Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20802) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

Dni Goliny na cygańską nutę. Święto gminy po raz trzynasty!

Materiał promocyjny

Dodano: 13.06.2018 19:00

Cygańska muzyka będzie rządziła podczas tegorocznych Dni Goliny. Nie zabraknie też sportowej rywalizacji, atrakcji dla najmłodszych oraz spotkania z ciekawym człowiekiem. 

Święto gminy rozpocznie się już w piątek, 15 czerwca. O godz. 18:00 w sali OSP Golina porozmawiać będzie można z Jarosławem Kretem, telewizyjną „pogodynką” oraz autorem książek podróżniczych. Gość specjalny będzie również na swoich fanów czekał w „Kąciku podróżnika” w golińskim parku w sobotę. 

Otwarcie Dni Goliny zaplanowano na sobotę, 16 czerwca. Po godz. 18:00 na scenie w miejscowym parku zaprezentuje się Orkiestra Dęta OSP Golina oraz kapela „Goliniaki Kraciaki”. O godz. 19:30 wystąpią „Cygańskie Książęta”, a godzinę później gwiazda pierwszego dnia imprezy – Vasyl Junior&Cygańskie Gwiazdy. 

Niedziela upłynie pod znakiem Powiatowych Dni Rodziny. Od godz. 15:00 w parku trwać będzie rodzinny piknik, podczas którego nie zabraknie dmuchańców i mnóstwa dobrej zabawy. O godz. 19:00 na scenie w parku wystąpi kapela „Sami Swoi”, a po niej o godz. 20:00 – 2MAGIC i o godz. 21:00 – LILI. Na koniec, podobnie jak pierwszego dnia, zaplanowano zabawę z DJ-em. 

Święto gminy to też imprezy towarzyszące, wśród których warto wymienić grupowy trening fitness dla kobiet, który odbędzie się 16 czerwca w hali widowiskowo-sportowej w Golinie oraz zawody wędkarskie, które zostaną przeprowadzone 17 czerwca w Starorzeczu Warty w Radolinie.

Dni Goliny zakończy 23 czerwca – Noc Świętojańska w Parku w Radolinie.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.