Dzisiaj jest niedziela 24 czerwca 2018, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23104) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
LM Extra. Janów, Gosławice, Osada - zapomniane osi ... (4)Kijowiec. Bocian ze złamanym skrzydłem został urat ... (4)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościStare Miasto. W "Kinie za rogiem" można śledzić Mu ...

Stare Miasto. W "Kinie za rogiem" można śledzić Mundial 2018

Dodano: 14.06.2018 15:14

Do wspólnego oglądania Mundialu 2018 zaprasza Kino za Rogiem w Starym Mieście.

Mundial w kinie to wspólne emocje przeżywane z rodziną i znajomymi na dużym ekranie w komfortowych warunkach. Gospodarze kina zachęcają wysoką jakość obrazu, profesjonalnym dźwiękiem, klimatyzowana salą. Szczegóły w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto. A oto lista transmisji spotkań fazy grupowej:

  • Stare Miasto. W "Kinie za rogiem" można śledzić Mundial 2018

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino za rogiem,   Stare Miasto,   mundial 2018,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ile będzie kosztować Budżet Gminy Stare Miasto tym samym nas wszystkich Podatników utrzymanie rocznie tego niedawno otwartego małego kina na 30 osób ?
Dodano: 14.06.2018 16:57    Przez: ~z Gminy
Dzisiaj każdy ma w domu własny kolorowy telewizor i telewizje satelitarną lub kablową, a i programów do wyboru mnóstwo, czy w takiej sytuacji kino nie jest przeżytkiem ?
Dodano: 14.06.2018 18:09    Przez: ~K-n

KOMENTARZE

Odwołać Obecnego Dyrektora Biblioteki Publicznej w Starym Mieście !
Dodano: 14.06.2018 16:53    Przez: ~Mieszkańcy
A dlaczego ?
Dodano: 14.06.2018 17:05    Przez: ~Dyrektor
bo ja chcialem nim byc i mnie nie wybrali!
Dodano: 14.06.2018 17:19    Przez: ~Mieszkańcy
Ile zarabia w Bibliotece w Starym Mieście pan który jest tam obecnie jej Dyrektorem ?
Dodano: 14.06.2018 17:21    Przez: ~?
Tajemnica, obowiązuje unijne RODO, myślę że przynajmniej 5.000 na rękę, ale czy to dużo za tak ciężką i odpowiedzialną pracę ? Plus premie i dodatki oczywiście.
Dodano: 14.06.2018 18:15    Przez: ~Nie zazdrość
Ile będzie kosztować Budżet Gminy Stare Miasto tym samym nas wszystkich Podatników utrzymanie rocznie tego niedawno otwartego małego kina na 30 osób ?
Dodano: 14.06.2018 16:57    Przez: ~z Gminy
To są grosze w stosunku do wypasionego budżetu naszej gminy.
Dodano: 14.06.2018 17:03    Przez: ~Wójt
Tak małe to kino na 30 miejsc wiec jak by się zjawiła większa grupa chętnych kto będzie miał pierwszeństwo kto pierwszy ten lepszy czy np. po 5 minut i zmiana ?
Dodano: 14.06.2018 17:01    Przez: ~j
Nie przesadzaj, 30 miejsc na tak małą miejscowość to aż nadto.
Dodano: 14.06.2018 17:07    Przez: ~Rachmistrz
Jaki jest budżet Biblioteki w Starym Mieście wydzielony z ogólnego budżetu Gminy Stare Miasto?
Dodano: 14.06.2018 17:03    Przez: ~?
Wystarczy aby bez problemów funkcjonowała.
Dodano: 14.06.2018 18:04    Przez: ~Ale ciekawski
Bilet do kina ma kosztować 5 zł czyli jak to ma wyglądać jak np. jedna osoba będzie chciała aby mu dany film wyświetlić w danych godzinach i w tych godzinach przyjedzie pracownik który obsługuje owe kino i je udostępni danej osobie w cenie tych 5 zł ? ! Kto to kino ma utrzymywać Gmina z budżetu Gminy czyli pośrednio mieszkańcy Gminy ?
Dodano: 14.06.2018 17:13    Przez: ~kto to ma utrzymywać?
Ty i ja, to proste.
Dodano: 14.06.2018 18:05    Przez: ~Podatnik
Po co to Kino jak w Koninie są 3 Duże Kina !
Dodano: 14.06.2018 17:25    Przez: ~Po co to Kino
Dzisiaj każdy ma w domu własny kolorowy telewizor i telewizje satelitarną lub kablową, a i programów do wyboru mnóstwo, czy w takiej sytuacji kino nie jest przeżytkiem ?
Dodano: 14.06.2018 18:09    Przez: ~K-n
Zależy jakie kino bo takie małe to totalny bezsens ale jak są duże kina to jak najbardziej mają racje bytu!
Dodano: 14.06.2018 21:27    Przez: ~***
W kinie się wszystko zaczyna, pamiętam jak mój obecny mąż pierwszy raz włożył rękę pod spódniczkę .
Dodano: 15.06.2018 07:46    Przez: ~Katarzyna
Obecny mąż ? A ten poprzedni, gdzie wkładał rękę ?
Dodano: 15.06.2018 16:36    Przez: ~Kinoman