Dzisiaj jest niedziela 19 sierpnia 2018, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22154) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 20oC
Jutropogoda
27 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historyczny mecz Sokoła i pierwsze zwycięstwo w ty ... (2)PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (217)

Zenon Chojnacki wychodzi z cienia i będzie walczył o władzę

Dodano: 12.06.2018 14:44

Zenon Chojnacki wychodzi z cienia i będzie walczył o władzę. To kandydat PiS na prezydenta Konina

Zenon Chojnacki, nauczyciel, długoletni radny miasta Konina, a przez dwie kadencje wiceprzewodniczący Rady Miasta. Teraz postanowił pójść dalej. Będzie kandydatem PiS na prezydenta Konina. Dlaczego chce kandydować? Co może zaproponować Koninowi? Jak będzie rywalizował z obecnie panującym prezydentem w wyścigu, który niebawem się zacznie? Posłuchajcie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zenon Chojnacki,   PiS Konin,   kandydat na prezydenta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Konin potrzebuje menedżera, a nie nauczyciela. Szyld partyjny nie jest aż tak istotny, tylko to, co pod deklem.
Dodano: 12.06.2018 14:58    Przez: ~gotowy do odlotu
Tu potrzebny jest ktos niezależny a nie jakies leśne dziadki które razem piją wódke mimo ze reprezentuja pseudo inne partie. Dopóki nie pojawi sie jakis młody wykształcony kandydat z pomysłem na miast to nie ma tu przyszlosci. To jest głeboka prowincja. Opustoszale ulice i wszedzie ogloszenia o lokalach do wynajecia... Dla mieszkancow praca za 2000 u prywaciarza nic wiecej... A koryto zarabia po 6000/ miesiecznie za NIC... To co nowicki z tym miastem zrobil to sie nie miesci w glowie... Taka prawda i stare dziadki niech minusują...Ludzie 30 letni nie lubia tego miasta, nie mam znajomego ktory by nie narzekal... A wyprowadzka w gre nie wchodzi jak masz kredyt do splacenia ...
Dodano: 12.06.2018 15:28    Przez: ~Pn
Zmian,jakich ten pan może zrobić zmian. Śmiechu warte. Tyle kadencji był radnym tyle lat i co dokonał dla konina. Nic! Jedyne miał dodatkową pensje bo nauczyciele religii mało zarabiają. A teraz na prezydenta konina. Hehehe
Dodano: 12.06.2018 16:06    Przez: ~Xyz
To katecheta ... także wszystko w rękach boga. Przecież to jego nauki.
Dodano: 12.06.2018 15:15    Przez: ~juz odlecialem
"Los padł na mnie choć proponowałem innych...". Hmmm.
Dodano: 12.06.2018 14:59    Przez: ~Biedactwo

KOMENTARZE

trzeba zmian
Dodano: 12.06.2018 14:55    Przez: ~zxfghj
rety, co za energia, werwa, zapał do pracy, fajerwerki pomysłów i entuzjazm, nic tylko głosować :(
Dodano: 12.06.2018 15:25    Przez: ~olo
panie Zenonie przecież może pan się jeszcze wycofać i dać pole lepszemu, to naprawdę będzie dobry pomysł, dla pana i miasta
Dodano: 12.06.2018 15:36    Przez: ~życzliwy
avatar Bez Boga ani do proga.To starpolskie przysłowie chce przypomnieć POlewactwu, wyście już nrządzili dosyć i to bez Boga.Bo kto Boga w sercu nie ma nie widzi też problemu bliźnich w tym przypadku mieszkańców.Powiem więcej ,POkumana nie tylko nie tyko nic dla nas mieszkańców nie robiła ,ale nas wprost nienawidziła, gdyż zabrała nam cały przemysł . Wystarczy przejechać się od ,, Polmosu" na Starym po ,,Cukrownię" w Gosławicach ,przemysł wygląda jak po wojnie atomowej a było tam kilkadziesiąt tyś. .miejsc pracy i setki mln zł do kasy miasta.Takie drugie przeprawy można by budować co rok i to bez kredytu.Czas na zmianę ,,dobra zmiana" musi przejść w końcu do Konina.Skorumpowane zdradzieckostołowe partie muszą wyłądowć na śmietniku historii, a ludzie z nimi związani po zabraniu majątku winni zostać benefincjetami programu cela plus.
Dodano: 12.06.2018 16:04    Przez: Tomasz Kobrzycki
Zmian,jakich ten pan może zrobić zmian. Śmiechu warte. Tyle kadencji był radnym tyle lat i co dokonał dla konina. Nic! Jedyne miał dodatkową pensje bo nauczyciele religii mało zarabiają. A teraz na prezydenta konina. Hehehe
Dodano: 12.06.2018 16:06    Przez: ~Xyz
panie Kobrzycki PIS w Koninie z tym kandydatem przegra wybory, nie wiem czyj to był pomysł ,
Dodano: 12.06.2018 16:09    Przez: ~lolek
Ten Pan sprowadzi tylko plage egipska na to miasto... Nauczyciel religii z ZSGE
Dodano: 12.06.2018 16:23    Przez: ~Wsad
Tu nie powinno byc mowy "nauczyciel" religii bo ta z nauka mie ma nic wspolnego. Co moze zrobic stetowany z zewnatrz (Czarnecki) katecheta? Mniej niz Adrian czy Mateuszek Krzywousty. Konin nie potrzebuje kolejnego Adriana, ktory nedzie tylko myslal jak sie podlizac gorze stawiajac np lolejny krzyz czy pomnik kaczorom. Poza tym PiS zamyka Kopalnie - jaki ten Chojnacki ma plan na tw okolicznosc?? Jedynie pomodlic sie... zenada. 😡
Dodano: 12.06.2018 17:39    Przez: ~Pn
Nacjonalista zawsze będzie wprowadzał socjalizm .Obecnej władzy jest to na rękę bo nic się nie zmieni ,a czasy zaczynają w Kraju przypominać te za którymi nie każdy tęskni .
Dodano: 12.06.2018 22:36    Przez: ~ikcyzrboK zsamoT ęis laW
Niejaki ''Kobrzycki'' kłamca i cham językowy mówi o upadku konińskiego przemysłu. Pójdę trochę dalej i zapytam, czy można wspierać partię /PiS/ , która blokuje odkrywkę OŚCISŁOWO ? No to o jakim przemyśle bredzi ''Kobrzycki '' ?
Dodano: 13.06.2018 07:12    Przez: ~am
dogadał się z czerwoną mafią w Koninie, kretyn tylko tego nie zauważy
Dodano: 13.06.2018 09:23    Przez: ~diana
Na wakacjach 6 letnich był. Przecież mu się należało ,po tylu latach pracy.
Dodano: 13.06.2018 10:54    Przez: ~Pycha i szmal
Ci co mówią że Zenek jest wolny od obecnego prezydenta kJest przynajmniej 2x szybszy jak nie 2.5 także może się rozkręcić
Dodano: 13.06.2018 11:17    Przez: ~Gvdr
Lepiej niech w tym cieniu pozostanie - bo jak wyjdzie to słońce ze strach schowa się za horyzont. Kończ waść wstydu oszczędź ....
Dodano: 13.06.2018 12:20    Przez: ~Jurek
Nie chcę, ale muszę - tak to wygląda, chyba codziennie się modli , żeby go nie wybrali na tego prezydenta. A bo to źle mu było ? 20 lat w radzie miejskiej, ciepła posadka,spokój jak u pana boga za piecem.
Dodano: 13.06.2018 18:35    Przez: ~bolek
Konin potrzebuje menedżera, a nie nauczyciela. Szyld partyjny nie jest aż tak istotny, tylko to, co pod deklem.
Dodano: 12.06.2018 14:58    Przez: ~gotowy do odlotu
To katecheta ... także wszystko w rękach boga. Przecież to jego nauki.
Dodano: 12.06.2018 15:15    Przez: ~juz odlecialem
"juz odleciałem" nasz Bóg pisany jest z wielkiej litery. Chyba ze w innego Boga wierzysz.
Dodano: 12.06.2018 15:21    Przez: ~ty głupku
Niestety tak. Ile to już było u Nas i w okolicy nauczycieli, strażaków, aparatczyków. Ludzi bez sukcesu w biznesie, bez znajomości zarządzania kadrami pod presją, wymogami czasu i budżetu, stawiania jasnych celów i ich realizacji. Nic się w Koninie nie zmieni. Może dostaną 1-2 dotacje więcej, ale oblicza miasta to nie zmieni. Smutna prawda. Ostatnio 1 dobrego kandydata widziałem, ale do Warszawy. Warszawiak. Bije doświadczeniem biznesowym i życiowym berlińczyka Trzaskowskiego z PO i opolanina Jakiego z PiS. Jakubiak z Kukiz 15. By było jasne ja na Kukiz nie głosuję, ale kandydat Jakubiak jest wyrazisty, znający biznes, znający zarządzania a nie jak Nasz Z. Chojnacki. U Nas bida.
Dodano: 12.06.2018 15:27    Przez: ~loa
Menadżer też a może jeszcze bardziej może być sprzedajny,nauczyciel, niezależnie czego uczy musi pracować wiele lat na swój autorytet....i ten człowiek taki autorytet i kręgosłup moralny napewno ma,co jest podstawą do myślenia o jakichkolwiek zmianach po 70 latach władzy towarzyszy,a teraz towarzyszy kapitalistów!!! Biorąc pod uwagę wszystkich 4 kandydatów, najwięcej plusów wychodzi przy Chojnackim...
Dodano: 12.06.2018 15:29    Przez: ~su_arez@wp.pl
Są setki bogów dla takich głupków jak ty.
Dodano: 12.06.2018 16:02    Przez: ~do ty głupku
jaki to nauczyciel, błędy językowe robi, żenada
Dodano: 12.06.2018 18:51    Przez: ~tadzio
"Los padł na mnie choć proponowałem innych...". Hmmm.
Dodano: 12.06.2018 14:59    Przez: ~Biedactwo
beznadzieja
Dodano: 12.06.2018 15:57    Przez: ~i tyle
Szczere wyznanie kandydata, nie pcha się na siłę do koryta, jak ci z PO czy .N. Zapewne człowiek uczciwy i nader skromny, ale na stanowisku Prezydenta trzeba podejmować trudne decyzje i to wśród trudnego lewackiego społeczeństwa jakim jest Konin.
Dodano: 12.06.2018 16:13    Przez: ~Symp. PiS
A czego ty sie spodziewales po piSSuarskim bezrybiu? U nich nawet rak jest ryba. Pisiewicze i aparatczyki.... miernota... 😡
Dodano: 12.06.2018 17:42    Przez: ~Pn
@Symp. PiS - mie musoalem patrzec kto te brednie pisze bo od razu wiedzialem, ze to tu. Stasiu Pięta tez byl uczciwy i nader skromni pisowiwc. Pidobnie jak prok. stanu wojennego Piotrowicz czy senator Kogut. Ale nie tylko oni... 😂😂😂
Dodano: 12.06.2018 17:44    Przez: ~Pn
Aha... i to jest wystarczający komentarz...
Dodano: 12.06.2018 15:03    Przez: ~mieszkaniec Konina
Przerżniesz Zeniu z hukiem i to m.in. dzięki wpisom niejakiego Tomasza Kobrzyckiego na tym portalu .
Dodano: 12.06.2018 15:05    Przez: ~Heniu uczyciel
Amen!
Dodano: 12.06.2018 17:45    Przez: ~Pn
kobrzycki wporzo chlowiek. Jedzie PO was jak PO szmatach i to was boli:D Ale normalni ludzie nie powiazani z szambem POlitycznym cenią sobie jego szczere wpisy. Kobrzycki pisz dalej. Im wiecej hejtu na Ciebie tym lepiej. Niech te miernoty od rudego pluja jadem. Widac pieknie jak sie zachowują pluskwy oderwane od koryta:D Pn to jest taki debil ze az chcialbym go poznac osobiscie. Pewnie jakis przepocony blokers w bezrękawniku z prztłuszczonymi włosami, wiecznei skacowany i sfruystrowany. Ktos od kogo sie ludzie odwracaja na ulicy a tutaj moze zaistniec i udaje niewiadomo kogo.. Po samym stylu wpisów widac ze to czlowiek o niskim ilorazie. Tzw mieso armatnie. Na wojnei tacy jak on giną pierwsi///
Dodano: 12.06.2018 18:06    Przez: ~dziadek z moskwy
@dziadek z moskwy - wspolczuje ci koleś bo po tym belkocie niezła laurke sobie wystawiles. 😂😂😂
Dodano: 12.06.2018 18:22    Przez: ~Pn
Gdyby Kobrzyckiego nie było to zaiste SLD, PO czy też .N powinni go wymyślić. Nic tak nie obrzydza PiSu normalnym ludziom jak wpisy yntelygentów z tej partii...
Dodano: 13.06.2018 08:17    Przez: ~Pozdro
Takie same komentarze, jak przy pozostałych kandydatach, to katastrofa dla anonimowych wpisujących te bzdury ;-)
Dodano: 12.06.2018 15:10    Przez: ~He He
Zenon Chojnacki, nauczyciel...Katecheta – nauczyciel zajmujący się nauczaniem religii. Katechetą może być osoba duchowna albo osoba świecka. Kwalifikacje zawodowe nauczycieli religii ... ,zarobki ze stosunku pracy w ZSGE 67 622,48 zł . Czyli 5650zł miesięcznie za naukę o życiu Jezusa. A podobno nauczyciele tacy biedni. W ogóle jakim prawem w kraju świeckim płacimy za naukę jednej religii ? Jak byłem mały ,to religie były w kościołach i księża za darmo je prowadzili. Kandydacie,do uczciwej pracy się weź w prywatnym sektorze ,a nie całe życie na koszt podatnika !
Dodano: 12.06.2018 15:12    Przez: ~Pycha i szmal
Takie czasy. Niestety. W pisie kazdy moze zrobic kariere. Wazne by byl wierny....
Dodano: 12.06.2018 17:46    Przez: ~Pn
Polska jest krajem katolickim a nie świeckim. Ma korzenie chrześcijańskie i tego sie trzymajmy
Dodano: 12.06.2018 20:19    Przez: ~polak
~polak napisał "Polska jest krajem katolickim a nie świeckim. Ma korzenie chrześcijańskie i tego sie trzymajmy" Trzymajmy się też zasady Bogu co boskie, a Cesarzowi co cesarskie. No chyba, że chcemy zrobić z Polski drugi Iran tylko z katolicyzmem zamiast szyizmu. Oszołomów religijnych trzeba trzymać jak najdalej o władzy. Jeśli któryś z włodarzy jest osobą wierzącą to niech sobie będzie, ale po godzinach.
Dodano: 12.06.2018 21:55    Przez: ~xXx
Polska jest krajem świeckim. Katolicyzm jest religią. Nie każdy wierzy w Boga. Albo wierzy w Innego. Katolicyzm nie jest obowiązkowy. Nie potrafisz Panie czy Pani "~polak" tego zrozumieć i zaakceptować, to kiepski z Ciebie chrześcijanin. A... i jeszcze jedno. Kiedyś, bardzo dawno temu, przed tzw. Chrztem Polski, nasz kraj był pogański. Więc twierdzenie, że mamy chrześcijańskie korzenie jest niesprawiedliwe, i krótkowzroczne.
Dodano: 13.06.2018 10:33    Przez: ~aaa
Katolicyzm to pogaństwo i bałwochwalstwo. Kościół Katolicki nie jest Kościołem Jezusa Chrystusa.
Dodano: 13.06.2018 11:48    Przez: ~Chrzescijanin
nie znam gościa ale po tym co zrobił dla miasta Józek to i tak wolę zenka trzeba wybrać lepsze zlo
Dodano: 12.06.2018 15:17    Przez: ~po
ale oni razem , ręka w rękę to zrobili
Dodano: 12.06.2018 15:27    Przez: ~ja
Każda zmiana co rozwali kaste jest mile widziana
Dodano: 12.06.2018 15:18    Przez: ~Gigol
Jestem za. W koncu pisiewiczy trzeba pogonic.
Dodano: 12.06.2018 17:46    Przez: ~Pn
Urzad miejski zamkniety i nagle komentujacych jakby ubyło w porownaniu do artykulu o rowerach...
Dodano: 12.06.2018 15:20    Przez: ~dziadek 1944
Bo stoją w korku na przeprawie.
Dodano: 12.06.2018 16:04    Przez: ~wnuk
1 z 8
12345678>>