wspomóc inicjatywę, mogą wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa nr konta 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, z dopiskiem w tytule 32313 Skibiszewska Laura – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia (darowiznę można odpisać od podatku).

fot. KMP Konin

  • Na rowerach przez Polskę. Konińscy policjanci chcą pomóc Laurze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Trzeba mieć tupet żeby pod artykułem reklamować pożyczki. Żenua, wstyd
Dodano: 11.06.2018 15:17    Przez: ~Wstyd!!!!

KOMENTARZE

Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki? Poważnie potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą? Masz długi? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, zapewniamy pożyczki osobiste, kredyty biznesowe i kredyty korporacyjne oraz wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 2% po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez e-mail (fundsservice0@gmail.com.twoja bezpieczna pożyczka
Dodano: 11.06.2018 14:25    Przez: ~Williams Owen
Trzeba mieć tupet żeby pod artykułem reklamować pożyczki. Żenua, wstyd
Dodano: 11.06.2018 15:17    Przez: ~Wstyd!!!!
A kiedy policja z KMP pomoze zwyklym obywatelom? 😡
Dodano: 11.06.2018 16:49    Przez: ~Pn
Dlaczego kobiety w ciąży palą papierosy, a i od alkoholu nie stronią, czy to potem nie skutkuje ujemnie na zdrowie dziecka ? Widzę już niestety nagminnie jak młoda matka pcha wózek z dzieckiem i pali papierosa, nie dbając o swoje zdrowie, a tym bardziej dziecka. Czy to są odpowiedzialne kobiety, a potem problem, dziecko rodzi się chore.
Dodano: 11.06.2018 16:55    Przez: ~K-n
Znam tą rodzinę, matka nie paliła i nie piła w ciąży, bardzo dba o swoje dzieci, więc ktoś zanim coś takiego napisze to proszę o zastanowienie się na tym. Laurka jest śliczna i wiem, że sobie poradzą w życiu, niestety cała rehabilitacja pochłania ogromne koszty, Laurka buziaki dla Ciebie i rodziców
Dodano: 11.06.2018 19:18    Przez: ~Matka
Przemyśl zanim coś napiszesz, bo możesz kogoś zranić
Dodano: 11.06.2018 21:44    Przez: ~...
sama w mam dziecko niepełnosprawne , nigdy nie paliłam i nie piłam alkoholu i nadal tego nie robię , ciąza przebiegała prawidłowo , a jednak syn urodził sie z niedotlenienim mózgu , więc nie mozna oceniać że jeśli dziecko chore to matka piła lub paliła
Dodano: 11.06.2018 23:53    Przez: ~matka
Nie odniosłem się do tego konkretnego przypadku, a choremu dziecku jak i rodzicom bardzo współczuję i życzę zdrowia !
Dodano: 12.06.2018 16:51    Przez: ~K-n
Brawo Panowie Policjanci .... SUPER AKCJA I POMYSŁ.... 🚴‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️♥️