Dzisiaj jest niedziela 24 czerwca 2018, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23110) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
LM Extra. Janów, Gosławice, Osada - zapomniane osi ... (4)Kijowiec. Bocian ze złamanym skrzydłem został urat ... (4)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościWypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderz ...

Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo

Dodano: 13.06.2018 17:41
Źródło: LM.pl

Najprawdopodobniej zaśnięcie kierowcy było przyczyną wypadku, do którego doszło dziś w Wymysłowie, gm. Zagórów.

Groźne zdarzenie miało miejsce przed południem na drodze powiatowej prowadzącej z Lądu do Zagórowa. Kierujący samochodem typu bus wypadł z drogi, dachował i uderzył drzewo. Na miejscu pojawiło się pięć jednostek słupeckiej straży pożarnej i dwa OSP Zagórów i Lądek.

- Samochodem podróżowały dwie osoby, które w wyniku wypadku odniosły bardzo groźne obrażenia – informuje Marcin Nachowiak z KP PSP w Słupcy.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

fot. KP PSP Słupca

  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo
  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo
  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo
  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

oby weszły te tachografy w październiku na pojazdy powyżej 2,5T dosyć kierowców zoombie !!!
Dodano: 13.06.2018 18:04    Przez: ~***
Busem ,jeśli to przewoznik pewnie miał długą trasę i zbyt mało snu lub wcale,a organizm niestety się dopomina odpoczynku,a to są sekundy i już człowiek jest w rowie.Powrotu do zdrowia życzę .
Dodano: 13.06.2018 21:57    Przez: ~Ha
7 jednostek Straży Pożarnej do jednego wypadku, czy aby nie za mało ? Można przecież było sciągnąć jeszcze 7 z Konina.
Dodano: 13.06.2018 18:01    Przez: ~Podatnik

KOMENTARZE

7 jednostek Straży Pożarnej do jednego wypadku, czy aby nie za mało ? Można przecież było sciągnąć jeszcze 7 z Konina.
Dodano: 13.06.2018 18:01    Przez: ~Podatnik
Ciekawe gdyby dotyczyło to kogoś z Twoich bliskich tez byś ta płakał
Dodano: 13.06.2018 18:07    Przez: ~Tez podatnik
~Tez podatnik napisał: "Ciekawe gdyby dotyczyło to kogoś z Twoich bliskich tez byś tak płakał". Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść....
Dodano: 13.06.2018 18:53    Przez: ~cCc
Straż jest nie do ruszenia za to mają kase😆
Dodano: 13.06.2018 19:51    Przez: ~straż
Oni po prostu mają procedury, że do danego typu zdarzenia jest wysyłanych dana liczba jednostek
Dodano: 14.06.2018 12:22    Przez: ~rr
Może także limity i pieniądze.
Dodano: 14.06.2018 14:49    Przez: ~912
Podatnik ma racje. Na miejscu takiego zdarzenia pracują strażacy z max 2 zastępów a reszta tylko drogę blokuje i nic więcej. a jak w tym samym czasie stanie się coś po drugiej stronie powiatu???? wiem że zastęp można wtedy przekierować ale czas przejazdu wzrasta czasami nawet kilkukrotnie a jak sami podkreślacie (strażacy) - tu liczą się sekundy...
Dodano: 14.06.2018 17:12    Przez: ~KajetanRuchaKoty
oby weszły te tachografy w październiku na pojazdy powyżej 2,5T dosyć kierowców zoombie !!!
Dodano: 13.06.2018 18:04    Przez: ~***
Jaja
Dodano: 14.06.2018 10:43    Przez: ~T
I się nie stłukły?
Dodano: 14.06.2018 14:50    Przez: ~kogut
Za malo energetyka pił
Dodano: 13.06.2018 18:19    Przez: ~Okno
Obyś nie musiał kiedyś prowadzić takie coś
Dodano: 14.06.2018 10:43    Przez: ~Yyy
A taki ładny był, hamerykański!
Dodano: 13.06.2018 19:27    Przez: ~wujo
Busem ,jeśli to przewoznik pewnie miał długą trasę i zbyt mało snu lub wcale,a organizm niestety się dopomina odpoczynku,a to są sekundy i już człowiek jest w rowie.Powrotu do zdrowia życzę .
Dodano: 13.06.2018 21:57    Przez: ~Ha
Zasnął albo i nie. Na tym odcinku w większym fragmencie obowiązuje 60 km/h i spróbujcie jechać zdecydowanie szybciej . Powodzenia zwłaszcza gdy ktoś jedzie z przeciwnej strony.
Dodano: 13.06.2018 23:19    Przez: ~kierowca
Boże co by się stało gdyby ktoś jechał z naprzeciwka i to jeszcze z dziećmi strach pomyśleć.Kierowców jeśli jesteś zmęczony osłabiony i śpiący nie wsiadaj za kierownicą bo możesz stracić życie swoje i czyjeś.
Dodano: 14.06.2018 00:48    Przez: ~Rozważna
Malo kontroli busow,samochodow przedstawicieli firm,ze o zawalidrogach objezdzajacych autostrade przez grzecznosc nie wspomne.
Dodano: 14.06.2018 08:28    Przez: ~dlugoletni obserwator
Lm schodzi na mega psy..............
Dodano: 14.06.2018 18:47    Przez: ~ok
Drogą pomiędzy Zagórowem a Lądem należy do najbardziej niebezpiecznych.Tuż za poboczem są kilometrowe rowy.Wypadki zdarzają się tu bardzo często .
Dodano: 14.06.2018 21:22    Przez: ~Kierowca