Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19301) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo

Dodano: 13.06.2018 17:41
Źródło: LM.pl

Najprawdopodobniej zaśnięcie kierowcy było przyczyną wypadku, do którego doszło dziś w Wymysłowie, gm. Zagórów.

Groźne zdarzenie miało miejsce przed południem na drodze powiatowej prowadzącej z Lądu do Zagórowa. Kierujący samochodem typu bus wypadł z drogi, dachował i uderzył drzewo. Na miejscu pojawiło się pięć jednostek słupeckiej straży pożarnej i dwa OSP Zagórów i Lądek.

- Samochodem podróżowały dwie osoby, które w wyniku wypadku odniosły bardzo groźne obrażenia – informuje Marcin Nachowiak z KP PSP w Słupcy.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

fot. KP PSP Słupca

  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo
  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo
  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo
  • Wypadek w Wymysłowie. Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

oby weszły te tachografy w październiku na pojazdy powyżej 2,5T dosyć kierowców zoombie !!!
Dodano: 13.06.2018 18:04    Przez: ~***
Busem ,jeśli to przewoznik pewnie miał długą trasę i zbyt mało snu lub wcale,a organizm niestety się dopomina odpoczynku,a to są sekundy i już człowiek jest w rowie.Powrotu do zdrowia życzę .
Dodano: 13.06.2018 21:57    Przez: ~Ha
7 jednostek Straży Pożarnej do jednego wypadku, czy aby nie za mało ? Można przecież było sciągnąć jeszcze 7 z Konina.
Dodano: 13.06.2018 18:01    Przez: ~Podatnik

KOMENTARZE

7 jednostek Straży Pożarnej do jednego wypadku, czy aby nie za mało ? Można przecież było sciągnąć jeszcze 7 z Konina.
Dodano: 13.06.2018 18:01    Przez: ~Podatnik
Ciekawe gdyby dotyczyło to kogoś z Twoich bliskich tez byś ta płakał
Dodano: 13.06.2018 18:07    Przez: ~Tez podatnik
~Tez podatnik napisał: "Ciekawe gdyby dotyczyło to kogoś z Twoich bliskich tez byś tak płakał". Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść....
Dodano: 13.06.2018 18:53    Przez: ~cCc
Straż jest nie do ruszenia za to mają kase😆
Dodano: 13.06.2018 19:51    Przez: ~straż
Oni po prostu mają procedury, że do danego typu zdarzenia jest wysyłanych dana liczba jednostek
Dodano: 14.06.2018 12:22    Przez: ~rr
Może także limity i pieniądze.
Dodano: 14.06.2018 14:49    Przez: ~912
Podatnik ma racje. Na miejscu takiego zdarzenia pracują strażacy z max 2 zastępów a reszta tylko drogę blokuje i nic więcej. a jak w tym samym czasie stanie się coś po drugiej stronie powiatu???? wiem że zastęp można wtedy przekierować ale czas przejazdu wzrasta czasami nawet kilkukrotnie a jak sami podkreślacie (strażacy) - tu liczą się sekundy...
Dodano: 14.06.2018 17:12    Przez: ~KajetanRuchaKoty
oby weszły te tachografy w październiku na pojazdy powyżej 2,5T dosyć kierowców zoombie !!!
Dodano: 13.06.2018 18:04    Przez: ~***
Jaja
Dodano: 14.06.2018 10:43    Przez: ~T
I się nie stłukły?
Dodano: 14.06.2018 14:50    Przez: ~kogut
Za malo energetyka pił
Dodano: 13.06.2018 18:19    Przez: ~Okno
Obyś nie musiał kiedyś prowadzić takie coś
Dodano: 14.06.2018 10:43    Przez: ~Yyy
A taki ładny był, hamerykański!
Dodano: 13.06.2018 19:27    Przez: ~wujo
Busem ,jeśli to przewoznik pewnie miał długą trasę i zbyt mało snu lub wcale,a organizm niestety się dopomina odpoczynku,a to są sekundy i już człowiek jest w rowie.Powrotu do zdrowia życzę .
Dodano: 13.06.2018 21:57    Przez: ~Ha
Zasnął albo i nie. Na tym odcinku w większym fragmencie obowiązuje 60 km/h i spróbujcie jechać zdecydowanie szybciej . Powodzenia zwłaszcza gdy ktoś jedzie z przeciwnej strony.
Dodano: 13.06.2018 23:19    Przez: ~kierowca
Boże co by się stało gdyby ktoś jechał z naprzeciwka i to jeszcze z dziećmi strach pomyśleć.Kierowców jeśli jesteś zmęczony osłabiony i śpiący nie wsiadaj za kierownicą bo możesz stracić życie swoje i czyjeś.
Dodano: 14.06.2018 00:48    Przez: ~Rozważna
Malo kontroli busow,samochodow przedstawicieli firm,ze o zawalidrogach objezdzajacych autostrade przez grzecznosc nie wspomne.
Dodano: 14.06.2018 08:28    Przez: ~dlugoletni obserwator
Lm schodzi na mega psy..............
Dodano: 14.06.2018 18:47    Przez: ~ok
Drogą pomiędzy Zagórowem a Lądem należy do najbardziej niebezpiecznych.Tuż za poboczem są kilometrowe rowy.Wypadki zdarzają się tu bardzo często .
Dodano: 14.06.2018 21:22    Przez: ~Kierowca