Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17118) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Jubileusz LOT "Marina". Stowarzyszenie obchodzi swoje 10-lecie

Dodano: 14.06.2018 10:44
Źródło: LM.pl

Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” obchodzi swoje 10-lecie. Przez ten czas stowarzyszenie rozrosło się i z 24 członków, dzisiaj skupia ich 61.

17 czerwca 2008 roku w Ślesinie z inicjatywy trzech samorządów: powiatu konińskiego, gminy Ślesin oraz miasta Konin powstała LOT „Marina”, która do dziś jest pełni funkcję platformy współpracy między samorządami, podmiotami gospodarczymi i stowarzyszeniami działającymi na rzecz turystyki.

- Cieszy nas fakt, że z roku na rok liczba członków stowarzyszenia rośnie. Zależy nam na tym aby branża widziała efekty naszej działalności, a tym samym korzyści z członkostwa. Nie zawsze da się je przeliczyć na finanse ale są one widoczne, a branża turystyczna chce się jednoczyć i działać wspólnie na rzecz turystyki w regionie – podkreśla Marek Zawidzki, prezes LOT „Marina”.

Podczas ostatniego walnego zebrania podsumowano 10 lat istnienia stowarzyszenia, którego celem jest promocja walorów turystycznych regionu konińskiego. Najważniejszym osiągnięciem LOT „Marina” jest istniejące od 2010 roku Centrum Informacji Turystycznej w Koninie, które zostało nagrodzone certyfikacją Polskiego Systemu Informacji Turystycznej na trzy gwiazdki. Organizacja pozyskuje również zewnętrzne środki na realizację zadań, w tym między innymi na szkolenia z zakresu prowadzenia działalności agroturystycznej, czy organizację imprez o charakterze turystycznym. Ponadto od 9 lat LOT „Marina” organizuje największy w regionie spływ kajakowy szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski, w którym co roku płynie 120 osób w 60 kajakach.

Jubileuszowe walne zebranie członków stowarzyszenia zakończył rejs statkiem „Pawełek” po jeziorze Ślesińskim i Mikorzyńskim.

fot. LOT Marina

  • Jubileusz LOT "Marina". Stowarzyszenie obchodzi swoje 10-lecie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

O,o,o,o!!! jest zębatka na zdjęciu nr 1 .Gdzie się POdziewa ta "zasłużona" dla Konina działaczka PO ?
Dodano: 14.06.2018 16:29    Przez: ~GEO-de-ta

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.