Dzisiaj jest niedziela 24 czerwca 2018, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23117) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
LM Extra. Janów, Gosławice, Osada - zapomniane osi ... (4)Kijowiec. Bocian ze złamanym skrzydłem został urat ... (4)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNielegalny tytoń i alkohol. Ujawniono handel wyrob ...

Nielegalny tytoń i alkohol. Ujawniono handel wyrobami bez akcyzy

Dodano: 13.06.2018 13:21

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Kaliszu podczas wspólnych działań z wielkopolskimi funkcjonariuszami KAS (Krajowa Administracja Skarbowa) znaleźli u mieszkanki Koła wyroby tytoniowe oraz alkohol bez wymaganych znaków akcyzy.

Funkcjonariusze w ramach prowadzonych działań ustalili miejsce, gdzie dochodziło do handlu nielegalnymi wyrobami. Podczas wspólnej akcji funkcjonariuszy z Placówki SG w Kaliszu oraz inspektorów Wojewódzkiego Urzędu Celno - Skarbowego w Poznaniu, mundurowi wkroczyli do jednego z mieszkań znajdujących się w gminie Koło. Na miejscu ujawniono i zabezpieczono łącznie prawie 18.500 sztuk papierosów z przemytu, 13,5 litra wyrobów spirytusowych oraz ćwierć kilograma krajanki tytoniowej bez wymaganych znaków akcyzy skarbowej.

Do posiadania towaru przyznała się 46-letnia mieszkanka Koła. Rynkowa wartość wykrytych nielegalnych towarów to niemal 14.000 zł. Kobieta odpowie za przestępstwo paserstwa akcyzowego. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą wielkopolscy funkcjonariusze KAS.

 

  • Nielegalny tytoń i alkohol. Ujawniono handel wyrobami bez akcyzy
  • Nielegalny tytoń i alkohol. Ujawniono handel wyrobami bez akcyzy

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nielegalny tytoń,   nielegalny alkohol,   straż graniczna,   KAS,   kontrola,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

I byś poszedł na elektryka, budowlańca i byś kasiore trzepał a teraz jesteś bezrobotny i znajdziesz pracę w Koninie nie za 50 a za 10 zł na stacji paliw albo w markecie na umowę zlecenie. Podziękuj rodzicom że w wieku 30 lat mieszkasz z nimi i jesteś bezrobotny. Haha
Dodano: 13.06.2018 21:01    Przez: ~Lolek
Ile mieszkańców liczy Kolo, jakby tak przetrzepał wszystkich, to zapewne u połowy Kolan znalazł by coś trefnego. To miasto jest patologiczne.
Dodano: 13.06.2018 16:32    Przez: ~Wielkopolanin
Kiedyś chciałem pójść do technikum żeby zostać elektrykiem. Pod naciskiem rodziców poszedłem do liceum, a następnie na studia. Początkowo byłem zły, ale dziś jestem im wdzięczny. Skończyłem socjologię i filozofię na dobrych uczelniach. Obecnie mam 30 lat. Na razie jestem bezrobotny, ale wkrótce na pewno znajdę zatrudnienie. Zresztą nie pójdę pracować za mniej niż te 50 zł/h (oczywiście netto). Nie po to kończyłem studia żeby za grosze pracować. Dobra lecę bo mama zrobiła kopytka.
Dodano: 13.06.2018 16:03    Przez: ~adek
Bujasz w obłokach, marzenia dobra rzecz, ale nie przesadzaj.
Dodano: 13.06.2018 16:29    Przez: ~Ziemianin
Czyli na 20 tys. mieszkańców, połowa miała, ma lub będzie miała problemy z prawem ?
Dodano: 13.06.2018 17:50    Przez: ~Temida

KOMENTARZE

Darek - Donica K.
Dodano: 13.06.2018 13:49    Przez: ~bulaj
Szykowały się jakieś spokojne imieniny jak to w Kole - a tu nagle skonfiskowali im jedzenie.
Dodano: 13.06.2018 16:32    Przez: ~Jegor
Kiedyś chciałem pójść do technikum żeby zostać elektrykiem. Pod naciskiem rodziców poszedłem do liceum, a następnie na studia. Początkowo byłem zły, ale dziś jestem im wdzięczny. Skończyłem socjologię i filozofię na dobrych uczelniach. Obecnie mam 30 lat. Na razie jestem bezrobotny, ale wkrótce na pewno znajdę zatrudnienie. Zresztą nie pójdę pracować za mniej niż te 50 zł/h (oczywiście netto). Nie po to kończyłem studia żeby za grosze pracować. Dobra lecę bo mama zrobiła kopytka.
Dodano: 13.06.2018 16:03    Przez: ~adek
Bujasz w obłokach, marzenia dobra rzecz, ale nie przesadzaj.
Dodano: 13.06.2018 16:29    Przez: ~Ziemianin
I byś poszedł na elektryka, budowlańca i byś kasiore trzepał a teraz jesteś bezrobotny i znajdziesz pracę w Koninie nie za 50 a za 10 zł na stacji paliw albo w markecie na umowę zlecenie. Podziękuj rodzicom że w wieku 30 lat mieszkasz z nimi i jesteś bezrobotny. Haha
Dodano: 13.06.2018 21:01    Przez: ~Lolek
A ja jade autobusem przez miasto...
Dodano: 14.06.2018 05:50    Przez: ~RedGuy
Ja miałem 32 lat jak się wyprowadzilem od rodziców i co w tym złego ??? Nie rozumie ludzi którzy się z tego śmieją...
Dodano: 14.06.2018 11:28    Przez: ~D
A maminsynek co masz ??? Kredyt i chodzisz w butach za 200 zł, a wakacje to pewnie w Egipcie.
Dodano: 14.06.2018 12:09    Przez: ~Patologia
Ile mieszkańców liczy Kolo, jakby tak przetrzepał wszystkich, to zapewne u połowy Kolan znalazł by coś trefnego. To miasto jest patologiczne.
Dodano: 13.06.2018 16:32    Przez: ~Wielkopolanin
Czyli na 20 tys. mieszkańców, połowa miała, ma lub będzie miała problemy z prawem ?
Dodano: 13.06.2018 17:50    Przez: ~Temida
wieszego syfu niz konin to w wlkp nie ma
Dodano: 13.06.2018 18:00    Przez: ~konibnianinininianin
A ja sobie dalej lewe interesy kręcę bite pały. Łada ruska ma maszyna....
Dodano: 13.06.2018 19:16    Przez: ~Jajco
A ja jestem maszynistą pociągów towarowych po zawodówce i zarabiam po 10 tyś złotych miesięcznie na umowę o pracę netto i w każdej chwili mogę dorobić godzin ile chce na umowę zlecenie za 55 złotych netto za każdą godzinę pracy...... Panie Profesorku...
Dodano: 14.06.2018 19:41    Przez: ~A. R
ciekawe jaka to ulica to tam na Toruńskiej u tej blondyny?
Dodano: 15.06.2018 08:15    Przez: ~xx